Reklama

Energie pyramid

Eva (Út, 14. 4. 2009 - 10:04)

Pyramidální energie je dobrá. Problémy Vám přivodí jen lidé, kteří s ní pracují. Já měla tu smůlu, že jsem našla člověka, který pracuje s černou magií v pyramidě. Než na to přijdete, tak Vás ovládnou, že tam musíte chodit a platit za přežití. Takže si sežeňte reference o člověku který Vám má pomoci a taky dejte na svoji intuici. Pokud ta Vás varuje (jako mě a já neposlechla), utíkejte tryskem pryč, jinak zažijete peklo na zemi a uvažujete o smrti, protože Vás bolí duše. Pomohla mi až jedna dobrá duše, která mi udělala regresi. Světe div se. Toto setkání s tím člověkem bylo moje čtvrté a vždy mi šel po krku. Moc by mě zajímalo, proč mu tak vadím. Jestli na to někdo zná odpověď, napište mi. Pořád myslím na tu hrůzu, kterou jsem zažila a děkuji Bohu, že jsem přežila.

anonymka (Po, 22. 10. 2012 - 20:10)

Máte někdo zkušenosti s pyramidou z achátu? Děkuji za odpovědi.

alt1 (Po, 22. 10. 2012 - 20:10)

Poraďte, jaké rozměry a...Franto, rozmery najdes na http://www.pust.cz/frame.php?load=pyramidy. Kdyz uz budes mit tu pyramidu, mohl bys jeste zkusit test s vodou, co je tam popisovany. Zajimalo by mne, jestli by ti fungoval. Tak dej pripadne vedet.

! (Po, 22. 10. 2012 - 08:10)

Kuželová pyramida jako taková neexistuje. A pokud jde o velikost a úhel stěn u jehlanu, je to jedno. Jedná se jen o ozdobný předmět bez jakýchkoliv účinků na cokoliv.

Franta (Ne, 21. 10. 2012 - 23:10)

Poraďte, jaké rozměry a úhel u kuželové pyramidy? Něco menšího na noční stolek.

Děkuji.

Jan@VEDA (Po, 30. 7. 2012 - 10:07)

Zjistil jsem, ze muj mobil polozeny pod pyramidou se vybil za 13 dni, zatimco mimo pyramidu jiz za 10 dni, a to pri stejnem pouzivani.
Racte vyzkouset a podelit se o zkusenosti.

Hari Hari

! pro Jan@VEDA (Čt, 31. 5. 2012 - 15:05)

Ředitel naší firmy si nechal patentovat věc, že se kouř zavádí zpátky do topeniště a prý se tak teplo ze spalování využije dvakrát. Bez problémů mu to vzali a patentovali.

Jan@VEDA (Čt, 31. 5. 2012 - 13:05)

!: To je omyl. Musi tam byt jasny popis a zduvodneni. Zkuste nejaky nesmysl patentovat a podejte zde zpravu.

Hari Hari

jaja (Čt, 31. 5. 2012 - 10:05)

ještě přesněji:
http://www.sanatoria-klimkovice.cz/www/cz/?search=on&q1=on&q2=on&q3=on&q=pyramida

jaja (Čt, 31. 5. 2012 - 10:05)

Lázně Klimkovice u Ostravy mají taky pyramidu. Na kolonádě je velká s fontánou. Jinak je tam i procedura relaxace v pyramidě. Kdyby to byla blbost, tak by to asi v takovémto sanatoriu nebylo. Věnuje se tam tomu i psycholog. A mají na této téma i přednášky. Určitě najdete bližžší informace na stránkách: http://www.sanatoria-klimkovice.cz/

Jan@VEDA (Čt, 31. 5. 2012 - 09:05)

Vyzkousejte ostreni britu. Vysledek je neoddiskutovatelny, brit bud reze nebo ne.

Hari Hari

! (Čt, 31. 5. 2012 - 09:05)

Pro Jan@Veda: To že má jakýsi ing. Drbal patentován nějaký nesmysl, nedokazuje vůbec nic. Patentový úřad vám patentuje cokoliv a nezkoumá funkčnost, pouze musíte zaplatit nemalou finanční částku.

Indigo (St, 30. 5. 2012 - 14:05)

Léčitelé a propagátoři věcí jako jsou "pyramidy" opravdu nejsou všichni podvodníci. Dělí se totiž na dvě skupiny - na podvodníky a na blázny :-)

Jan@VEDA (Ne, 27. 5. 2012 - 11:05)

Vera: Tomu se rika 'cold reading' > gugl.
To, ze nekdo zneuziva lecitelstvi a pyramidy, neznamena, ze jsou podvodnici vsichni lecitele a ze jsou pyramidy k nicemu. Falesne penize predpokladaji existenci pravych penez.

alt1: Nezkousel. Kdysi jsem zkousel kyvadlo, ale nefungovalo mi. Moje zkusenost se tyka jen ostreni britu - pouzivam uz od prosince tentyz a zustava prakticky stejny. V patentu ing. Drbala je uvedena zivotnost 200 pouziti, ja jsem zatim na cca 50 a pokracuji.

Hari Hari

alt1 (Pá, 25. 5. 2012 - 13:05)

Používám model Cheopsovy...Ahoj Jan@VEDA, pokud sem jeste chodis. Kdyz uz mas tu pyramidu, zkusel jsi nekdy experiment z www.pust.cz, se sklenicema vody? Muzes mi pripadne napsat na [email protected], idealne poslat telefon? Zajimaly by mne tve zkusenosti. Dik

Věra (Pá, 25. 5. 2012 - 10:05)

Dobrý den,jestli se jedná o...p. Košinár a Pyramidon – velký podvod !
Se zájmem jsem si přečetla některé zdejší příspěvky o panu Košinárovi a Pyramidonu a ráda bych přispěla také se svojí troškou do mlýna.
Asi před dvěmi lety jsem k panu Košinárovi a jeho asistence Hance taky chodila do Pyramidonu a ze začátku to skutečně bylo docela příjemné uvolnění. Hlavně mě dostala schopnost p. Košinára „zázračně“ diagnostikovat mé zdravotní problémy a dokonce na dálku i potíže mých blízkých ! A to naprosto přesně, ne jako ostatní léčitelé, kteří jen neurčitě naznačují. Bylo to tak úchvatné, že jsem skutěčně uvěřila v nějakou nadpřirozenou sílu, kterou on vládne a kterou my ostatní smrtelníci nemáme. Proto jsem ani nijak nepochybovala o jeho dobrých úmyslech, když mi začal doporučovat další a další procedury (samozřejmě tvrdě placené) a nutit mě kupovat různé krystaly nabité pozitivní energií, které mě měly chránit. I když slovo nutit není to pravé, on jen naznačoval, co všechno mi hrozí a co mi pomůže.
Chodila jsem k němu skoro rok a částky, které jsem u něj nechávala už začínaly dosahovat 10000 Kč měsíčně. Ale nedejte to, když ve vás neustále hlodá stín pochybností o tom, co všechno vám hrozí. Začínalo mě to trápit čím dál tím víc, ale bylo to jak bludný kruh, měla jsem skutěčný strach z toho vystoupit. Až jsem se jednou svěřila o tom co prožívám jednomu kolegovi z práce, shodou okolností amatérskému iluzionostovi. A to co následovalo byl skutečně šok ! On mi totiž řekl, že má tuto schopnost taky. Vzal mě za ruku a začal čarovat – tedy vlastně diagnostikovat. Přesně popsal, co mě trápí, problémy mých rodičů, dokonce příhody z mého dětství a vlastnosti mé sestry !! Úplně jsem v tu chvíli ztratila řeč, protože jsem si byla stoprocentně jista, že jsem se mu o tom nikdy nezmínila, přísahala bych na to. Samozřejmě jsem ho hned začala bombardovat otázkami, nemohla jsem tomu uvěřit. A odpověď byla prostá – TRIK ! Starý eskamoterský trik, který jsem já neprohlédla.
Celá věc se má totiž takto: můj kolega se občas na obědě baví s mojí kolegyní z kanceláře a probírají samozřejmě úplně všechno a úplně všechny, tedy i mě. A odtud už je jen krůček zahrát trochu divadýlko s tajemnou energií a vytáhnout na mě věci z mého soukromí které bych přísahala, že jsem nikdy neřekla. Bylo to neuvěřitelné. Ale okamžitě se vyrojily další otázky. Dobrá tedy, kolega který se zná s mojí kamarádkou, navíc iluzionista, ví tedy o mě dost věcí, to je logické, ale odkud to proboha ví p.Košinár ? A odpověď přišla hned vzápětí – asistentka Hanka ! Šok a rána přímo do srdce – ta hodná a milá Hanka, která měla vždy chuť si se mnou povídat ! Vždyť jsme se staly téměř kamarádkami, měla jsem k ní absolutní důvěru ! Tři noci jsem z toho nespala a nemohla , nechtěla jsem tomu uvěřit, ale jak jsem si neustále přehrávala, co všechno se za poslední rok událo a o čem všem jsme si povídaly – fakta byly neúprosné. Zbývalo už jen jediné, vyzkoušet Hanku a její loajalitu. Hned na dalším setkání jsem tedy jen tak mimoděk nadhodila, že moje sestra onemocněla dosti vážnou chorobou (samozřejmě byla zdravá jako řípa) a povídaly jsme si dál o všem možném, ona do toho samozřejmě také přihodila pár svých problémů, normální přátelské povídání. Vějička byla hozena, zbývalo už jen čekat. Asi za čtrnáct dní to přišlo. Pan Košinár v jednom ze svých věšteckých rozpoložení mě vzal za ruku a začal diagnostikovat. Cítila jsem obrovský strach, chvěla jsem se jako osika. Nejdříve běžná diagnóza, obecné věci a doporučení a najednou ... prásk...“cítím , že Vaše sestra je v ohrožení, mohla by to být vážná choroba, měla by navštívit lékaře.“ Zůstala jsem jako opařená, tak to tedy byla pravda, ta hodná a milá Hanka mě celou dobu jen využívala a tahala ze mě různé informace z mého života aby je pak pěkně za tepla donesla p. Košinárovi, který pak už jen předstíral nadpřirozené schopnosti diagnostikovat na dálku a vidět neviděné.
Od té doby jsem do Pyramidonu nevkročila, všechny věci a krystaly od nich jsem vyhodila a hádejte co se stalo – samozřejmě nic. Věci od nich totiž žádnou magickou moc nemají, je to jen jeden velký podvod pana Košinára, zneužívání lidské důvěry a manipulace s lidmi.
Tolik tedy moje zkušenost s Pyramidonem a p. Košinárem. Napište, jestli i Vám ostatním nepřipadlo na jeho zázračných diagnostických schopnostech něco podezřelého.
Zdraví a všechno dobré přeje Věra

Jan@VEDA (Po, 9. 4. 2012 - 12:04)

Používám model Cheopsovy pyramidy 1:1000 z papírového kartonu k ostření žiletky. Od prosince se holím stále tou samou žiletkou, která v té době už nebyla zdaleka nová. Výsledek: funguje to a každý si to může vyzkoušet s prakticky nulovými náklady.

rozměry: základna 232,4 mm, hrana 219 mm, úhel sklonu hrany 58 stupňů, kolmá výška 146,7 mm

příklad kalkulace úspor:

4 ks žiletek Mach 3 - 130 Kč (a více)
bez pyramidy spotřeba 10 ks ročně - náklady 325 Kč
s pyramidou spotřeba 2 ks ročně - náklady 65 Kč
roční rozdíl - 260 Kč
vynásobte si to libovolným počtem let
celoživotní (60 let) úspora (nebere v úvahu změny cen) - 15 600 Kč

pár odkazů:

http://www.amasci.com/freenrg/tors/drbl.html (patent ing. Drbala)
http://www.volny.cz/m-musil/str_09.htm
http://www.volny.cz/m-musil/prac/rusko.html
http://www.pust.cz/frame.php?load=pyramidy
http://www.novinky.cz/cestovani/180663-pyramidy-a-stonehenge-najdete-i-v-ceske-kotline-dobijeji-energii-a-leci.html

AnjelikaPerlita (Po, 2. 1. 2012 - 13:01)

Zajímavý článek o Cheopsově pyramdiě... http://cs.publero.com/titul/otazniky-historie/12-2011

Uf (Čt, 22. 12. 2011 - 11:12)

skvělé, co už si lidi...Klouda,Klouda-ty jsi ale Debil...

Hapa75 (Čt, 28. 7. 2011 - 17:07)

Dobrý den,jestli se jedná o...Milý pane Vacku, moje známá byla u Vás jednou a u p.Košinára 5x, protože jí řekl, že 5x přijí musí. Píšu za ní, protože nemá počítač. Přesto, že slyšela, co se o p.Košinárovi píše, mi řekla,že jestli má právo volby, zase by absolvovala terapie u p.Košinára. Ta Vaše jí nic nedala a podle ní,jí vůbec nezaujala. Myslím si, že kdyby k Vám chodilo takové množství lidí, jako k němu, tak by jste neměl žádný čas na psaní takových nesmyslů.Takže vůbec nesouhlasí s tím, aby jste jenom tak, aniž by jste ho znal, psal takové nesmysly!

Reklama

Přidat komentář