Reklama

Energie pyramid

P (Čt, 11. 6. 2009 - 21:06)

musíš si vyzkoušet třeba virgulí, jak dlouho tam máš bejt, je to jako s lékem - správné množství léčí, všeho moc škodí. Roztočí tě čakry tak akorát, má totiž spektrum všech vlnových délek, co potřebuješ. Snaž se. Jak jsi dokázal být v Egyptě a pyramidě sám?

Návštěvník (Út, 9. 6. 2009 - 22:06)

Je to k něčemu dobrý ty příspěvky "__utma=48467763.1161342811...."?
Je to nějaká adresa? Nebo jen někomu hrabe?

Díky

__utma=48467763 (Út, 9. 6. 2009 - 19:06)

350 na 45 min.

__utma=48467763 (Út, 9. 6. 2009 - 19:06)

350 na 45 min.

__utma=48467763 (Út, 9. 6. 2009 - 18:06)

350 na 45 min.

Návštěvník (Út, 9. 6. 2009 - 18:06)

Nevím kde je Tvůj příspěvek z 31.

Návštěvník (St, 3. 6. 2009 - 09:06)

Kolik to stojí, takové návštěvy?

Alice (Út, 2. 6. 2009 - 16:06)

Dobrý den, paní Evo, já jsem již také téměř šest let klientkou Pyramidonu, nyní jsem si přečetla Vaše příspěvky, které jsou dle mé vlastní zkušenosti veskrze nepravdivé a smyšlené.Já mohu jen plně souhlasit s názorem paní Zlatky, která velmi pěkně popsala svou životní zkušenost s návštěvami Pyramidonu a s pomocí, které se všem klientům Pyramidonu dostává, jak čerpáním energie z pyramid, tak s pomocí, která plyne od pana Košinara a paní Pavelkové. Také bych chtěla říci, že během svého života, jsem poznala jen velmi málo tak hodných, obětavých a slušných lidí, jako je paní Pavelková a pan Košinar.Proto i mne napadá stejná otázka jako paní Zlatku.....Takže, paní Evo, vzdala jste to moc brzy anebo je to osobní?....osobní postoj člověka, který mohl mít neadekvátní požadavky, ktarým nebylo vyhověno a nyní se docela obyčejně mstí rozšiřováním pomluv? Toto je otázka především pro Vás paní Evo a pro Vaše svědomí.
Já sama za sebe všem návštěvu Pyramidonu vřele doporučuji, neboť Vám přinese mnoho dobrého. Alice

cec (Út, 2. 6. 2009 - 13:06)

Taky mam neco pro pani Evu.Proc jste tam 6 let vysedavala kazdych ctrnact dni o sobotach a nedelich=
Protoze jsem se tam chodila 6 let........je to tak pani evo. CEC

alt1 (Po, 1. 6. 2009 - 18:06)

Pro !!!

zkus se podivat na muj prispevek z 31. rano a pak se zkus zamyslet nad svym prispevkem, treba Te neco napadne a treba taky ne :-)))

Zlatka N. (Po, 1. 6. 2009 - 16:06)

Ještě k paní Evě. Dobrý den, já jsem klientkou Pyramidonu již několik let a nikdy jsem nic takového, co tady popisujete,paní Evo, neslyšela, neviděla a hlavně nepocítila. Zářiče o kterých se zmiňujete mám nejenom já, ale i moje rodina a přátelé, z nichž někteří jsou také klienti Pyramidonu,a velice dobře fungují v můj prospěch.Díky p.Košinárovi a Pyramidonu jsem přehodnotila svůj dosavadní průběh života, ve kterém jsem byla silně nespokojená a nedoceněná.Nikdy nikdo po mne nechtěl nic, co bych nechtěla i já sama a naučili mne myslet pozitivně a věřit si.Mám novou práci, nové přátelé, nového manžela a daří se mi uspěšne studovat na VŠ a to není málo.Po každé hodině v Pyramidonu se cítím naprosto a dokonale nabitá energií, která mi dává sílu a odvahu řešit věci hned a hlavně si za svým rozhodnutím stát. Ano. Díky nim jsem v pohodě.Jsem samostatná, sebevědomá žena, která už se nebojí poprat se životem a navadí ji občasné životní prohry. Takže , paní Evo, buď jste to vzdala moc brzy a nebo je to osobní...ale to už je úplně o něčem jiném, ne? S pozdravem Zlatka

!!! (Po, 1. 6. 2009 - 16:06)

... to obvykle alternativci nemají potřebu...oni jen tak mluví..bez důkazů...

Granvin (Po, 1. 6. 2009 - 10:06)

Opět musím podotknout, že nemám potřebu Vám předkládat nějaké důkazy, pokud Vás to zajímá, tak si je můžete udělat i vy, pokud Vás to nezajímá, tak proč tu jste?

Návštěvník (Po, 1. 6. 2009 - 08:06)

Myslím, že by úplně stačilo, pokud by GR dodal nějaký důkaz toho, že daná energie je, tj. provedený přesně popsaný pokus za použití protředků, které nezávisejí na liském činiteli, tj. ne nějaké kyvadýlko držené lidskou rukou atd...
jinak bohužel např. lidé ne zcela duševně zdraví, jsou také o lecčems přesvědčeni,např. že ze stěn sestupují pavouci ve velikosti metr atd...což ovšm není důkaz pro jejich existenci..proto v přírodních vědách jsou pokusy, pozorování atd...

Petr (Po, 1. 6. 2009 - 07:06)

Granvin, pokud jde o pruzení, tak tahle připomínka od tebe fakt sedí. Nevidím důvod, proč bych v této plané diskusi dál pokračoval. O existenci energie pyramid jsi mě nepřesvědčil. Tvoje bláboly abych se obrátil na fyziky jsou k smíchu. Diskutovat o něčem co podle mého mínění neexistuje nemá smysl.

Granvin (Ne, 31. 5. 2009 - 23:05)

Petr
Pro lidi, kteří ji používají evidentní je. V případě lidí, kteří ji neužívají evidentní není - zeptej se na ní křováků;)

Každopádně, proč myslíš, že toužím po tom, abych tě o něčem přesvědčoval? Myslíš že nemám lepší věci na práci?
Pokud něco pochopit chceš, tak se o to snaž a hledej cesty, pokud to pochopit nechceš, tak se o to nestarej a nepruď na diskuzích na dané téma.

Petr (Ne, 31. 5. 2009 - 20:05)

Netoužím tomu porozumět, stačí když mě přesvědčíš, že ta energie opravdu existuje. Existence elektřiny je evidentní. V případě pyramid tomu tak není.

Granvin (Ne, 31. 5. 2009 - 18:05)

Petr
Předem bych zmínil, že nejsem fyzik a tedy ti nevysvětlím, co je to za energii, protože to nevím. To ale není úplně na závadu, taky nevím co je to vlastně elektrická energie a přesto pro mě jako strojníka není problém ji usměrnit a využít k účelu, který potřebuji. Vím, že funguje, a to mi stačí. Pokud chceš odpověď na své otázky, tak je směřuj na fyziky.
Dál bych chtěl zmínit, že tohle je diskuze o vlivu pyramid, jejich účinku a použití, nikoliv téma o druzích energie a jejich parametrech.

A jinak, jak chceš porozumět něčemu čemu nevěříš?

alt1 (Ne, 31. 5. 2009 - 14:05)

Petre,

to cemu veris je samozrejme tvoje vec. To, co jsem si ja sam na sobe overil a co tobe asi pripada jako nesmysl, podle mne neni nic proti fyzice a verim, ze to casem nejaky fyzik popise a spocita i ty jouly.

Jen bych ti chtel jeste napsat svuj nazor. Vcera jsi zde psal Granvinovi ze tu porad placa o jakesi energii a ze bez dukazu to je jen spekulace. S tim by se dalo souhlasit az do okamziku, kdy jsem ti nabidl moznost dukazu ze pyramida urcitou energii ma a dokaze cosi ovlivnit co je meritelne. Ty jsi si mozna ani neprecetl ten clanek a v kazdem pripade pises opet, ze na nic neveris. Ackoliv bys mohl velmi snadno udelat popisovany experiment, zrejme bys zvladnul udelat a nasmerovat pyramidu podle popisu pri nejhorsim za hodinu. A pokud by vysel experiment negativne, mohl bys mit aspon ciste svedomi, ze nejen vysilas o sve nevire, ale jsi schopny si rovnez poslechnout nekoho jineho, kdo navic nabizi dukazy.

Petr (Ne, 31. 5. 2009 - 11:05)

Lituji, ale na kyvadla, proutky a léčení přikládáním ruky nevěřím. Patří to do stejné kategorie jako diamantová voda, tachyonizovaná voda, geopatogenní zóny a homeopatika.

Reklama

Přidat komentář