Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Sany11 (Čt, 27. 6. 2019 - 16:06)

Oto, nesmis zase na sebe byt az moc prisny, protoze to pak prestane bavit. Kdyz si obcas neco doprejes, tak to je ok. A misto chozeni muzes plavat.

Ota (Čt, 27. 6. 2019 - 07:06)

Závidim Sergejovi.Jak si to Milunko myslela že mu uděláš pěknej večer? Já jsem zatim zhubl 4kg a teď se bojim jestli už se to zase nezastavilo.A denně chodim půl hodiny až hodinu procházky.Vydržel bych i dýl kdyby nebylo to zasraný horko.

no vidíš (Čt, 27. 6. 2019 - 15:06)

místo aby ses radoval, že kila jdou dolů a něco pro to děláš, začínáš se zase strachovat. Nech to být a pokračuj, blbé myšlenky tě zrazují. Věř si, že ti to prospívá, když jdou kila dolů pomalu, máš aspoň jistotu, že ubývá tuk. Rychlé diety "žerou" svaly

Ota (Čt, 27. 6. 2019 - 16:06)

Děkuji za povzbuzení.A myslíš když jsem týden nic nezhubl že i tak je to teda dobrý? Já si třeba někdy vyčítam i malou večeři ale vim že to taky neni dobrý si vyčítat normální jídlo.Nejlepší pocit mám když vydržim jen se zeleninou a nějakou maličkostí k tousťáku.Ale to taky nejde vydržet pořád.Sladký jsem téměř vysadil,jen teda k snídani si dopřeju občas třeba jeden koláč a pak už jsem na zelenině nebo mensí porce normálního jídla.

přesně (Čt, 27. 6. 2019 - 18:06)

Sanny ti tu píše, ať na sebe nejsi zas moc přísný a má pravdu. Patříš do skupiny "extrémistů" co se stravování týče. Buď jíš kvanta nezdravého jídla nebo jenom skoro zeleninu. Potřebuješ pestrou stravu, maso, luštěniny, vejce, jenom zelenina by ti mohla za chvíli působit problém, páč nemáš 4 žaludky jako kravka. Úplně vidím jak si ráno dáš koláč a místo aby sis ho vychutnal, pronásledují tě myšlenky, že teda dnes už nic, co mám rád, jen zeleninu. Prosím tě, netrestej se, jez, co máš rád, jen menší porce a prolož ovocem a zeleninou. Tělo si tvé počínání se strachem a výčitkama vysvětluje tak, že se jako toho hubnutí bojíš a říká si něco ve smyslu : " Tak Otovi udělám radost a hubnout nebudu, aby ten strach neměl " :) Uvolni se a ber to, že prostě nejíš taková kvanta jako dřív, dopřáváš si ( taky - ne jenom ) ovoce, zeleninu a pohyb, který tě baví. Žádný stres

pozorující (Čt, 27. 6. 2019 - 20:06)

To je dost dobře napsané a i hezky vtipně.Se vším souhlasím.

Miluna (St, 26. 6. 2019 - 16:06)

Když píšu že prostě mi to přijde hnusný a zvrhlý posílat poštou hovna a chcanky a jiný nechutnosti tak to prostě tak je! Teď se ty blbci budou třást na to aby jim poslaly zapařený věci z toho horka.Mě to přijde strašný že vůbec takovej web existuje,nevěděla sem to.Jo Andy u mě v práci bylo taky strašně.Měla sem štěstí že sem byla aspoň i u nádobí a i tak už se mi tam motala trochu hlava a to sem pila.Ještě že to dneska bylo jen na čtyry hod.Kolik vám to teď ukazuje venku stupňů? Mě 35..už sem doma a čekam na Sergeje.Psala sem mu ale ještě neodepsal tak nevim ani v kolik přijde.Bojim se o něj.Je to teď muj poklad kterej se mě ujal když pan doktor mi sprostě kopnul do prdele!

to (St, 26. 6. 2019 - 18:06)

si špatně vysvětluješ. Denis tě sprostě nekopnul do prdele. Tys mu řekla, že už děti nechceš a on po dítěti toužil. Normálně jste se rozešli a každý si šel svou cestou. Nebo sis myslela, že si tě bude vydržovat a svůj sen kvůli tobě opustí? A co budeš dělat, až Sergej za nějaký čas příjde s tím, že by si tě chtěl vzít a mít s tebou rodinu? Nebo už jste se o tom bavili?

Miluna (St, 26. 6. 2019 - 19:06)

Já pořád ale věřila koutkem v sobě že mi to Denis neudělá.Že tomu dá ještě čas a že nedá dítěti přednost.Ale nestalo se tak.Asi se to teda nakonec dalo čekat když po mě ho chtěl tak rychle.Postupně to semnou ubíral až mi zmizel.Sergej je pravej opak.Sice dítě taky nemá ale říká že ho nechce.Že je takhle rozhodlej už několik let a proto i byl bez vztahu a žil teď poslední měsíce v pronájmu s druhym ukrajincem.Dřív byl i na ubytovnách ale tam se mu nelíbilo.Teprve teď psal že je na cestě domu.Oni teď dělaji o 50km dál ve městě.Tak čekam než mi ho přivezou.On tam nejezdí svim autem.Včera sem viděla jak se Sergej vezl v nějakej takovej tej dodávce a tam těch chlapů sedělo několik.Lallo ty silonky v tomhle to je tak dostat nějakej zánět.Nevim proč je to vyžadovaný i v takovejch parnech.

a (St, 26. 6. 2019 - 19:06)

proč by ti to neudělal. Však si mu řekla, že chceš žít jiný život. Chtěla jsi svobodu, no tak se nediv. Na co by tě Denis měl, když jsi mu to všechno řekla jak chceš žít podle svého. Zase netvrď, že to tak není.

Miluna (St, 26. 6. 2019 - 20:06)

No je to tak ale když ti na někom tak záleží jak mi říkal tak upřednostnit dítě je takový divný.Ale asi z jinýho pohledu se ho dá taky chápat ale prostě mě nechal.Já to pořád v koutku v sobě nosim a cítim se zhrzená a už i zbytečná.Měla bych Sergejovi líbat ruce a nohy protože nikdo už mi nechce.A bez Sergeje vidim jak bych dopadala,už teď bych dřela ze svých peněz z posledního a do výplaty dva týdny.Dneska nachystam hezkej večer aby byl spokojenej.Lallo tak to jo:-) ale přiznam se že sem je párkrát taky zkoušela ty samodržící ale po pár kroků to ze mě padalo i když to byla moje velikost,tak mě nedržely a pak se to na mě rozthalo jak sem to navlíkala zpátky.Tak jak se to nosí?

Lalla (St, 26. 6. 2019 - 20:06)

Opatrně a šikovně, Milu :) Ale vedro je teď ve všem

Lalla (St, 26. 6. 2019 - 19:06)

Joo, Milu, jinak to nejde. A neboj, já nosím létě punčochy, většinou samodržící

-Aleš- (St, 26. 6. 2019 - 16:06)

Milunko, teď jsem se díval na venkovní teploměr a mám tam přes padesát stupňů. A to jenom proto že víc než padesát stupňů na tom teploměru není. Trochu mám obavy že praskne pružina.

Miluna (St, 26. 6. 2019 - 16:06)

Tak to máš Alešku na slunci, ale i tak je to síla.Jo tak to si tam jít dneska nemusel viď když ti to řekl.

-Aleš- (St, 26. 6. 2019 - 17:06)

Jo, ten teploměr je na slunci. A tady v pokoji v podkroví je taky hic. Chtěl jsem se podívat na teploměr, ale nemůžu ho najít. Musím tady sedět nahej, protože kdybych měl nějaký oblečení, tak by okamžitě začalo vlhnout. I tak po mně tečou čůrky potu. Do práce jsem musel, protože jsem jedinej zaměstnanec a stejně by ta práce zbyla zase jenom na mě. Já nemám žádný kolegy, což mně vyhovuje, protože tím pádem jsem svým vlastním pánem.

Lalla (St, 26. 6. 2019 - 18:06)

A to si Aleši představ, že já když jsem v práci, tak musím být v tmavém kostýmu, punčochách a lodičkách. Vedro nevedro….jo částečně klimatizace, ale tak 65% pracovní doby

Miluna (St, 26. 6. 2019 - 17:06)

To je nejhorší sedět a potit se i tak.Já zatim v pohodě doma.Jestli si v podkroví to tam budeš mít víc než já tady.Tady doma mam 26 a z toho se nepotim.Já začímam mít problem od 28 doma.A to pocení jen ze sezení sem zažila u Jirky rodičů.To bylo peklo tam měli 30-33 doma a to fakt z člověka lilo že jen prostě tam seděl.Takže tě lituju Alešku.

Andrea (St, 26. 6. 2019 - 15:06)

Milco,ty musíš mít v práci taky vedro ne?Ty chlapi co v tomhle parnu pracují na střeše nebo vůbec mají práci venku obdivuji a smekam před nimi

-Aleš- (St, 26. 6. 2019 - 16:06)

Dneska jsem umýval okna u ředitele jednoho podniku. A on mi říkal že si umím vybrat den. Když jsem mu odpověděl, že si nemůžu určovat kdy půjdu do práce, tak mi na to řekl že kdybych zůstal doma, tak by se to taky neposralo :-)

Reklama

Přidat komentář