Reklama

Footfetish-seznamka (líbání chodidel)

1111 (Ne, 16. 10. 2011 - 10:10)

ten kluk keca na tom cisle to...Slečno bylo by mě cti spatřit vaše bose nožičky aspon na fotce

Sabina (Pá, 14. 10. 2011 - 14:10)

Mě se na těch nožičkách líbí úplně všechno:)Přítel na sebe dost dbá, je o dost starší jak já, ale stará se o sebe. Má nohy 42, tak akorát, má krásné prsty, krásná chodidla, nohy mu voní, to vím, když spí:)A může si dovolit je ukazovat, jsou krásné ty jeho nožičky...Jen on to neví, jak mě to rajcuje...Prostě žádné nemyté hnátky:), ale nádherné pěstěné nožky...Bydlíme v jeho práci, dole obchod, nahoře byt a já slyším vše. Zrovna před chvílí přišla zákaznice, která je pedikérka a on, že potřebuje spravit nohy...Zas to málem se mnou šlehlo:)To chci dělat já a myslím, že to umím...No, jsem úchylačka a ty jeho vietnamky, kde je vidět, jak má hezké nohy, to mě ničí:) Nevím, mám to na něj vybalit nebo pozvolna? Olízat nožky, pak se udělat od něj nebo sama, to by byla slast...Ale dnes jde na oslavu nějakého kámoše z posilovny a možná se vylije. Jenže přítel na to pití moc není, tak nevím, zda ho budu moci zneužít:))) Myslím, že to není tak hrozná věc, ale stydím se mu to říci. Někdy mě přepadají takové hnusné myšlenky, že bych si na to někoho našla, to bych se nestyděla, ale to mi zavání nevěrou. Jo, předchozí dotaz-prstíky i plosky jsou krásné, ale lízání mezi prsty, to je orgáč jak já nevím, jak to říci...No, zkusím to na něj, jak přijde z oslavy...A mužské nohy jsou krásné a jsem asi jedna z mála úchylaček:)Nevím, jak na to, stydím se...

Patrik (Pá, 14. 10. 2011 - 11:10)

Samozřejmě se nepíše...Máš smysl pro detail..Sabino..to málokdo udělá, že napíše,a by opravil chybu.

Patrik

Patrik (Pá, 14. 10. 2011 - 11:10)

No, jednou jsem to na...Sabino,

díky, že jsi přispěla. Co nejvíce se Ti líbí na chodidlech Tvého partnera? Prsty, vyklenutí chodidla?

Líbí se Ti , že on nosí ty vietnamky - t.j. otevřené botičky?

Patrik

Sabina (Pá, 14. 10. 2011 - 11:10)

Samozřejmě se nepíše múj, ale můj. Překlep:)

Sabina (Pá, 14. 10. 2011 - 11:10)

No, jednou jsem to na příteli zkusila, ale využila jsem situace, když byl dost pod vlivem, takže to ani neví. Průser je, že doma nosí vietnamky a to jsou pro mě muka, ani neví, co to se mnou dělá...Rozhodně bych nechtěla být otravná nebo tak, ale sem tam...Jednou mi přítel řekl, že jede na pedikúru a málem to se mnou seklo...Nyní mu říkám, kam by ses táhl, udělám ti to sama, myslí si, že mu upravím nohy, ale já jsem z toho úplně vzrušená:))) Třeba by mu to nevadilo, třeba by se mu to líbilo, ale já se strašně stydím si o to říci-miláčku, chci ti olízat nožičky, třeba by si myslel, že jsem úchyl. Na netu o footfetišismu jsou jen ženské nohy nebo gayové, ale stejně se na to kouknu, tedy na ty gaye. Stejně je to múj tajný sen toto udělat, hrát si s nožičkami úplně normálně, kdy to bude bavit i druhého a nebude death:)))Odhodit stud je ale těžké. Ale dík za reakce:)

Ahoj, zajímalo by mě, zda...Ahoj,tak to se neboj,takovych chlapu je spousta.:)

Zajímavé, ale nikde tu...Ahoj,tak jsou i zeny ktere maji rady kdyz lizou muzska chodidla.Ja takovou mel,ale byla na to tak ujeta,ze to bylo az nehezke a otravne.

Karel (St, 12. 10. 2011 - 10:10)

Mně by se to možná líbilo, ale manželka by to asi nechtěla dělat a navíc je mi blbý si o to říkat.

Sabina (St, 12. 10. 2011 - 10:10)

Ahoj, zajímalo by mě, zda je nějaký muž rád, když mu žena líže a líbá nohy. Já taková jsem a nemůžu nikde nikoho na toto téma najít, nic na netu ani v reálu. Moc mě to vzrušuje a všude jsou jen muži, co chtějí ženské nohy.

Roman (St, 5. 5. 2021 - 00:05)

Ahoj mám to rád, můžem si je lízat navzájem, nápis mi na email [email protected]

Petr (Po, 8. 6. 2020 - 21:06)

Ozvi se 774113287 pa Petr

Footfetish (Út, 11. 10. 2011 - 10:10)

Zajímavé, ale nikde tu nevidím nic o tom, že by žena milovala lízat nohy muži. To by vzrušovalo k zbláznění mě, ale nikde jsem nic na netu o tom nenašla a tak bych to chtěla zažít...

Sharky (Čt, 2. 3. 2023 - 16:03)

Tak se někdy zastav a zažiješ to.

Viennettka (St, 7. 9. 2011 - 18:09)

Ahoj, já si hrozně ráda lakuji nehty, mám o tom i blog. Obvykle fotím laky na nehty na rukou, ale uvažuji, že bych začala fotit i na nohou. Nevím však, zda by to někoho zajímalo. Pokud ano, napište mi prosím komentář na blog do komentářů článků. Adresa je: http://www.viennettka.blogspot.com/ Díky a ahoj.
V.

foot fetish sez (Út, 23. 8. 2011 - 12:08)

http://footstyle.cz/seznamka.php

Monika (Pá, 19. 8. 2011 - 19:08)

Příznivcům ff zašlu fotografie svých štíhlých sněhově bílých chodidel.Cena symbolická. Piš na [email protected] a určitě se dohodneme.

Honič (So, 13. 8. 2011 - 09:08)

Pěkný počin. Mě se ale nejvíc líbí ty fotky z ulic. A nejradši mám fotky holek v minisukních, kde jsou krásně vidět celé nohy.

Pepa (So, 13. 8. 2011 - 08:08)

Podívejte se na mojí stránku s tématikou foot fetiš. A seznámím se moc rád, pokud bude s kým :) http://cisteni-bot.webnode.cz

Jirka38 (Út, 9. 8. 2011 - 12:08)

Ahoj,mam zajem o jakoukoliv zenu,ktera chce lizat a libat nozicky.Piste na 605 314 366

Reklama

Přidat komentář