Reklama

Vzrušení z vlastního syna

Jana (So, 12. 10. 2019 - 11:10)

Celý týden byl Honzík vzorný syn a pozorný manžel a tak jsme se s Luckou rozhodli ze mu dnes dovolime vysemenit. Hned jak mu to ráno Lucka oznámila byl radostí bez sebe. Podmínkou je ze bude celý den poslouchat na slovo. Hodinu "H" jsme stanovili na 20:00 . Má někdo nějaký nápad na úkol který by musel splnit ?

Literární kritik (Út, 8. 10. 2019 - 22:10)

Ne úplně špatný pokus o péčkopovídku. Příště to chce ale zapracovat na gramatice, kompozici a stylistice.

Jana (Po, 7. 10. 2019 - 01:10)

V sobotu jsme byly v lese na houbách
Já můj syn Honza a moje snacha Lucka.

Jana (Po, 7. 10. 2019 - 04:10)

Hned jak jsme zastavily u lesa a vystoupily z auta musel Honza do naha. Kleknul si na všechny čtyři a dostal obojek. Potom mu Lucka pripnula vodítko. Vyrazily jsme po cestě. Bylo chladno takže měl Honzík varlatla a pytlík pěkně pritazenej k tělu a jeho chlupatý a ztoporeny pindik se mu hopal mezi nohama.

Jana (Po, 7. 10. 2019 - 11:10)

Šly jsme za nim a občas ho lehce nakopavaly do koulí. Najednou Lucka zavelela zastavit. Musel si stoupnout, roztáhnout nohy a dat ruce za hlavu. Ukázala na jeho trciciho ptáka a přísně se zeptala co to ma znamenat ? Stal mu už dlouho tak jsem nevěděla co ji najednou tak rozcililo. Honza se podíval a pochopil hned. Na žaludu mu svítila kapicka touhy. Ty prase jedno nadrzeny myslis si ze tady budeš ukapavat mazlavku bez dovolení !? Promiňte ma Paní spytl Honza ale to už držela Lucka v ruce prut a svihla ho po zadku. Zasycel a hned nato poděkoval. Dostal jich deset. Zadek mu pěkně zcervenal a
Kapicka se zvětšila. Tak ty nedas pokoj dobytku !? Jdu se vycurat a než se vrátím at je ta kapka pryč ! Ruce ale zůstanou za hlavou a ani se nehneš ! Jak nebude pryč dostaneš jich padesát. Honzík polekane vykulil oči. Lucka kousek poodešla stáhla kalhoty a curala. Honza se upřeně díval na svého ptáka a nevěděl co ma dělat. Lucka se jen usmivala ulevovala si do jehličí. Bylo mi ho líto a tak jsem vyndala z kapsy papírový kapesnicek a kapicku ze žaludu mu utrela. Cely se zachvel a tiše řekl děkuji. Lucka se zvedla došla k němu a dala mu facku . Tak máma ti zachrání prdel před padesáti ranami a ty jen spitnes děkuji !? Padl na kolena políbil mi botu a nahlas řekl . Moc děkuji mami ze si mi utrela kapicku ze žaludu. Usmala jsem se pohladila ho po vlasech a řekla nemáš zač. Sjela jsem mu zádech na zadek a nakonec mu vzala do ruky jeho stažena varlata a jemně je promnula . Zatrasl se a ma žaludu se mu objevila nova kapicka. Takže těch 50 ran stejně dostal.

Jarek (Ne, 6. 10. 2019 - 23:10)

S mami kou je milovani nejkrasnejsi. A kdyz je to to uplne poprve s maminkou, tak si nelze nic lepsiho prat, protoze maminka vi, jak syna krasne pomilovat. S nadhernou nehou a laskou. A kluk se vrati alespon casti tela tam, odkud prisel na svet. Preji to zazit kazdemu, je to opravdu krasne milovani.

Anonim (Ne, 15. 12. 2019 - 04:12)

Cejtim to stejně.mami mě pustí tam kde se mužem znova spojit a cítit to propojení, je to nádherný a nejkrásnější.zadna jiná bam tohle ukojeni nedá, mě stačilo do ní zasunout a jen na ni ležet a povídat si a při tom mi ho v sobě mackala. Preju to každému. Vím že se to nemá ale nelituji toho.

luci (Ne, 6. 10. 2019 - 23:10)

Tak si to užívej a hlavně se s tím nikomu nechlub ! Jinak si koleduješ o malér .

R (Ne, 8. 9. 2019 - 17:09)

H

Návštěvník (St, 28. 8. 2019 - 08:08)

No přece aby se pořádně vystříkal na tebe nebo do tebe

Návštěvník (St, 28. 8. 2019 - 08:08)

Už jsem zkoušel,nechtěla se ani koukat jak si honím

Jirka xy (Út, 27. 8. 2019 - 15:08)

Aha, uz vim... no kazdy strujcem sveho stesti.

Jirka xy (Út, 27. 8. 2019 - 14:08)

A kdo je vlastne Lucka?

Jana (Po, 26. 8. 2019 - 17:08)

Dneska dopoledne jsem přistihla svého syna Honzu jak si ve stodole hraje s piňďourem. Hned jak přijde domů Lucka tak jí to řeknu.

Návštěvník (Po, 26. 8. 2019 - 21:08)

Jsi mu mohla pomoct

Jana (Út, 27. 8. 2019 - 11:08)

To jako s čím ?

Návštěvník (St, 28. 8. 2019 - 08:08)

No přece aby se pořádně vystříkal na tebe nebo do tebe

luci (Ne, 8. 9. 2019 - 17:09)

Ale ona dobře ví , jen dělá hloupou .

Návštěvník (St, 11. 9. 2019 - 21:09)

Jak ja bych se s vami podělil ale ja tu skušenost s maminou nemám,nemluví semnou od tý doby co jsem ji to navrhl a poslal jsem pár videi jak honím.tak zůstávám jen v představách když ho vrazim do přítelkyně a to mě rajcuje jako blazen

Návštěvník (St, 11. 9. 2019 - 20:09)

Ja vím,nejak se všichni dali na správnou cestu žádný incest.

Reklama

Přidat komentář