3285 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Jarek (anonym)
S mami kou je milovani nejkrasnejsi. A kdyz je to to uplne poprve s maminkou, tak si nelze nic lepsiho prat, protoze maminka vi, jak syna krasne pomilovat. S nadhernou nehou a laskou. A kluk se vrati alespon casti tela tam, odkud prisel na svet. Preji to zazit kazdemu, je to opravdu krasne milovani.
6. Říjen 2019 - 23:19
Obrázek uživatele Návštěvník
luci (anonym)
Odpověď na S mami kou je milovani
Tak si to užívej a hlavně se s tím nikomu nechlub ! Jinak si koleduješ o malér .
6. Říjen 2019 - 23:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
V sobotu jsme byly v lese na houbách Já můj syn Honza a moje snacha Lucka.
7. Říjen 2019 - 1:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Odpověď na V sobotu jsme byly v lese na
Hned jak jsme zastavily u lesa a vystoupily z auta musel Honza do naha. Kleknul si na všechny čtyři a dostal obojek. Potom mu Lucka pripnula vodítko. Vyrazily jsme po cestě. Bylo chladno takže měl Honzík varlatla a pytlík pěkně pritazenej k tělu a jeho chlupatý a ztoporeny pindik se mu hopal mezi nohama.
7. Říjen 2019 - 4:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Odpověď na Hned jak jsme zastavily u
Šly jsme za nim a občas ho lehce nakopavaly do koulí. Najednou Lucka zavelela zastavit. Musel si stoupnout, roztáhnout nohy a dat ruce za hlavu. Ukázala na jeho trciciho ptáka a přísně se zeptala co to ma znamenat ? Stal mu už dlouho tak jsem nevěděla co ji najednou tak rozcililo. Honza se podíval a pochopil hned. Na žaludu mu svítila kapicka touhy. Ty prase jedno nadrzeny myslis si ze tady budeš ukapavat mazlavku bez dovolení !? Promiňte ma Paní spytl Honza ale to už držela Lucka v ruce prut a svihla ho po zadku. Zasycel a hned nato poděkoval. Dostal jich deset. Zadek mu pěkně zcervenal a Kapicka se zvětšila. Tak ty nedas pokoj dobytku !? Jdu se vycurat a než se vrátím at je ta kapka pryč ! Ruce ale zůstanou za hlavou a ani se nehneš ! Jak nebude pryč dostaneš jich padesát. Honzík polekane vykulil oči. Lucka kousek poodešla stáhla kalhoty a curala. Honza se upřeně díval na svého ptáka a nevěděl co ma dělat. Lucka se jen usmivala ulevovala si do jehličí. Bylo mi ho líto a tak jsem vyndala z kapsy papírový kapesnicek a kapicku ze žaludu mu utrela. Cely se zachvel a tiše řekl děkuji. Lucka se zvedla došla k němu a dala mu facku . Tak máma ti zachrání prdel před padesáti ranami a ty jen spitnes děkuji !? Padl na kolena políbil mi botu a nahlas řekl . Moc děkuji mami ze si mi utrela kapicku ze žaludu. Usmala jsem se pohladila ho po vlasech a řekla nemáš zač. Sjela jsem mu zádech na zadek a nakonec mu vzala do ruky jeho stažena varlata a jemně je promnula . Zatrasl se a ma žaludu se mu objevila nova kapicka. Takže těch 50 ran stejně dostal.
7. Říjen 2019 - 11:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Literární kritik (anonym)
Ne úplně špatný pokus o péčkopovídku. Příště to chce ale zapracovat na gramatice, kompozici a stylistice.
8. Říjen 2019 - 22:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Celý týden byl Honzík vzorný syn a pozorný manžel a tak jsme se s Luckou rozhodli ze mu dnes dovolime vysemenit. Hned jak mu to ráno Lucka oznámila byl radostí bez sebe. Podmínkou je ze bude celý den poslouchat na slovo. Hodinu "H" jsme stanovili na 20:00 . Má někdo nějaký nápad na úkol který by musel splnit ?
12. Říjen 2019 - 11:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Dana (anonym)
Loni o Velikonocích chodil můj syn ( 16 ) s pomlazkou. Přišel i k nám a byl opilý. Nechala jsem to být. Řekl basnicku a zacal me vyplácet. A dost tvrdě. Uhýbala sem ale schytala jsem jich hezkych pár na zadek. Když odešel sla jsem se podívat k zrcadlu na zadek. Stáhla jsem kalhoty i kalhotky a prohlížela si červené pruhy. Pohladila jsem si zadek a uvědomila jsem si ze jsem vlhká v rozkroku. Svlékla jsem se a sedla si do křesla. Nemohla jsem odolat a začala si hrát s frndou. Zavřela jsem oči a přestala vnimat. Vůbec jsem neslyšela že se Petr vrátil. Když jsem otevřela oči stal ve dveřích s pomlazkou v ruce a zíral na mě. Zalapala jsem po dechu a snažila se rukou zakrýt. Cítila jsem jak teču. Nerikal nic a já taky ne. Vstala jsem a místo abych odešla tak jsem se přehnula přes operadlo křesla a vystrcila na něj zadek. Chvilku se nic nedělo a když už jsem se chtěla zvednout přistála mi na zadku pomlázka. Stiplo to a doslova me to prilepilo k operadlu. Petr me začal svihat a vůbec mě nešetřil. Bolelo to a pálilo ale po stehnech mi stekala stavicka. Dostala jsem jich asi deset. Přestal a přísně se zeptal tak co už budeš hodná ?! Nevím . Řekla jsem. Tak ty nevíš ! Zakřičel a na můj zadek začaly dopadat další rány. Mnohem větší a rychleji. Najednou jsem se zatrasla zakricela a udělala se. Svezla jsem se na zem a schoulila do klubíčka Petr odešel. Když jsem se probrala šla jsem k zrcadlu a zjistila že mám zadek same jelito. Začala jsem se oblékat a z okna uviděla Petra jak stojí u garáže a honí si pindoura. Netrvala dlouho a předvedl několik výstavních strikancu.
14. Říjen 2019 - 15:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Romana (anonym)
Děje se to celkem běžně. Znám několik klientek, co překročili zakázané ovoce se svými syny. Několik znamená, že to není jen jedna nebo dvě, a to navíc jen ty, co to přiznaly. Další o tom mlčí. Většínou to jsou navíc krásné a spořádané ženy (právničky,doktorky,uřednice,učitelky), co třeba ani nebyli nikdy svému muži nevěrné. Převážně jsou doma po zažitém stereotypu už zanedbávané, či jsou samoživitelky. To víte, syn v rodině je jak se říká po ruce, je nejblíž k ukojení potřeby obejmutí, které žena potřebuje od muže, navíc ho má i ráda, což i pak v důsledku otvírá i největší tabu, které by je ani ve snu nenapadlo. Pubertální syn k tomu taky po ní většinou pokukuje, když doma chodí třeba jen v kalhotkách. Tak jsou to asi první ženské křivky, se kterým se může blíže seznámit, in natura poodhalené, či třeba letmo ve sprše v plné kráse. Asi teda neonanuje s jejímy představami, to by se mu vnitřně hnusilo, že by jen představou zprznil vlastní mamku, je to přeci jeho milá maminka, pečovatelka, ochránkyně, průvodkyně životem, žena jeho otce (tomu by to přeci taky neudělal). Spíš si ty křivky dopasovává pro představu k jiným ženám, jak vypadají pod oblečením atd. K incestu pak dojde v důsledku návaznosti na mimořádnou údálost. Nejčastěji, když se matka setká s erekcí syna. Mnoho žen se třeba při pohledu na erekci totiž vzruší. Jejich tělo je tak připravené, aby předešlo fyzickému ublížení...třeba u znásilnění. Matka pak na syna kouká trošku jinak, ať chce nebo ne. Obvzláště, když ji chybí trošku toho mužství nějakou tu dobu. Vzájemné pozorování pak stoupá. Ona se i nevědomky více předvádí, či je zvědavá. Vyhledává zvědavost po ženském těle, které považuje za obdiv. No a pokud syn hodnotí mamku jako docela pěknou ženskou, tak dále pokukuje, ale už i onanuje s představami konkrétně s ní...stále má asi výčitky. Ale potom stačí při trochu alkoholu, masáži, koupely (zlomená ruka,podání ručníku), společné zdílení lůžka zase nečekaná erekce syna a je krvesmilstvo na světě. Padnou zábrany a syn už klouže pyjem v její lasturce, ochrana neochrana. Než se přejde na nějakou formu ochrany, mají zezačátku výčitky z ejakuace do mamky či na ní. Hlavně z rizika otěhotnění. Přestože prožitek při tom bývá velmi intenzivní, právě z toho zakázaného aspektu. Někdy to právě má následky. Kde ale není žalobce, není soudce.
17. Říjen 2019 - 14:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Peťka (anonym)
Odpověď na Děje se to celkem běžně. Znám
Jsme sami se synem už dobrých 10 let. Od rozvodu jsem žádnou další známost neměla, byť jsem snad přitažlivá a společenská. Zaměstnání je i mým koníčkem a víceméně se často pohybuji v atraktivním prostředí. Neměla bych tedy nouzi o známosti avšak tím mým milovaným je můj syn. Podotýkám, že nikdy bych s ním nic nemohla mít. Je to pro mě něco nepřípustného na co vůbec nepomyslim. Jediné, co teď v těchto jeho letech využívám jsou jeho spermie. Bez nich si svoje sebeuspokojování nedokážu představit. Syn samozřejmě nemá tady o tomto ani tušení a nikdy se to také nedozví.
18. Říjen 2019 - 12:21
Obrázek uživatele Návštěvník
luci (anonym)
Odpověď na Děje se to celkem běžně. Znám
Je to o incestu a ten je starý jako lidstvo samo .Ta forma ochrany především . Jinak , synek si uleví , uleví i mamce a potom je to o poslední větě tvého příspěvku.
18. Říjen 2019 - 13:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Dan (anonym)
Mám podobny problém, akorát už nejsem puberťák, mám 38 a matce je 63 Myslím si, že s otcem už nemá sex, hodně krát jsem jí to chtěl navrhnout, ale nenašel jsem odvahu, úspěch u žen mám, takže škaredý asi nejsem. Je tady nějaká máma které je více a mívá sex třeba s 30 letym synem?
21. Říjen 2019 - 15:07
Obrázek uživatele Návštěvník
lojza (anonym)
Odpověď na Mám podobny problém, akorát
Akorát se ztrapníš.
21. Říjen 2019 - 15:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Vždy ta touha ve mě byla,ale odvaha jaksi chyběla a tak jsem stále dumal, jak svou čtyřicetiletou mámu svést. Pozval jsem ji za své první výplaty do Benátek na prodloužený víkend. Nikdy nikde pořádně nebyla a tak atmosféra učinila své. Naprosto "omládla" a prožili jsme nádherné 4 dny a 3 noci. Procházky, plavby, dobrá jídla v restauracích a vínko na pokoji v útulném hotýlku, to vše mi dodalo odvahu, vklouznout za ní do sprchy. Byla překvapená, ale nebránila se ničemu. Milovali jsme se snad 2 hodiny. Škoda, že jsem našel odvahu až poslední večer. Mohlo to být vše kouzelnější. Po návratu domů mě již nikdy nic nedovolila.
23. Říjen 2019 - 22:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Dagmara (anonym)
mě to napadlo také, ale nikdy bych to nenavrhla, na to opravdu nemám, nevím jak bych reagovala, každopádně určitě bych nic ani náznak, když je to ještě malý kluk
24. Říjen 2019 - 7:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Anonym (anonym)
Odpověď na Vždy ta touha ve mě byla,ale
Jojo měl sem přítelkyni která mě z toho částečně dostala ale teď takový 2 roky mě to přitahuje nejvíc ale není odvaha.
24. Říjen 2019 - 23:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Martin (anonym)
Odpověď na Jojo měl sem přítelkyni která
Kolik je tobě a matce ?Martin
25. Říjen 2019 - 10:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Tod (anonym)
Je to velice lákavá představa i po tolika letech. Když mi bylo 17 -18 taky jsme na sebe dost pokukovali a mamka chtěla já taky... Ale ještě k tomu nedošlo je to už 10 let a stále mě to drží. Dostanu z ní nějak rozumně odpověď? Párkrát jsem jí to zkoušel jen tak lehce nahodit a jistý si nejsem... ona podle mě také ne... Nějaké typy ?
26. Říjen 2019 - 3:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Tomas (anonym)
Odpověď na Děje se to celkem běžně. Znám
Tak sou veci které me na matce hodne pritahuji a dodnes si kolikrat predstavuji jak si sni užívám nevim jestli bych doopravdy chtěl sni spát dovoli mi hodne ale asi bych se pak pred ni stydel ... priznam se ze sem rád když sme spolu nebo kdyz ji mohu projevovat sve city a myšlenky , věřím ze sex sni musi být nádhernej
29. Říjen 2019 - 23:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Dan (anonym)
Odpověď na Děje se to celkem běžně. Znám
Ty si psycholozka? Je to pochopitelné podle toho vyprávění ze se to stat může , zajimalo by me zda maji pak chut si to spolu zopakovat?
30. Říjen 2019 - 5:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Sam (anonym)
Odpověď na Žiji snad v tom nejlepším
A kdyby to šlo, zrealizovala bys své představy? Samozřejmě s tím, že by nebyli proti.
12. Listopad 2019 - 15:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Martin (anonym)
Matky to tak necítí jak synové, nemají zájem o sex s vlastním synem
18. Listopad 2019 - 8:30
Obrázek uživatele Návštěvník
evelína (anonym)
Můj partner mi bere moje kalhotky a to samé dělá s mýma kalhotkama i jeho syn z předchozího jeho manželství.Vzrušuje mne to a nevím u koho víc zda u partnera,nebo u nevlastního syna.Má tu někdo něco podobného s fetišisty zkušenosti ap.?
18. Listopad 2019 - 8:50
Obrázek uživatele Návštěvník
luci (anonym)
Odpověď na Můj partner mi bere moje
Neřeš to a užívej života . Taťka , nebo synek , co na tom . Ten můj také chtěl abych s jeho synem , já nechtěla , ale teď už můžu se vším co má penis a vejde se mi tam .
18. Listopad 2019 - 9:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Včera jsem byla na návštěvě u snachy a syna. Přišla mi otevřít Lucka. Z obýváku byl slyšet vysavač. Šly jsme do kuchyně. Lucka se me zeptala jestli si dam kafe . Řekla jsem ze ano. Vzala ze stolu nějakou krabičku a zmackla knoflík. V tu chvíli stichnul vysavač a za okamžik se ozvalo zaklepání na dveře. "Dále" Dveře se pomalu otevřely. Stál v nich můj syn Honzik. Byl úplně nahý , mel podvazana varlata a trcicim pindourovi navleceny prezervativ. Tak co už máš uklizeno ? Zeptala se přísně Lucka. Ještě ne Paní. Odpověděl Honzik a sklopil zrak. Nějak ti to dneska dlouho trvá. Doufám že si tam místo uklízení nehoníš ptáka. Ne Paní nehonim. No dobře udelej nám kafe. Honza šel k lince a dělal kávu. Podívala jsem se na Lucku a usmala se. Koukam ze už pěkně dlouho nestrikal. Takovouhle erekci nemívá každý den. To máš pravdu nestrikal protože si to nezaslouzil. Honza nám dal kafe na stůl poodešel ke dveřím a klekl si. Celou dobu se na nás díval a pták mu trcel jak stožár. Najednou se Lucka zvedla došla az k němu a zeptala se jestli chce kávu. Pokyval hlavou a řekl ano prosim ma Paní. Lucka vzala hrnecek a vyQila zbytek kafe před něj na podlahu. Honza se sklonil a začal slizavat rozlité kafe. Když byla podlaha čistá zase si klekl a poděkoval. Pochvalila jsem ho jak to pěkně uklidnil a řekla Lucce ze by zasloužil malou odměnu. Lucka se ušklíbla a jen procedila mezi zuby " no tak jo no " Podívala se na Honzu a řekla. Když se máma tak přimlouvá tak můžeš vstát sundat si gumu a třikrát si přetáhnout kuzicku pres zaluda . Honza vstal rozkrocil se a sundal gumu. Vzal pindoura do ruky a pomalu si přetahoval predkozku. Funel , zaviral oči a vyplazoval jazyk. Po tretim přetažení prestal a poděkoval. Porad ale funel a trasl se. Dej ruce za hlavu ! Zarvala Lucka. Honza poslechl ale už se nedokázal ovládnout. Trasl se , funel a z jeho žaludu začalo strikat semeno. Ty prase jedno kdo ti to dovolil !? Úklid to ! Honzik si poslušně kleknul a začal slizavat semeno z podlahy. Lucka se podívala na me a řekla ze to jsou ty moje odměny a takhle to dopadá. Řekla jsem jen promin. Ale v duchu jsem byla rada ze jsem pomohla Honzikovi ulevit. Jsem přece matka.
18. Listopad 2019 - 10:33
Obrázek uživatele Návštěvník
evelína (anonym)
Povídka jako hrom,ale drastická.Můj partner je divnej a chtěl abych se k němu vrátila.Jenže jak se dozvím,že zase prádélkuje tak ho pošlu zas za jeho synáčkem i s mýma kalhotkama.Už nebudu utíkat já ale vyhodím ho.A tak jak mě to začalo vzrušovat ,mě to i vzrušovat přestalo........
18. Listopad 2019 - 13:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Gita (anonym)
Za sebe mohu říci, že můj syn je hezky chlap, ale nic nebude, i kdyby by to mohlo být hezké, také bych si v 60 nemohla říct nebo naznačit, asi by mě poslal do blázince a nevěřím, ze je tolik synů co by chtělo sex s matkama, jet tu nějaká? Co to je ale cítí?
18. Listopad 2019 - 15:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Mamka (anonym)
Odpověď na Za sebe mohu říci, že můj syn
Dobry den evelino,no ptate se na otazku a odpoved znate a vim ze by jste si prala ve svych letech jeste hodne prozit orgasmu.Ja jsem nachytala jednou syna jak ma moje kalhotky pod polstarem a ocuchaval je a olizoval,do te chvile mne to nenapadlo ze by se mne tohle stalo,byla jsem v soku ale pri tom jsem zvlhla,sla jsem do postele a premyslela nad tim a chvili jsem slysela kroky,delala jsem ze spim a on se pritiskl ke mne,klepal se a prosil at se nezlobim,a pritom se mne dotykal stoporenym penisem,nevim proc ale automaticky mi ruka zajela na nej a zacala mu ho trit a za chvilku jsem citila to horke semeno v dlani,od te doby spi se mnou v loznici a dovadime spolu a nestydim se za to,je mi 57 a synovi 21 let.
27. Listopad 2019 - 8:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Zuza (anonym)
Odpověď na Dobry den evelino,no ptate se
Nemám syna, ale kdybych měla tak stejně nevěřím, že se to stává a možná max tak 1 ku 1000
27. Listopad 2019 - 10:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Mamka (anonym)
Odpověď na Nemám syna, ale kdybych měla
Zuzko,verte ze se to stava,kamaradka ma syna a on na ni vystartoval kdyz byla ve sprse,proste si pred ni vyhonil a ona byla tak vedla ze nic nerekla a nechala to byt,potom si spolu povidali a on se ji sveril ze si strasne preje ji lizat akorad nevedel jak ji to rict tak udelal co udelal a ted uz si rozumi spolu dobre
27. Listopad 2019 - 11:35

Stránky

Přidat komentář