Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Ota (Pá, 28. 6. 2019 - 16:06)

Andruško tak to bych ti tak rád přidal,škoda že to nejde.Asi máš hodně rychlý metabolismus nebo genetikou oba rodiče hubený? A kolik kg ti tak chybí? Já zhubnout tak +10 tak bych byl spokojenej.Něco mezi deseti až dvaceti.No a opravdu nikoho nezajímám.Já jsem něco jako Aleš,introvert ale ještě k tomu bez sexu.Problémy někam zapadnout do kolektivu.Vim že si ze mě dělá srandu i tady mládež u nás před barákem.Neni to snadný když se člověk liší a nikam nepatří.I když doma bych s nikym bydlet nechtěl.Ke mě by se hodila nenáročná Milunka ale to bych musel vypadat jinak.Sany nohy hezký opravdu nemam.Mám na nohách místama celulitýdu a oči mám nevýrazný.Jedině to že kdybych zhubl tak bych se oháknul ale co s tou mojí nespolečenskou povahou? Vždyť já žiju jen pro tu Milču a teď teda už chodim dělat ale je to děsný.

Andrea (Pá, 28. 6. 2019 - 17:06)

Otiku, mám kamaráda, má problémy jako ty,s povahou, vlastně se baví jen se mnou a rodiči, přitom je tak hodný a chytrý,jo o moje váha je nízká asi 51,nevím, já už se na váhu raději nehrnul, přitom hrozně ráda vařím a peču, jenomže, já toho fakt moc nesnim, všechno co uvařím,tak donesu do práce a pak mi přináší potěšení,jak se kolegové nacpavaji a mlaskání blahem,hlavu vzhůru Otiku, každý máme něco a větší problémy

Ota (Pá, 28. 6. 2019 - 17:06)

Tak to jsi asi drobounká.Záleží jak si vysoká ale asi budeš ještě hubenější než Milunka? A to kolegové musí mít radost mít v práci takovou ženu která jim i přinese jídlo.A co ráda vaříš? Tak to mě zajímá i ten tvuj kamarád.Nevíš proč se on s nikym nebaví? Já si s chlapama nemám co říkat.Sport mně nezajímá,hospody nebo hulení trávy taky ne.Nemám žádný koníčky.Auto mám jen starou Feldu.A jejich třeba sprostýmu humoru se moc nezasměju.Když bych někam šel tak terčem humoru tam budu spíš jen já.Pak se předhání a nutí mě do něčeho co třeba nechci.Jsem moc obyčejnej,nezajímavej a nikdo nic ze mě nemá,jen tu srandu jedině.Proto nikam nezapadnu.A proto miluju Milunku protože je kouskem taky taková a jiná než ostatní,akorát teda pro mě strašně krásná.

Andrea (Pá, 28. 6. 2019 - 17:06)

Ráda vaří českou kuchyni, svíčková s knedlíkem, domácím, prostě takové ty prasárny,ten můj kamarád, když nastupoval do nové práce,2 dny před zvracel,nakonec jsem šla s ním, zvládnul to,ale žádných akcí s nima se nezúčastňuje,je rád sám a má problémy s komunikací, přitom je tak chytrý a hodný,jo a jsem docela prcek,Otiku,ty máš motivaci k hubnutí Milcu,tak se toho drž a kolegové u tebe v práci jsou asi přízemní

Ota (Pá, 28. 6. 2019 - 18:06)

Tak to vypadá Andruško že jsem něco jako ten tvuj kamarád.Jen nevim jestli on je taky sám? Ano jsou přízemní,to je to slovo a proto si nemáme co říct.Já teda taky neoplívám znalostmi (ve škole mi to taky nešlo) ale jejich humor nesdílim.Ano Milča se stala mojí motivací ale už jsem trochu nervozní že dneska ještě nenapsala.Jsem pak smutnej a tak.Ale jsem rád že jsi tady i ty protože jsi moc milá.Tak to budeš drobounká,taková ta co působí stále mladě, dívčí postava.Asi se chlapum určitě líbíš.

Andrea (Pá, 28. 6. 2019 - 12:06)

Otiku, neříkej, že nikoho nezajímáš,to je pěkná blbost,jsi originál no a že máš nějaké kilo navíc, nevadí,kdyby to šlo,tak bych nějaké kilo od tebe vzala,já jsem zase hubeňour,taky mě to trošku trápí

Sany11 (Pá, 28. 6. 2019 - 12:06)

Oto, jestli mas auto nebo muzes i na kole, tak urcite neco najdes. Ja taky jedu docela daleko za plavanim, ale libi se mi tam, proto tam jezdim i presto.
A az budes zhubly, poridis si nejaky pekny "vohoz", tak treba nejakou zaujmes. Nesmis uz dopredu hazet flintu do zita a zkus na siobe najit neco, co by semohlo libit. Treba mas taky Pekny nohy.;) Nebo oci, co ja vim…... Volnych chlapu v tvem veku, myslim, zas tam moc neni.;)

Ota (Pá, 28. 6. 2019 - 10:06)

Přesně tak to je s tim koláčem.Dal jsem si a ani nevychutnal a pak výčitky.Nejhorší je že dřív jsem kvanta toho nesnědl.Já nejsem ten co by byl obklopenej jídlem a jen se cpal.Ale chyba byla že jsem jedl spíš nezdravě.Kolikrát si něco sladkýho dal i v noci.A kolikrát si dal jen něco i z nudy.Třeba přijel kamarád,přivezl něco i pro mě nebo pytel brambůrků a tak jsem si dal a neodmítl i když by mě to nenapadlo ale tim jak si dal i on tak jsem dostal chuť taky.Ale poslední dobou jsem ujížděl na zákuskách,roládách,špičkách a tak.Ale nesnědl jsem kvanta ale kupoval si to často.A tohle jsem všechno vysadil.Měsíc jsem na to nesáhl.Výhoda je že ani na to už nemám chuť.Vcera jediný co jsem si dal jednu malou oplatku.Ale v podstatě jim jinak všechno jak jste psali jen všeho o něco míň.Ale dobře popsaný s tim strachem.Budu na to koukat tvojí myšlenkou.A jak píše Sany o plavání,tady u nás neni moc kde.Ale omrknu to jinde.Milča je moje velká motivace,Sergej je určitě štíhlej? Ale chci se líbit už konečně i sám sobě.A Milunko piš holka moje milovaná.To jste měli hezkej večer.Pořád na vás myslim a žiju myšlenkami s váma.A určitě jak jsem slíbil jak zhubnu víc tak přijedu.Je tak od tebe krásný že jsi mě nezavrhla.Když jsem venku nebo jdu nakoupit ženský mě přehlíží.Vim že nezajímam nikoho a o to víc mám radost jestli zajímam aspoň malinko tebe.

Miluna (Čt, 27. 6. 2019 - 17:06)

Tak to dobrý Otíku,vydrž.Přeju ti to a to obejmutí platí jestli přijedeš.Já sem byla v práci dneska dýl a hrozný a teď sem doma a syn mě zase sral.Teď jdu někam ven,nebaví mi to tady doma.Sergej je pořád ještě v práci,ani nevim jestli dneska přijde.A jak si se ptal,tak sem ho včera myla a byl sex ve vaně a pak sem dala na balkon kafe a zákusek a svíčku a dali jsme takový sezení.Já vim no,je to jen balkon,kdyby jsme měli dům mělo by to lepší kouzlo ale sem byla ráda i za takovej večer.

Sany11 (Čt, 27. 6. 2019 - 16:06)

Oto, nesmis zase na sebe byt az moc prisny, protoze to pak prestane bavit. Kdyz si obcas neco doprejes, tak to je ok. A misto chozeni muzes plavat.

Ota (Čt, 27. 6. 2019 - 07:06)

Závidim Sergejovi.Jak si to Milunko myslela že mu uděláš pěknej večer? Já jsem zatim zhubl 4kg a teď se bojim jestli už se to zase nezastavilo.A denně chodim půl hodiny až hodinu procházky.Vydržel bych i dýl kdyby nebylo to zasraný horko.

no vidíš (Čt, 27. 6. 2019 - 15:06)

místo aby ses radoval, že kila jdou dolů a něco pro to děláš, začínáš se zase strachovat. Nech to být a pokračuj, blbé myšlenky tě zrazují. Věř si, že ti to prospívá, když jdou kila dolů pomalu, máš aspoň jistotu, že ubývá tuk. Rychlé diety "žerou" svaly

Ota (Čt, 27. 6. 2019 - 16:06)

Děkuji za povzbuzení.A myslíš když jsem týden nic nezhubl že i tak je to teda dobrý? Já si třeba někdy vyčítam i malou večeři ale vim že to taky neni dobrý si vyčítat normální jídlo.Nejlepší pocit mám když vydržim jen se zeleninou a nějakou maličkostí k tousťáku.Ale to taky nejde vydržet pořád.Sladký jsem téměř vysadil,jen teda k snídani si dopřeju občas třeba jeden koláč a pak už jsem na zelenině nebo mensí porce normálního jídla.

přesně (Čt, 27. 6. 2019 - 18:06)

Sanny ti tu píše, ať na sebe nejsi zas moc přísný a má pravdu. Patříš do skupiny "extrémistů" co se stravování týče. Buď jíš kvanta nezdravého jídla nebo jenom skoro zeleninu. Potřebuješ pestrou stravu, maso, luštěniny, vejce, jenom zelenina by ti mohla za chvíli působit problém, páč nemáš 4 žaludky jako kravka. Úplně vidím jak si ráno dáš koláč a místo aby sis ho vychutnal, pronásledují tě myšlenky, že teda dnes už nic, co mám rád, jen zeleninu. Prosím tě, netrestej se, jez, co máš rád, jen menší porce a prolož ovocem a zeleninou. Tělo si tvé počínání se strachem a výčitkama vysvětluje tak, že se jako toho hubnutí bojíš a říká si něco ve smyslu : " Tak Otovi udělám radost a hubnout nebudu, aby ten strach neměl " :) Uvolni se a ber to, že prostě nejíš taková kvanta jako dřív, dopřáváš si ( taky - ne jenom ) ovoce, zeleninu a pohyb, který tě baví. Žádný stres

pozorující (Čt, 27. 6. 2019 - 20:06)

To je dost dobře napsané a i hezky vtipně.Se vším souhlasím.

Miluna (St, 26. 6. 2019 - 16:06)

Když píšu že prostě mi to přijde hnusný a zvrhlý posílat poštou hovna a chcanky a jiný nechutnosti tak to prostě tak je! Teď se ty blbci budou třást na to aby jim poslaly zapařený věci z toho horka.Mě to přijde strašný že vůbec takovej web existuje,nevěděla sem to.Jo Andy u mě v práci bylo taky strašně.Měla sem štěstí že sem byla aspoň i u nádobí a i tak už se mi tam motala trochu hlava a to sem pila.Ještě že to dneska bylo jen na čtyry hod.Kolik vám to teď ukazuje venku stupňů? Mě 35..už sem doma a čekam na Sergeje.Psala sem mu ale ještě neodepsal tak nevim ani v kolik přijde.Bojim se o něj.Je to teď muj poklad kterej se mě ujal když pan doktor mi sprostě kopnul do prdele!

to (St, 26. 6. 2019 - 18:06)

si špatně vysvětluješ. Denis tě sprostě nekopnul do prdele. Tys mu řekla, že už děti nechceš a on po dítěti toužil. Normálně jste se rozešli a každý si šel svou cestou. Nebo sis myslela, že si tě bude vydržovat a svůj sen kvůli tobě opustí? A co budeš dělat, až Sergej za nějaký čas příjde s tím, že by si tě chtěl vzít a mít s tebou rodinu? Nebo už jste se o tom bavili?

Miluna (St, 26. 6. 2019 - 19:06)

Já pořád ale věřila koutkem v sobě že mi to Denis neudělá.Že tomu dá ještě čas a že nedá dítěti přednost.Ale nestalo se tak.Asi se to teda nakonec dalo čekat když po mě ho chtěl tak rychle.Postupně to semnou ubíral až mi zmizel.Sergej je pravej opak.Sice dítě taky nemá ale říká že ho nechce.Že je takhle rozhodlej už několik let a proto i byl bez vztahu a žil teď poslední měsíce v pronájmu s druhym ukrajincem.Dřív byl i na ubytovnách ale tam se mu nelíbilo.Teprve teď psal že je na cestě domu.Oni teď dělaji o 50km dál ve městě.Tak čekam než mi ho přivezou.On tam nejezdí svim autem.Včera sem viděla jak se Sergej vezl v nějakej takovej tej dodávce a tam těch chlapů sedělo několik.Lallo ty silonky v tomhle to je tak dostat nějakej zánět.Nevim proč je to vyžadovaný i v takovejch parnech.

a (St, 26. 6. 2019 - 19:06)

proč by ti to neudělal. Však si mu řekla, že chceš žít jiný život. Chtěla jsi svobodu, no tak se nediv. Na co by tě Denis měl, když jsi mu to všechno řekla jak chceš žít podle svého. Zase netvrď, že to tak není.

Miluna (St, 26. 6. 2019 - 20:06)

No je to tak ale když ti na někom tak záleží jak mi říkal tak upřednostnit dítě je takový divný.Ale asi z jinýho pohledu se ho dá taky chápat ale prostě mě nechal.Já to pořád v koutku v sobě nosim a cítim se zhrzená a už i zbytečná.Měla bych Sergejovi líbat ruce a nohy protože nikdo už mi nechce.A bez Sergeje vidim jak bych dopadala,už teď bych dřela ze svých peněz z posledního a do výplaty dva týdny.Dneska nachystam hezkej večer aby byl spokojenej.Lallo tak to jo:-) ale přiznam se že sem je párkrát taky zkoušela ty samodržící ale po pár kroků to ze mě padalo i když to byla moje velikost,tak mě nedržely a pak se to na mě rozthalo jak sem to navlíkala zpátky.Tak jak se to nosí?

Reklama

Přidat komentář