Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Ondra (Po, 24. 6. 2019 - 21:06)

Tak máš to pěkně rozdělený.Ale taky bych bral radši tvuj výlet než jet se pařit do Španělska jako Alice.I když oni tam možná jeli pracovně.Taky nemam rád vedra.Teplo jo ale kolem dvaceti stupňů.A v práci máš stres? Špatnej kolektiv nebo psychicky náročná práce? Máš pravdu s Milunou.Vidim to tak že Denis jí nechal a tak se hned chytla druhýho kterej projevil zájem.Tak aby se nevybarvil jak píšeš.

Andrea (Po, 24. 6. 2019 - 20:06)

Mám za sebou Itálii, ještě bude Norsko a zakončím Hitlerovým Orlím hnízdem,letos to mám žně,no asi jsou všichni na dívce a Milka má o zábavu postaráno, má Sergeje

Ondra (Po, 24. 6. 2019 - 20:06)

Tak to jses rozjela.V Norsku možná nebudeš mít i takový horka,tam by to mohlo být pěkný,ale nebyl jsem tam.To já do teď nevim kam pojedu.Jestli někam tak jedině na vlastní pěst bez cestovky.A to cestuješ sama nebo s přítelem? Jo Miluna na to kašle na psaní koukam a anonymové taky nejsou.Těch anonymů tady ale bývá dost a najednou neni žádnej.Myslim že tu jsme jen my co se podepisujeme.Ale Fanda mě dneska pobavil.

Andrea (Po, 24. 6. 2019 - 20:06)

Sorry,na dovce,tak ten překlep sedí

Fanda (Po, 24. 6. 2019 - 13:06)

Taky jsem seděl nedávno s ukáčkama.Vesele se poplácávali,bylo živo,sranda a pak během pár minut nastal obrat.Začli na sebe řvát.Pak jeden mrsknul se židlí a druhej s půllitrem o zem a začla bitka.Ještě jsem stačil zdrhnout s dvouma cikánama.Tak nevim přesně co bylo dál ale asi je obsluha s majitelem vyhodili :)

Ondra (Po, 24. 6. 2019 - 16:06)

Tak to bude mít Milča o zábavu postaráno haha.Koukam Fando že anonymové zase odjeli.Tak aspoň že jsi se objevil ty.

Tak (Po, 24. 6. 2019 - 17:06)

Hlavní věc, že jsi tu ty. Koukám jak tu píšeš každý den:-))

Ondra (Po, 24. 6. 2019 - 18:06)

Každý den nepíšu ale proč vždycky zmizí najednou tolik lidí?

Lalla (Po, 24. 6. 2019 - 18:06)

Musíš nadhodit nějaké téma, o kterém se dá psát

Ondra (Po, 24. 6. 2019 - 19:06)

No ale vždyť jindy to tady šlape samo.Já nejsem tahoun diskuze takže je to těžký abych já něco vymýšlel.Ale i když psala Milča tak poslední dny je tady lidí málo jak to vypadá.Tak co třeba téma dovolený? Jedete někdo někam?

Alice (Ne, 23. 6. 2019 - 18:06)

Tak to koukám že jste se dali se Sergejem nakonec dohromady.Jak si psala že trošku dole smrděl tak jsem myslela že se ho budeš chtít zbavit.Někdy se zase můžem sejít v baru.Já teď Lucku taky neviděla,jen někdy píšem.My se teď s Jirkou chystáme do Španělska.

Miluna (Ne, 23. 6. 2019 - 19:06)

Jo ale to bylo jen jednou jak bylo to horko a neumyl se těsně před.Ale včera už měl voňavýho.Jo já se sejdu zase moc ráda ty víš.A vidíš kdybych tam stebou nebyla tak bych Sergeje nepoznala.Mam ho vlastně díky tobě:-) zvláštní co.I to že od podzimu chce na kamion,co zase je společnýho s váma.Teď se mam hezky,jsme se Sergejem u takový hospůdky kde je posezení venku a jsou tady ještě jeho tři kamarádi a hrajem karty.Jo to je muj styl života navštěvovat podniky a party,takže skvělý.A Lucka to je smůla nevim teda co s tim? Tak šťastnou cestu ať se vám ve Španělsku líbí.

Pils (So, 22. 6. 2019 - 16:06)

Milu, je tam popsaný drsný sex bez jakékoliv předehry nebo něhy, který se snažila Jolana nějak ukočírovat, ale moc se jí to nevedlo. O hygieně se tam myslím nepíše. Tak je dobře, že ti nový Ukrajinec vyhovuje, protože ty sama být neumíš a sex potřebuješ jako jiní kyslík. A taky by ti chyběl příspěvek na domácnost, tak doufám, že pracuje a nebudeš ho živit.

Miluna (Ne, 23. 6. 2019 - 12:06)

Jo Pils on teď dělá na stavbách a taky má i papíry na kamion a tam pujde od podzimu.Takže tohle zase jako Jirka:-) a dělal i ve fabrice.Jinak co zjišťujeme máme rádi podobný styl života.Včera jsme sex měli a včera byl skvělej,udělala sem se třikrát.Já včera akorát četla na novinkách článek o asexuálech a pak tam byla anketa jak je pro nás sex důležitej tak sem tam máčkla že hodně ale zase nechci aby byl vztah postavenej jen na tom a tady se nám to vybarvuje dobře.A pěknej pocit že po mě nic nečeká (žádný dítě).Nevim sem za něj nakonec ráda.I když nejsem bláznivě zamilovaná,ale třeba to je tak lepší.Když sem byla hodně nikdy to k ničemu nebylo.Jo a předehra byla ale já mam ráda právě i drsnej sex tak mě by to nevadilo.A higiena,včera se myl před tak byl voňavej.A líbí se mi ty jeho modrý oči.A co ty Pils, ještě si na dovolenej? Prý je krásný Toskánsko říkala jedna pani z práce že tam pojedou.

Pils (So, 22. 6. 2019 - 10:06)

Když píšete o těch Ukrajincích, vybaví se mi pár kapitol z knihy Účastnící zájezdu. Ve filmu byl Ukrajinec nahrazen nesmělým potápěčem-šmírákem, v knize je např. kapitola "Sex po ukrajinsku" a ta stojí za to. Je vidět, že Ukrajinci se s tím nemažou. :-)

Bobrik (Pá, 21. 6. 2019 - 19:06)

Miluno máš dlaňe bílé nebo opálené?

Pils (Čt, 20. 6. 2019 - 16:06)

Jasně, že chirurgové jsou užitečnější než modelky a herečky. Ale psali jsme tu o fyzické kráse přece. Ono je docela spravedlivé, že se každému líbí něco jiného, jinak by někteří byli příliš obsazení a jiní zase plonk. :-)

Sany11 (Čt, 20. 6. 2019 - 14:06)

Zdravim vsechny a tem co se dovolenkuji,preji peknou dovolenou. Tak musism za sebe rict, ze mne se Kurkova nelibi, ma konske zuby a predkus. Je zvlastn, to ano, coz je pro praci modelek zadane, ale Milca je v podstate hezci. Neresim ted figuru. Kdysi jsem cetla rozhovor s Kurkovou, ze se ji vy skole vysmivali kvuli jejimu vzhledu, ani nahodou neplatila za hezkou. Ale jak rikam, ve svete modelingu plati jine ukazatele.
Tuhle ukazovali mladou Cesku, 18 holku, ktera vypadala na 30, mela poklesla vicka, byla vylozene nehezka a prorazila ve svete modniho prumyslu.
https://www.odhaleno.cz/celebrity/clanky/12329/Obri-nos-a-predkus-Poznate-v-teto-holcicce-ceskou-supermodelkou-s-miliony-na-ucte-FOTO/fotky#imageid=399278

Pils (Čt, 20. 6. 2019 - 14:06)

Sany, to je paradox, mně se na ní právě líbí ty zuby. :-) Ale nejkrásnější ženská na světě je pro mě Penelope Cruz. V tom rozhovoru s Kurkovou, co jsem četla, mluvila o tom, že čeká na svou životní roli ve filmu a je jí jedno, jestli bude hrát krásnou nebo ošklivou. Říká tam - zahraju cokoliv. Tak nějak jsem jí nevěřila a přišlo mi to nabubřelé. Tak se mějte všichni pracující krásně, já pak budu pracovat celé léto, až vy budete na dovče. :-)

-Aleš- (Čt, 20. 6. 2019 - 16:06)

Určitě jsou i krásnější ženský, jen u nás na ulici bydlí dvě hezčí než tahle herečka nebo co to vlastně dělá. Ale důležitější je co člověk umí než jak vypadá. Třeba takovej chirurg, kterej umí vyndat z těla srdce a potom ho tam zase zašít aby fungovalo nebo když někdo vyprojektuje most aby unesl zátěž a odolal povětrnostním vlivům. To jsou opravdový frajeři, ale veřejnost o nich neví protože nejsou v blesku :-)

Reklama

Přidat komentář