Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

ikk. (Po, 17. 6. 2019 - 22:06)

Holky byly pár dní v klidu a teď tohle,tohle není prdel. Míša musí mít oporu v matce jinak bude v prdeli a sesype se,Klára je strašně hodná a obě na sobě visej tak,že je to opravdu jak z filmu tohle je ale jen občas tvrdej zasranej život. Holky držím palce hlavně ty paní.

Klára (Po, 17. 6. 2019 - 22:06)

Miško,nemohu spinkat a v duchu tě na dálku držím za ruku. Moc na tebe a tvoji tetu myslím. Bojím se,abysd vsechno dobře zvládla. Když mi umřela babička kam jezdíme na chaloupku bylo mi devět roků a dodnes jsem smutnâ když jsem tam,že už na nás nečeká. Je to ve mně i teď a pa

? (Po, 17. 6. 2019 - 22:06)

Jak v telenovele.

Miška (Po, 17. 6. 2019 - 20:06)

Ja vim teta je na ARU v J.Hradci. moc děkuji,prosim zitra. Pa za vsechno

Klára (Po, 17. 6. 2019 - 19:06)

Miško.,sluníčko nemohu ti nenapsat,moc na tebe myslím. Musíš být statečná. Jsem smutná za tebe.

Klára (Po, 17. 6. 2019 - 17:06)

Miško,já visím na netu a napjatá, to je moc zlá zpráva,myslím na tebe a na tu paní a chci ji poslat moc andělíčků k uzdravení. Vím,že to je pro tebe šok. Budu na tebe myslet a napiš až budeš mít sílu. Chce se mi plakat .

Miška (Po, 17. 6. 2019 - 17:06)

Klárko teta asi umře,asi mrtvice,chtěla nás vidět. Nemohu psát. Prosìm,dnes ne.

SPOD (Po, 17. 6. 2019 - 15:06)

Tady to máš, ale budete to spíš fake, ale prohrabte se v tom, případně 15 a 16 let

Klára (Po, 17. 6. 2019 - 14:06)

Jejda to je nepříjemné. Tak nebudu obtěžovat.písni až to půjde a hlavně jestli jsou vsechny lidicky vpořádku. Pa

Miška (Po, 17. 6. 2019 - 14:06)

Jedeme do Slavonic,něco nepříjemného v rodině,prosím ozvu se později. Moc dík

Ondra (Po, 17. 6. 2019 - 07:06)

A čůraji maminky s vámi? Klárko a Míšo?

:-) (Po, 17. 6. 2019 - 16:06)

Jo maminky taky

Klára (Po, 17. 6. 2019 - 06:06)

Miško, já teď měla taky dost velký čůrání z plný pipinky a prudkým proudem. Včera jsem přijela až večer a hned na nádraží jsem musela čůrat u auta, kde na mně mamča čekala a udělala jsem taky slušnou louži, protože jsem nechtěla ve vlaku a pak jsem to už musela venku pustit. Mamča to okomentovala slovy, co jsem pila, že tak hodně čůrám, ale pila jsem normálně, jen jsem nechtěla čůrat ve vlaku a tak jsem to držela déle a tím jsem potřebovala potom nutně víc čůrat. Užij si hezký de a pozdrav na jih ze severu od holky, co të má ráda a moc se na tebe tëší až přijedeš! :-)

Miška (Po, 17. 6. 2019 - 06:06)

Ahojky . Tak jsem dala baculku vypustit a ještě polehavám. Klârko užij si pohodový den!

Klára (Ne, 16. 6. 2019 - 21:06)

Jsi sluníčko. Moc děkuji.

Miška (Ne, 16. 6. 2019 - 20:06)

Klárko ok, v pohodě. Zažívej si vše hezké a písneme si zítra, já mám taky hodně prožitků. Nevím,jestli je stihnu popsat už ráno ale třeba později po škole a tak. Pa

Klára (Ne, 16. 6. 2019 - 20:06)

Miško pojedu vláčkem domů z Liberce a mamča mne vyzvedne u nádraží. Písneme si zítra,je moc hezkého. Krásný večer. Myslím na tebe. Opravdu .

Miška (Ne, 16. 6. 2019 - 19:06)

Ahoj Klárko,pozdrav z jihu,hub jsme moc nenasly s maminkou,ale přijely jsme až teď. Výletovaly jsme až v Rakousku a tak jsem počurala rakouský lesíky dokonce dvakrat. Asi jsi ještě s Liborem tak to máš ode mne na dobrou noc vzpomínku. Pa

Klárka a spol. (Ne, 16. 6. 2019 - 07:06)

Ahojky Miško. Pozdrav z chaloupky k tobě. Ségra má nohu až skorook, jen jak jsem psala asi ji ten nehet sleze a tak je blbý,že teď s tím nesmí do vody,ale zrovna včera jsem ji to ošetřovala a zavázal a a ten malíček už není ani oteklý. S Liborem jsme si večer užili hospůdku a pak šli sami magickou nocí s měsíčkem a v dálce s blesky od bouřky a nejen,že jsem se mu vyčůrala ,ale skončilo to i v mé pipince to jeho zařízení a bylo to krásný, měli jsme spolu deku a já jsem šťastná. Dnes mne chce Libor vzít na výlet na Ještěd a pak asi půjdeme se vykoupat a někam na jídlo a já asi přijedu vláčkem z Liberce domů nebo mne doveze. Tak ti pak písnu. Včera jsme dělali blbosti cestou z Bad Schandau jsem se šli projít na hranicích s českem a já udělala na bobečku čůrání tak, že jsem měla pipinku v Německu ale dočůrala jsem proud až pár centimetrů do Česka! A Libor taky. Ale byl takový vedro,že jsme se nemilovali klasicky,ale jen jsem mu to pomohla rukou a on mi ji pokropil láskou. Tak takhle blbneme. Miško najdi hodně hub a v tom srpnu není žádný problém a přijeďte !

Miška (Ne, 16. 6. 2019 - 06:06)

Dobré ráno Klárko a Libore i Nikolko. Chtěla jsem si dnes poležet,ale baculka byla tok plná,že jsem musela vstát a vyčurat se a už mne to nebolí ani nepálí a tak zánět je pryč. Stále ale čurám okamžitým prudkým proudem,ale to nevadí když to stihnu si nepočurat spodní prádlo a včas ho stáhnout. Dnes mám v plánu jít taky na houby a buď s maminkou vyjedeme někam až k Landštejnu nebo si vezmu kolo a objedu tady místa třeba až k Mrákotínu. Klárko užij si hezkou neděli a jestli budeš mít s Liborem program tak mi klidně napiš třeba až večer a podělíme se o zážitky postupně. Pozdrav z jihu na sever! Moc se těším na naše setkání maminka by mohla v srpnu se mnou přijet v tom prvním víkendu hned od 2.srpna .Hodilo by se ti to? Pa a moc ti přeju lásku. A co ségra a noka? Dobrý?

Reklama

Přidat komentář