Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Miška (Po, 17. 6. 2019 - 17:06)

Klárko teta asi umře,asi mrtvice,chtěla nás vidět. Nemohu psát. Prosìm,dnes ne.

SPOD (Po, 17. 6. 2019 - 15:06)

Tady to máš, ale budete to spíš fake, ale prohrabte se v tom, případně 15 a 16 let

Klára (Po, 17. 6. 2019 - 14:06)

Jejda to je nepříjemné. Tak nebudu obtěžovat.písni až to půjde a hlavně jestli jsou vsechny lidicky vpořádku. Pa

Miška (Po, 17. 6. 2019 - 14:06)

Jedeme do Slavonic,něco nepříjemného v rodině,prosím ozvu se později. Moc dík

Ondra (Po, 17. 6. 2019 - 07:06)

A čůraji maminky s vámi? Klárko a Míšo?

:-) (Po, 17. 6. 2019 - 16:06)

Jo maminky taky

Klára (Po, 17. 6. 2019 - 06:06)

Miško, já teď měla taky dost velký čůrání z plný pipinky a prudkým proudem. Včera jsem přijela až večer a hned na nádraží jsem musela čůrat u auta, kde na mně mamča čekala a udělala jsem taky slušnou louži, protože jsem nechtěla ve vlaku a pak jsem to už musela venku pustit. Mamča to okomentovala slovy, co jsem pila, že tak hodně čůrám, ale pila jsem normálně, jen jsem nechtěla čůrat ve vlaku a tak jsem to držela déle a tím jsem potřebovala potom nutně víc čůrat. Užij si hezký de a pozdrav na jih ze severu od holky, co të má ráda a moc se na tebe tëší až přijedeš! :-)

Miška (Po, 17. 6. 2019 - 06:06)

Ahojky . Tak jsem dala baculku vypustit a ještě polehavám. Klârko užij si pohodový den!

Klára (Ne, 16. 6. 2019 - 21:06)

Jsi sluníčko. Moc děkuji.

Miška (Ne, 16. 6. 2019 - 20:06)

Klárko ok, v pohodě. Zažívej si vše hezké a písneme si zítra, já mám taky hodně prožitků. Nevím,jestli je stihnu popsat už ráno ale třeba později po škole a tak. Pa

Klára (Ne, 16. 6. 2019 - 20:06)

Miško pojedu vláčkem domů z Liberce a mamča mne vyzvedne u nádraží. Písneme si zítra,je moc hezkého. Krásný večer. Myslím na tebe. Opravdu .

Miška (Ne, 16. 6. 2019 - 19:06)

Ahoj Klárko,pozdrav z jihu,hub jsme moc nenasly s maminkou,ale přijely jsme až teď. Výletovaly jsme až v Rakousku a tak jsem počurala rakouský lesíky dokonce dvakrat. Asi jsi ještě s Liborem tak to máš ode mne na dobrou noc vzpomínku. Pa

Klárka a spol. (Ne, 16. 6. 2019 - 07:06)

Ahojky Miško. Pozdrav z chaloupky k tobě. Ségra má nohu až skorook, jen jak jsem psala asi ji ten nehet sleze a tak je blbý,že teď s tím nesmí do vody,ale zrovna včera jsem ji to ošetřovala a zavázal a a ten malíček už není ani oteklý. S Liborem jsme si večer užili hospůdku a pak šli sami magickou nocí s měsíčkem a v dálce s blesky od bouřky a nejen,že jsem se mu vyčůrala ,ale skončilo to i v mé pipince to jeho zařízení a bylo to krásný, měli jsme spolu deku a já jsem šťastná. Dnes mne chce Libor vzít na výlet na Ještěd a pak asi půjdeme se vykoupat a někam na jídlo a já asi přijedu vláčkem z Liberce domů nebo mne doveze. Tak ti pak písnu. Včera jsme dělali blbosti cestou z Bad Schandau jsem se šli projít na hranicích s českem a já udělala na bobečku čůrání tak, že jsem měla pipinku v Německu ale dočůrala jsem proud až pár centimetrů do Česka! A Libor taky. Ale byl takový vedro,že jsme se nemilovali klasicky,ale jen jsem mu to pomohla rukou a on mi ji pokropil láskou. Tak takhle blbneme. Miško najdi hodně hub a v tom srpnu není žádný problém a přijeďte !

Miška (Ne, 16. 6. 2019 - 06:06)

Dobré ráno Klárko a Libore i Nikolko. Chtěla jsem si dnes poležet,ale baculka byla tok plná,že jsem musela vstát a vyčurat se a už mne to nebolí ani nepálí a tak zánět je pryč. Stále ale čurám okamžitým prudkým proudem,ale to nevadí když to stihnu si nepočurat spodní prádlo a včas ho stáhnout. Dnes mám v plánu jít taky na houby a buď s maminkou vyjedeme někam až k Landštejnu nebo si vezmu kolo a objedu tady místa třeba až k Mrákotínu. Klárko užij si hezkou neděli a jestli budeš mít s Liborem program tak mi klidně napiš třeba až večer a podělíme se o zážitky postupně. Pozdrav z jihu na sever! Moc se těším na naše setkání maminka by mohla v srpnu se mnou přijet v tom prvním víkendu hned od 2.srpna .Hodilo by se ti to? Pa a moc ti přeju lásku. A co ségra a noka? Dobrý?

Tony (So, 15. 6. 2019 - 23:06)

Nono, já to chci tak, protože jsou věci, které tu nikdy napsat nemohu. Proto bych rád mluvil i s Klárkou, nebo ještě raději s Liborem osobně. Pokud ještě najdu ten email, který jsi mi poslala, když jsem ležel v Meppen u holadských hranic ve špitálu, když jsem přišel o ty prsty, tak bych ti napsal proč, jenže já mám takový nápad, nevím zda ho zrealizuju, že když přijedu do Prahy, tak vezmu se sebou diduse (ten už tu sem na doktorku vůbec nechce chodit, protože ho to tu omrzelo) a půjdeme tě navštívit. Ještě jsi pořád nemocná, nebo se to už zlepšilo?

Touha (So, 15. 6. 2019 - 23:06)

Jakube, prosím, ráda bych se zeptala, proč ty se tak najednou chceš s Tonym setkat? Letmo si pamatuji si, že jste si kdysi dost rozuměli a co bylo třeba , probrali tady. Něco se změnilo (teď nemluvím o problematice této diskuze), že už zde nestačí mluvit chlapsky napřímo a musíte do reálu? Jen se ptám, Tondu mám celkem ráda a tak se ptám...

Touha (So, 15. 6. 2019 - 22:06)

Sázavský klášter, magické místo...

Hynek-Tonymu (So, 15. 6. 2019 - 21:06)

Nejen prof.Heller,ale samotná historie Sázavského kláštera a čertovy brázdy je unikátní.
Nicméně nemyslím si, že jsme otroky Ďáblových pohnutek, ale lidé se svými touhami a bolestmi. Nemslím si ,že Kláru a Libora zapřahá Ďábel, o Jakubovi nejsem přesvědčen a jestli on tady tvrdí že má prof. Hellera zmáknutého rok,pak nechápu jeho chování, ale chápu naprosto význam Laguna-Jakub-Námestovo a 24.6.2019

Tony (So, 15. 6. 2019 - 22:06)

Nechápu, jak by Jakub, který by na rozdíl ode mne jako zavilý ateista nevzal Bibli vůbec do ruky, jak by on četl profesora Hellera. Zase mi tu něco neštymuje.

Klára (So, 15. 6. 2019 - 20:06)

Miško i tobě dobrou noc a pohodu. Jdeme s Liborem na chvilku ven a do hospůdky a asi to bude hezký. Dnes jsme si zastavili cestou z Bad Schandau a měli jsme čůrací chvilku až docela úplně,ale to si písneme potom, hele už asi půjdeme.Pa

Reklama

Přidat komentář