Reklama

Líbí se mně kluci v ponožkách a jsem taky kluk

Mirek (Út, 4. 6. 2019 - 18:06)

Dobře ,zůstaneme u vykání. Jen se příteli lépe konterolujte. Vím že tady kolem vás krouží nejeden člověk, který zná vaši identitu a to není dobré.

niceshape (St, 5. 6. 2019 - 19:06)

Už jen koho by zajímal týpek - (tedy já), co řeší choddidla??

niceshape (Út, 4. 6. 2019 - 20:06)

Znají moji identitu? A dělám špatný věci? Vždyť miluji chodidla, jak mužská, tak ženská. Na tom nic není. A taky miluji i Vás, protože milujete moje chodidla!

Mirek (Út, 4. 6. 2019 - 18:06)

Vy, Mirku, můžete Kristianovi dál tykat. Aspoň se tím rozliší, kdo píše. Tady na tomhle fóru si spíš vykáme, což je docela rarita, ale zkrátka se to tak vyvinulo.

Nk (So, 1. 6. 2019 - 08:06)

Ok

Mirek (Pá, 31. 5. 2019 - 22:05)

Samozřejmě.

niceshape (Pá, 31. 5. 2019 - 22:05)

Děkuji, jseš milej.

Mirek (Pá, 31. 5. 2019 - 22:05)

Dovi v neděli. hodně jsi se změnil. Cítím z tebe obavy a nejistotu.Ty, vyhlášený pohodář a trochu bohém?

Mirek (Út, 4. 6. 2019 - 17:06)

Mirku, jsem rád, že je tady na fóru další můj jmenovec. Pár už jich tady bylo, ale odmlčeli se. A Mirku, se mnou byste se sejít nechtěl. Mirek s Mirkem, to by nebylo špatný.

niceshape (Út, 4. 6. 2019 - 18:06)

Teď vím, že jste to vy, pravý Mirek! Nikdo to nedokáže, jako vy...

niceshape (Pá, 31. 5. 2019 - 22:05)

To je kompliment?

Mirek (Pá, 31. 5. 2019 - 21:05)

Zlovolnost neznám, pamatu jako na fakultě. Real stock foot a na pohodu. Rozárka pozdravuje

niceshape (Pá, 31. 5. 2019 - 21:05)

Mirek zlovolnost nezná, ale ty evidentně ano. A s tím jsem s tebou skončil, dovi...

Mirek (Pá, 31. 5. 2019 - 21:05)

tak se sám přesvědčíš. Real stock ana pohodu jako dřív.

niceshape (Pá, 31. 5. 2019 - 21:05)

Z tebe cítím zlovolnost, ale Mirek není takovej.

Mirek (Pá, 31. 5. 2019 - 21:05)

Překvapení !

niceshape (Pá, 31. 5. 2019 - 21:05)

To nejsi ty Mirku.

Mirek (Pá, 31. 5. 2019 - 18:05)

Kristiane, u mě doma byste se musel zout. Pokud byste měl v botách ponožky, byl byste v ponožkách, pokud byste byl naboso, pak byste si taky musel sundat boty a být bos. Ale do ničeho bych vás nenutil. Ani do líbání, ani do stříkání spermatu nebo honění. Ale ty ponožky bych vám sundal. Vy byste se bránil, tak bychom se poprali. Osobně se domnívám, že když se ve škole spolužáci perou, je to pro ně určitá náhrada sexu, který ještě nemají. U nás když se prali, často se jim vyzuli pantofle, pokud je vůbec měli. Ale na vás po pravdě řečeno teď moc nemyslím. Mám plnou hlavu Luďka. Domluvili jsme se, že zítra odpoledne přijdu já k němu domů, tak se moc těším na jeho ponožky, chodidla, krásnou tvář, sperma. Psal jste, že měním názory. Máte pravdu. Dřív mě vůbec bosé nohy nevzrušovaly, jen ponožky, teď je to jinak. Do sandálů jsem nosil vždycky ponožky. To se taky změnilo. Taky jsem hned každému tykal, teď dávám přednost vykání, a to i s kluky, se kterými si vzájemně stříkáme sperma na ponožky. Platí to i o Luďkovi. Ani jednoho z nás nenapadlo, že bychom si měli tykat. Vykáme si, a asi to tak zůstane. Ale já ho tak miluju, že si to nedovedete představit. Nežárlíte?

niceshape (Pá, 31. 5. 2019 - 20:05)

Kdysi jsme si tykali, ale to už není snad ani pravda. Jste zvláštní osoba.

Mirek (Út, 4. 6. 2019 - 17:06)

Kristiane, tak si budeme zase tykat. Vím, že to někdo může nést těžce, když si s někým tyká, a on mu najednou začne vykat. Je to dost brutální a ty si to nezasloužíš. Tak se ti za to vykání omlouvám. Pokud jde o toho kluka, stalo se. Opravdu je tak krásný, že jsem neodolal. Nejsem vůbec bezchybný, to ani náhodou. Správně jsi odhadnul, že tamten Mirek je jiný Mirek. Ale ať taky píše, snad se rozeznáme.

Reklama

Přidat komentář