Reklama

Líbí se mně kluci v ponožkách a jsem taky kluk

David (So, 8. 6. 2019 - 11:06)

Mají vaši synovci pěkná chodidla?

niceshape (Ne, 9. 6. 2019 - 06:06)

Mají, ale mají ještě dětský tvar je to roztomilý, ale ne přítažlivý.

niceshape (So, 8. 6. 2019 - 11:06)

Mají.

niceshape (Pá, 7. 6. 2019 - 20:06)

Nejsem na příliš mladé nohy. Pod 20 nejdu.

Mirek (Čt, 6. 6. 2019 - 18:06)

Tak to jsem rád. Vás miluju a Luďka taky.

znalec (Út, 4. 6. 2019 - 20:06)

no přece tebe....

niceshape (St, 5. 6. 2019 - 20:06)

To se pokládáš za znalce mých chodidel??

Znalec (St, 5. 6. 2019 - 20:06)

samozřejmě a dost detailně

niceshape (Čt, 6. 6. 2019 - 20:06)

Znalče a to nevíš, že já se proto moc stydím??

aha (Út, 4. 6. 2019 - 18:06)

děkuji za upřesnění

Mirek (Pá, 31. 5. 2019 - 21:05)

No dobře. V neděli jsem u tebe. Rozárka to ví.

niceshape (Pá, 31. 5. 2019 - 21:05)

Kdo, anebo co je rozárka?

niceshape (Pá, 31. 5. 2019 - 20:05)

Žárlím Mirku, ale co s tím. Vždy jste tvrdil, že mne velmi milujete a teď tohle??

Lerry (St, 29. 5. 2019 - 20:05)

Prostě i přes to, že mám dnes normální vztah, tak mám tuto zkušenost z mládí. Rozhodně si nemyslím, že jsem jediný, kdo udělal něco takového. A upřímně si pamatuji jako dnes zklamání z toho, že mi to tehdy neoplatil. Ale vzhledem k tomu, že už když přede mě postavil ty holinky jeho segry, tak mi hnedka stoupnul, tak sem to nevydržel neudržel až dokonce. O to horší pro mě bylo mu ho honit potom co sem se sám udělal. Už tak me to vůbec nebavilo a přišlo mi to nekonečný. Jediny co me na tom bavilo, bylo to co předváděl s nohama. Dneska už bych jako dospělý na chlapa nesáhl, jedině na ženu.

niceshape (St, 29. 5. 2019 - 20:05)

Pamatuji si, že jsem se ho snažil dodělat, ale když k tomu mělo dojít, tak to stále přerušil. Byl jsem z toho sklamán, když se šel dodělat sám na WC,

niceshape (St, 29. 5. 2019 - 20:05)

Samozřejmě, byl starší, než já., ale škoda, že to neuměl udělat podle toho...

niceshape (St, 29. 5. 2019 - 20:05)

A zvláštní, že dnes jsme už zrálí chlápy, ale když se potkáme, nikdy o tom nemluvíme. Jako kdyby se to nikdy nestalo...

Mirek (Pá, 31. 5. 2019 - 17:05)

Kristiane, jsem moc rád, že jste se přiznal, že jste na kluky, přestože jste to vzápětí zrelativizoval. Ale jsem rád, že jsem se o vás něco dozvěděl. Tak vám napíšu něco o sobě. Já jsem na kluky. Jsem rád, když vidím hezkého mladého kluka, ale teď jsem se v práci zakoukal do jednoho čtyřicátníka, takže do kluka o deset let mladšího. Je tam jen krátkou dobu a jmenuje se Luděk. Ale je moc krásný a nevypadá na 40, spíš na 30. On prý: Mirku, mohl byste mně tady s něčím pomoci? Já jsem byl radostí celý bez sebe a nadržený. Postavil se mně. Luděk to viděl a zeptal se: Mirku, já se vám líbím, viďte? Já: Líbíte, Luďku. Luděk: A koukáte mně na ponožky. Jste footfetišista? Já: Uhodl jste. A vy, Luďku, jste na kluky? Luděk: Jsem, Mirku. A mám rád ponožky. Já: Jo, tak to je fantastický. Nechtěl byste se po práci stavit u mě doma? Luděk: No jasně. Tak jsme šli spolu ke mně domů. Tam se Luděk zul, protože u mě se musí každý zout, takže i vy, Kristiane. Začali jsme se líbat, pak jsme si šahali na ponožky, sundávali si je a vyměňovali navzájem. Honili jsme si ho navzájem a postříkali si navzájem jeden druhýmu spermatem ponožky.

niceshape (St, 29. 5. 2019 - 20:05)

No ale pochopitelně, protože je i on hetero...

niceshape (St, 29. 5. 2019 - 20:05)

Nejsi jediný. Já jsem honil taky bratránci a on mně, ale protože jsem hetero, anebo bi, tak jsem to nikdy neudělal podle svých předstáv. A možno, kdyby v tom bily nohy, tak by to bylo jiné...

Reklama

Přidat komentář