Reklama

Jak správně kouřit chlapa

Michal (Po, 25. 10. 2021 - 16:10)

Protoha, co jí to radíš, za to, že Ty jsi úchyl, tak to neznamená, že se to bude líbit všem... Mne už jen při tom člení to bolelo...

Simona (St, 26. 5. 2021 - 04:05)

Kluci nehádejte se , Máte přeci rádi, Kdyá si holka veme do pusy vašeho lulína a hezky ho cumlá a olizuje, Krásně stojí a najednou je vše mokrý Simča

Pavel (Ne, 26. 3. 2023 - 23:03)

Ahoj Simco,jestly mas rada koureni,cumlani,olyzovani atd.tak napis na toto cislo:723306947 budu cekat.

Tony (St, 8. 9. 2021 - 09:09)

Simco kolik jsi jich vyhulila do konce?

aja (Čt, 29. 4. 2021 - 06:04)

chci skusit světskou trojku.

Pavol (Ne, 23. 5. 2021 - 15:05)

To já taky

ruda (St, 28. 4. 2021 - 21:04)

blbec

Fanny (Ne, 7. 3. 2021 - 18:03)

Když mi bylo asi patnáct, poprvé jsem se při honění čůráka vystříkal. Pak jsem si ho honil jednou na záchodě a najednou jsem uslyšel jak ve vedlejší kabince někdo vzdychá a oddechuje. Zjistil jsem, že si honí ptáka a když se vystříkal, tak jsem otevřel dveře a vlezl jsem k němu. Zeptal jsem se ho, jestli už kouřil čuráka a jestli by mi ho vyhulil. On souhlasil a nechal si mého hodně stojícího čuráka strčit do pusy. Tak jsem mu ho tam strčil a začal jsem ho mrdat.Když mi ho začal vášnivě sát, tak jsem mu ho vrazil až do krku a po několika pohybech jsem se mu vystříkal dovnitř a on to všechno polykal a já jsem byl z toho úplně hotovej. Pak jsme spolu ještě zkoušeli strkat si čuráky do prdelí a vystřikovat si díry. Nejlepší bylo si vzájemně vystříkat prdele i pusy.

Návštěvník (Ne, 7. 3. 2021 - 18:03)

Paráda. Není snad ani co dodávat.

Návštěvník (Po, 17. 5. 2021 - 13:05)

Oni ti na následky serou,chtějí si zamrdat.

Buzerant (Po, 11. 1. 2021 - 15:01)

Nejlíp ho chlapovi vykouří chlap hulibrk!

Default User Image
Karel (Út, 31. 10. 2023 - 12:10)

S tím souhlasím,taky to mám rád 

Honza (Ne, 16. 5. 2021 - 19:05)

A když to dělá špatně dostane přes koule a hned se zlepší.

Luboš (St, 2. 12. 2020 - 19:12)

Tak z pohledu bisexuála.. Jsme tři kamarádi, já mladší, dva starší, kteří se pravidelně schází a užívají si sexu ve třech. Já jsem spíše pasiv, oni aktivové. Oba mají krásně rostlé penisy, jeden 17 cm, druhý 18 cm oba s úžasnou erekcí. Vezmu penis do ruky, jemně stahuji předkožku, a jazykem jezdím po žaludu, především zespodu. Nepřestávám jej honit a zaměřím se na varlata.. Cucám saju, lížu.. Jakmile je tvrdý, hraju si opět se žaludem a postupně si ho dávám hlouběji do krku.. Saju žalud, ale nezapomínám na dráždění jazykem.. Přitom mu ho ještě honím.. Když dělám do konce, vypláznu jazyk, čuráka položím na něj a zatímco jej rychle honím, nepřestávám se dotýkat žaluda zespodu jazykem.. A to až do konce, dokud se mi nevystříká do pusy. Orální sex je super, jak aktivně, tak pasivně. :)

Fery (Ne, 8. 11. 2020 - 14:11)

Když jsem byl ještě hodně mladej zatáhla mě jedna starší kurvička na záchod, vyndala mi čuráka a přetáhla mi předkožku. Měl jsem kolem žaluda hodně smegmatu. Ona si strčila čurák do pusy a olizovala mi smegma a polykala ho. Nejdřív jsem se dost styděl, hlavně za to, že mám čurák obalený tím smegmatem, ale když mi olízala, tak se mi hodně postavil a jí začal mrdat do pusy. Zarážel jsem jí ho do krku a ona trochu blila a jak jsem jí ho strčil až za mandle vystříkal jsem se jí dovnitř do krku celou dávku mrdiny. Když jsem ho vyndal, tak začala pořádně blejt.

Lukin (Po, 26. 10. 2020 - 11:10)

je krásné kouřit čuráky, jsem gay a rád to dělám klukům, mít čuráka v puse, cucat ho a sát a pak cítit horkou mrdku na jazyku, není nic krásnějšího na světě. A 69 a čuráci vzájemně v puse, no to je paráda.

Luboš (So, 8. 8. 2020 - 04:08)

Tak z pohledu bisexuála.. Jsme tři kamarádi, já mladší, dva starší, kteří se pravidelně schází a užívají si sexu ve třech. Já jsem spíše pasiv, oni aktivové. Oba mají krásně rostlé penisy, jeden 17 cm, druhý 18 cm oba s úžasnou erekcí. Vezmu penis do ruky, jemně stahuji předkožku, a jazykem jezdím po žaludu, především zespodu. Nepřestávám jej honit a zaměřím se na varlata.. Cucám saju, lížu.. Jakmile je tvrdý, hraju si opět se žaludem a postupně si ho dávám hlouběji do krku.. Saju žalud, ale nezapomínám na dráždění jazykem.. Přitom mu ho ještě honím.. Když dělám do konce, vypláznu jazyk, čuráka položím na něj a zatímco jej rychle honím, nepřestávám se dotýkat žaluda zespodu jazykem.. A to až do konce, dokud se mi nevystříká do pusy. Orální sex je super, jak aktivně, tak pasivně. :)

J. (So, 8. 8. 2020 - 11:08)

Jo Luboši,skoro vám závidím.Potřeboval bych někoho jako ty.

Ivuška (Čt, 14. 5. 2020 - 11:05)

Já jsem poprvé kouřila čuráka až ve svých dvaceti. Měl ho velikýho a hodně dlouhýho - skoro 20 cm. Když mi ho strčil do pusy cítila jsem tu čuráčí chuť a docela mi to vzrušilo. Potom ale zatlačil a vrazil mi ho až do krku. Chvíli jsem ho kouřila, ale protože mi podráždil mandle, tak jsem kousek ucukla. On mi vzal hlavu do dlaní a zarazil mil čůráka až na doraz do mně. Cítila jsem jak mu stojí a najednou mu z něj začala stříkat mrdina mně rovnou do krku. Musela jsem to polykat, protože mně hlavu tisknul k sobě.Dál už jsem to nevydržela a poblila sem ho na břicho. Měl čůrák zvadlej a poblitej a ještě z něj tekla mrdka. Chtěl abych mu ho olízala, tak jsem to udělala.

Abe (Pá, 25. 9. 2020 - 02:09)

Já jsem kouření od žen nikdy nevyžadoval. Když chtěly mrdat, nebo si hrát s čůrákem, nebyl jsem nikdy proti, ale kouření většinou skončila klasickým vyhoněním a když chtěla semeno vypít, tak jsem pochopitelně neodmítl. Jinak jsem hlavně onanista.

Reklama

Přidat komentář