Reklama

Jak správně kouřit chlapa

tomas (Po, 19. 1. 2004 - 13:01)

asi něco chce,kokrouč

Lucka (Po, 19. 1. 2004 - 13:01)

kokrouči, v Praze, prooč:)?

tomas (Po, 19. 1. 2004 - 13:01)

Není moc toho dodat k tomu,co řekli Jirka a Lucka.Těžko se dá soustředit,co člověka bere při kouření nejvíc,když je to celé tak hezký požitek...

kokrouč (Po, 19. 1. 2004 - 11:01)

Tohle téma má tak zajímavý název, že ho nelze minout. Jiří má pravdu a kdo četl jiná témata, podobného zaměření, kam píše víc žen, tak i ony mají každá jinou potřebu a dost možná i představu. Určitě to nelze jakkoli paušalizovat.Lucko, kde bydlíííííš !?!?!?

Lucka (Po, 19. 1. 2004 - 11:01)

Myslim si, že Jirka to vystih. Protože z nepochopitelných důvodů jsem byla třikrát od různých osob označena za nejlepší kuřačku, s jakou se setkali, dovoluju si vyjádřit se k tomu:). Nedělám nic, co čtu v časopisech, ale vlastně všechno. V tu chvíli pro mě existuje jen penis a já, to kouzlo, že si můžu hrát, že mi ho někdo půjčí, a ještě rád:)..radost, že na moje dráždění reaguje, když se člověk odhmotní od všeho a soustředí se (ale ne křečovitě!) jen na to, jde to samo. Snadno se dá i poznat, jesli je to "ono": najednou se to úplně poddá, krásně to klouže, není to namáhavé, nezvedá to žaludek, nebolí panty u pusy, jakobych ani neměla zuby..nádhera

Miroslav (Ne, 17. 4. 2022 - 10:04)

Krásný den Lucko,
ano plně souhlasím s tebou žádné návody nejsou jen chuť u obou na vše.
Je pravda ,že je škoda i s takovu paní si tady odepisovat a neznat se-:)
hned bych se za tebou rozjel i když to není seznamka -:)

S (St, 3. 11. 2021 - 14:11)

Lucko od tebe bych se nechal vykouřit.

Jiri (Po, 19. 1. 2004 - 01:01)

Tedy, něco vám povím. Já si myslím, že na orálním sexu je kouzelné právě to, že je v režii ženy. To je podle mne podstata toho pocitu vzrušení. Jde o její aktivitu, o její způsob, člověk neví, který pohyb bude následovat a je vydán tak trochu na pospas jejímu rytmu, tomu, co si její ústa zamanou. Proto není korektní tvrdit, že Češky mají nějaké mezery a že jde o nějakou dovednost, kterou je bůhvíjak třeba nacvičovat. Prostě se se ústy "mazlí" s penisem a "dobývá", "ochočuje si ho" a "krotí ho" svým způsobem. Návody to podle mne nikam neposunou. Tvrzení, že některá holka "neumí správně kouřit", považuju za hovadinu a za strašáka pro některé holky, které mají malé sebevědomí. Teze o tom, že některá holka umí či neumí dobře souložit, je obdobné: může vést k frustraci ke ztrátě spontaneity. A mně přijde víc vrzušující, když nevím, co přesně partnerka v příštím okamžiku s mým penisem bude provádět, a úžasný pocit, že to dělá zrovna ona, než když budu přesně vědět, že dokonale postupuje dle příručky pro kuřačky.:o)

Julka (Ne, 18. 1. 2004 - 15:01)

To by mě taky zajímalo,jasně že bych to chtěla umět chlapovi udělat co nejlíp,ale jak mam vědět jestli je to ono,když se nevyjádří?Chlapy by nám mohli aspoň tady poradit!

učenlivá (So, 17. 1. 2004 - 21:01)

Jako chlap bys nám ženám mohl poradit, ne? Diskutovala jsem o tom i s jedním gayem, ti by o tom mohli asi vědět nejvíc, když to znají z obou pohledů, ale pánové si raději nechávájí své pocity pro sebe a pak si stěžují, že ženy to neumí podle jejich představ. Ale jak máme vědět, co přitom muž cítí a jak by se mu to líbilo, když to nechce říct.

Milan (So, 17. 1. 2004 - 20:01)

Rád bych zde rozvedl debatu o tom, co se nejvíc líbí chlapům na orálním sexu a jaké mají ženy zkušenosti s co nejlepším uspokojením jejich partnerů. Především bych chtěl nabádat ty zkušenější z vás, aby se podělili o své zkušenosti s těmi mladšími, protože dle mého názoru hodně češek má v tomhle velké mezery.

Reklama

Přidat komentář