Reklama

Jak správně kouřit chlapa

Michal (So, 17. 3. 2018 - 00:03)

Ahoj, lidi no mě je 14 let a...Mě by si mohla vyhulit

ales1975 (Čt, 15. 3. 2018 - 15:03)

Andrejka umí. Přesně tak to mám rád i já....ještě jemné cucání varlat a je to luxusni kuřba.

Andrea (Pá, 26. 1. 2018 - 17:01)

Koureni nezahrnuje jen usta zeny a penis jejiho partnera. Kdyz muj kluk stoji a ja klecim, tak mu stridave rukama stimuluji i varlata a zadek. To se pak slasti jen prohyba a zatina a uvolnuje svaly.

Michal (Pá, 26. 1. 2018 - 16:01)

Myslim si, že Jirka to...Ahojky ukazes mi jak kouris?

Wocas (So, 13. 1. 2018 - 02:01)

Tedy, něco vám povím. Já...Podle me to ma kazda zenska jinak, moje exmanzelka byla uzasna, vedela kdy se blizim vyvrcholeni, vedela kdy zrychlit, zpomalit, kdy dat az nadoraz, jina byla schopna ho kourit hodiny, nechat si pusu suk*t, zarazet az do krku, ale nikdy se ji nepovedlo me vykourit, moje nynejsi si s tim zase vubec nevi rady, ale mluvime o tom, ucim ji to, zase to skvele umi ruckama s kopou olejicku.
Asi to kazdej chlap vnima jinak, pro me je zase nejhorsi, kdyz zenska miri k memu cili, uz uz se to blizi a zacne delat neco jinyho, pritom vite, ze se snazi vas udelat, protoze uz ji boli pusa...

Praxe (Čt, 11. 1. 2018 - 12:01)

Propůjčim k zaškolení svého nemalého ptáka. Vyberu pouze jednu.

Mrdal (St, 10. 1. 2018 - 00:01)

ahoj mužu ti to na oplátku...Od kud si děvče chtěl bych skusit jak to tak krasne zvládáš s tvojí pusinkou už ted mi cuka

... (Út, 17. 1. 2017 - 13:01)

Já kouřím společně s manželkou našeho přítele. To by jste nevěřili, jek si užíváme všichni tři. Chlap vždy ví jak chlapovi řádně vykouřit. Nějlepší je když ho mám hluboko v krku a jakoby polikám, totéž dělá manželka mě. A když přitom mám její prst v análu, to je pak slat a mohutné stříkání.

Domluvila jsem (So, 12. 11. 2016 - 17:11)

Holky, zkuste tomu svýmu následující věc, nasliněte si dlaň (pozn.Tu kterou to buedete vykonávat) a začněte mu ho honit jen přes žalud tam a zpět, ne rychle (poznáte sami podle reakce a musíte pořád slinit, je to nepříjemné nasucho) a přitom druhou rukou mu držte kořen penisu, až se bude blížit konec přestaňte a takhle výstřik pořád oddalujte. Bude vás milovat i nenávidět. Budete ho mít zcela ve své moci. Tak nadvládě udar. A napište jak jste dopadli. Těším se na vaši zpětnou vazbu. Čau domluvila jsem

S. (Ne, 9. 10. 2016 - 20:10)

Já by som chcel skusit ake...Mas pravdu je to sobecky kdyz jeden to chce a druhymu to sam neudela.Bud oba nebo nic.Ale u me je to podobny ja to automaticky delam pritelovi sama od sebe protoze vim ze to ma rad ale jemu to nenapadne,musim si jedine o to sama rict ale to uz neni ono tak si o to rikam tak 1x za rok:-(,pritom ja sama si i necham strikat do pusy.

Honza (Ne, 9. 10. 2016 - 18:10)

No mne to zena nechce často...Stará ti nechce kouřit ptáka, a nechce ani, abys jí lízal kundu?

Johny (Ne, 9. 10. 2016 - 17:10)

No mne to zena nechce často delat ale co me mrzi ze ani ona to nechce.

MilanXD (So, 8. 10. 2016 - 17:10)

Tak schválně- napište mi třeba rovnou do diskuse na stránkách - jestli mi v tom návodu něco chybí, nebo je tam něco špatně. Myslim, že je to nejpodrobnější návod co jsem kdy sepsal
http://www.eroticke-pomucky.cz/oralni-sex-a391.htm

Kuk (So, 8. 10. 2016 - 07:10)

Já by som chcel skusit ake to je ked žena mužovy lize a ked mu ho hesky kouří a do konce.mnel jsem ženu která mi to nechtěla udělat ale odomna vyžadovala lízání a ctela lízat aj anál je to správné že jednomu to spravim a žena to nechce mně spravit tak si myslím své o tom že to je sebectvo

lizani kouli (Ne, 26. 6. 2016 - 08:06)

Holky jak si tak ctu ty vase prispevky tak si rikam, ze byste byli opravdy ty prave na
lizani kouli.

Mirka (Út, 7. 6. 2016 - 09:06)

Chtela by jsem polykat,...Já jsem domluvená s přítelem, že mi řekne, když se bude blížit k vrcholu a dám si špičku jazyka dozadu proti patru. co nejdál dokážu. Tím si uzavřu vchod do hrtanu a pak mi vůbec nevadí,že se mi udělá do pusy ;).

No (Po, 6. 6. 2016 - 18:06)

Já myslím,že kouřit umí nejlépe zralé ženy,zapojí do toho ruce,prsa,hlasivky,některé i jazyk a rty.Nejdřív ho šetrně nahmátnou a tak trochu opatrně vytáhnou z kalhot a povyhrnou tričko,zkušenější si svléknou chlapa celého a vytáhnou naopak svoje tričko,tím si ho postaví a pak na něj nasadí kondom a začnou ústy přirážet,některé se neudrží a řeknou si škoda ho a vrazí si ho mezi nohy.

Hmm (Ne, 5. 6. 2016 - 20:06)

Stalo se mi totiž že jsem na venkovské zábavě u Prahy byl ulevit jarnímu pnutí a s partou pražáků jsme šli dobývat vesnické holky a naštvat místní křupany.
S námi se tam bavilo víc partiček,přijel i Dj a den už se chýlil k půlnoci,měli jsme už hodně upito,kouřila se tráva,bylo veselo,sbalil jsem první holku,která se naskýtala a nabízela se jak jsem zjistil později sbalila ona mně.
Byla parná jarní noc,šli jsme na louku před diskotéku,tam už nám svítil jen měsíc,ona že si mně jako svlíkne,nebyl jsem už ve stavu odmítat a pak ,že ona jedině s kondomem ,to mi mělo bejt divný,a nejdřív že si mě připraví,to jí trvalo nějak dlouho a furt,že byla voblečená,podprsenku nesundala a měla na sobě ty džíny a rajcovní barevné prádlo.No trvalo to strašně dlouho a nenechala se vůbec sáhnout jinam než na zadek a hlídala si rozkrok a měla podivně u sebe noha,říkal jsem si ,že asi bude pana,že potřebuje dlouhou předehru,no bylo mi 18 a nebyl jsem tak nějak vybíravej ve stavu opilosti a příroda se ve mně bouřila,tak jsem držel a už to bylo dlouhý,přestal jsem ji líbat a chtěl přejít na misionářskou polohu,začla se cukat,že je ještě pana a má přítele a že jedině do zadečku,aby to nepoznal,v tom ve mně hrklo a zachoval jsem klidné nervy a řekl jsem ,že mi vůbec nevadí,že je pana a že jí to udělám klidně i do zadečku,ale jen s kondomem a lubrikantem a že ať na mně počká že mám v autě s banánovou vůňí a že tam mám i masku opice a že to bude sranda že to musíme zkusit,hned jsem běžel za spolužákem o kterém jsem věděl že je gay a povídám mu vem si věci a tvoje šance je támhle v tom rohu louky.
Ještě teď vidím ten jeho blaženej výraz,když jsme šli ještě na pár rund a v zápětí přišla ta holka a řekla že teda takovej sex ještě nezažila a že jestli mi nevadí,že má malé tajemství,že je kluk.Já na to,ale vůbec ne,že jestli jí nevadí,že tady kámoš je na kluky a měl potíže se seznámit tak jsem mu trochu pomohl a že jsem to trochu měli s tou maskou připavený.Tak se dali dohromady a žijou spolu na housebotu na slapech.

Hmm (Ne, 5. 6. 2016 - 20:06)

Nejlepší je tuhle otázku...Toho se dost bojím,že když dívka ráda provádí felaci,že se pak ukáže ,že jí na další číslo rozbolela hlava a při odchodu se jí pod džínami dme velká boule.

??? (Ne, 5. 6. 2016 - 19:06)

Nejlepší je tuhle otázku položit buzerantům!

Reklama

Přidat komentář