Reklama

Trestání kluků

Vláďa (So, 18. 11. 2017 - 08:11)

Prosím tě, co na tom chceš popisovat? Dobře, starší Petr má normální sportovní boty na tkaničky, černo šedé, se světlou podrážkou, nemají žádnou známou značku. Mladší David má klasické cvičky, stále se používají. Oba mají při tělocviku i ponožky. Museli by se zout do bosa, aby jim byly vidět chodidla. A stalo se jenom výjimečně, že dostali před tělákem, říkám, že to hlídáme a to bosí necvičili.

martin (Út, 14. 11. 2017 - 22:11)

tak mi prosím popiš jejich cvičební boty, jak toho staršího, tak toho mladšího co nosí do tělocvičny, dovnitř

Vláďa (Ne, 12. 11. 2017 - 12:11)

pro Vláďu
A co nosí syn...Petr nosí na tělocvik normální sportovní boty, jaké mohou mít. Oni jsou při tělocviku bosí málokdy, to samé David. A na chodidla je bit jen občas. Ale Petr už je dost velký a chytrý kluk a sám by mě upozornil, kdyby měl dostat na chodidla před tělocvikem, kde se asi může stát, že se bude muset zout a cvičit bos, takže bych nu to odložil a byl by bit na holý nohy až po těláku.

martin (Ne, 16. 7. 2017 - 19:07)

pro Vláďu
A co nosí syn za obutí na tělocvik? Aby to tedy nevadilo a nebylo vidět? M.

Hans (St, 28. 6. 2017 - 20:06)

Petr se ze sobotního...Som zvedavy co by si nabuduce vybral - ci po nohach, alebo na prdel.

Vláďa (Út, 27. 6. 2017 - 18:06)

Ako potom ide do skoly ? Ked...Petr se ze sobotního výprasku rychle vzpamatoval. Ono to zase nebylo tak zlé, měl na nohách takové slabé proužky, takže včera šel do školy v ponožkách, v neděli byl doma. Dneska už vyrazil bos, už se mu to zahojilo.

Hans (Po, 26. 6. 2017 - 20:06)

Ako potom ide do skoly ? Ked ma zbite chodidla ? Ja myslim ze na prdel je to bezpecnejsie, pripadne ako som uz spominal kolik. Ked maju na druhy den telocvik tak si ho za trest vyberu sami, aby nemali flaky na prdeli.

Pavel (So, 24. 6. 2017 - 20:06)

Zajímavé postřehy na příspěvek. Ať už je vymyšlený, nebo ne, patří do rubriky trestání kluků. Pročpak se sem asi dívá Eva, na takovouto stránku, když jí to tak rozčiluje? Aby mohla někoho kárat a napomínat? Asi ano. A co si při tom dělá ten Josef, kterého tato stránka taky evidentně zajímá, na jiného plive a co tu on dělá,chodí sem, aby mohl plivat na lidi?

Josef (So, 24. 6. 2017 - 20:06)

Devianty jako jste vy,...Neměla byste ho brát vážně, on ve skutečnosti žádné děti nemá, jen sem píše ty svoje fantazie a honí si u toho ču**ka.

Eva (So, 24. 6. 2017 - 20:06)

Zdravím všechny. Prve...Devianty jako jste vy, kteří se sexuálně ukájejí mučením dětí, by měli kastrovat a nadosmrti zavírat do Bohnic.

Vláďa (So, 24. 6. 2017 - 19:06)

Zdravím všechny. Prve dostal můj desetiletý syn Petr výprask. A to přímo speciální – na chodidla. Po návratu domů jsem zjistil, že přes můj výslovný zákaz hraje hru na počítači. Ten zákaz byl dlouhodobý, za špatné známky, až do prázdnin. Porušil ho a byl bit. Musel si donést proutek, pak si sundal kotníkové krátké ponožky a lehl si na břicho. Musel ohnout nohy a zvednout je. A bil byt na bosý nohy, dostal 25 ran. Teď brečí a hladí si nohy. Tenhle speciální trest užívám jen výjimečně, za větší prohřešky. Jinak je bit na holou. Stejně trestám i druhého, osmiletého Davida. Dostává přes zadek a už byl párkrát bit i na chodidla.

Lukas (Pá, 12. 5. 2017 - 07:05)

Já dostávam pravidelně na holý zadek placáčkou ta je schovaná pod polštářem.A Jelikož spím i nahý tak jsem vždy ready.Napřed dostanu pouze malé rány po celém obvodu zadku a pak moje holka přitvrdí a zadek už mam hodně zmalovaný do ruda.Někdy se stane,že jsem tím tak vzrušený,že se potom výprasku i udělam.

boris (Ne, 9. 4. 2017 - 16:04)

Boris JÁ HONZO CHCI DOSTAT OD DOMINY DO 25.4.2017.NEŽ MY BUDE 30 JAK MOC TO BOLELO OD MANŽELKY POPIŠ TO POPRVÉ.

boris (Ne, 9. 4. 2017 - 16:04)

Honza

Jako malý sem trestán nebyl. Dokonce ani v pubertě. Začalo to až po svatbě. Nejdříve od manželky v posteli jako hra ale postupně začala pritvrzovat. Dostával jsem výprask v kuchyni i na zahradě. Pak se přidala tchýně ,potom švagrová a nakonec i tchán. Ten je nejhorší . Je ipotentni a tak si na mě léčí mindraky. Často mě mlátí přes koule dokud se nepočůrám.

Tvrdý, (Čt, 5. 7. 2018 - 22:07)

ano velmi tvrdý (!!) řád bude nutno pro ty mladé fotbalisty zavést zejména v oblasti vyměšování - aby všude kolem nich všechno nesmrdělo, a kluci si nekontaminovali šaty, obuv, kůži, potraviny.

Bude těžké, velmi těžké, tam pro ně dopravit cosi na způsob provizorní latríny. I tato starost nyní dopadá na hlavu guvernéra provincie Chiang Rai, mediálně v posledních dnech výrazně zviditelňovaného Narongsaka Osatanakorna.

Zdeněk Kustomic (St, 5. 4. 2017 - 05:04)

Mě učitelka vždycky tahala za náušnici. Ostatní kluky za vlasy ale mě protoze jsem nosil od mala náušnici tak mne tahala za ní a to taky bylo nepříjemné. Navíc mi ta kráva takto asi trochu zvětšila dírku v uchu takže teď už ji nenosim ale každý hned vidí že mám propíchne ucho. To mě sere.

aha (Čt, 5. 7. 2018 - 10:07)

luci je nadržená, na dědečky, tak si nějakého najdi

A (Čt, 5. 7. 2018 - 01:07)

Kdyby ti Thajští...To je podobné přirovnání jako bys napsal, že děti nemaj v tomto období jezdit na letní tábory, protože hrozí povodně, bouřky, atd.

luci (Čt, 5. 7. 2018 - 00:07)

Kdyby ti Thajští...To je právě to kdyby. Jeden můj kolega říkal:kdyby měla babička kulky,byl by to docela fešnej dědek.

D (Čt, 5. 7. 2018 - 00:07)

Kdyby ti Thajští...Fotbalisté ale musí lozit do jeskyní kvůli team bondingu.

Reklama

Přidat komentář