Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Kikina (So, 18. 5. 2019 - 19:05)

Já jsem se totálně pokakala asi před pěti minutami. Držela jsem to od rána ale už ta úleva fakt byla žádoucí. Oblékla jsem si tentokrát přes bílé kalhotky světle modré přilnavé džíny klekla jsem si na kolena aby se svěrač uvolnil a začala jsem tak vydatně kakat až mě zadeček bolel. Vykakala jsem opravdu velkou hromádku a teď mám v těch kalhotách úplně plno a budu si to užívat. Fajnový hnědý večer přeje Kiki :0)

Ty (So, 18. 5. 2019 - 20:05)

jsi holka (teda poku jsi holka) podle mého gusta. Jak jsem si přečet tvou zprávu, inspirovala jsi mě. Já to držím už od včera a teď nastal ten správný okamžik. Obléknul jsem si bílé punčocháče, bílé stahovací kalhotky, taky světle modré jeginy, já ještě přidávám vysoké kozačky. Stačilo se jen rozkročit, trochu předklonit a už to teklo až se mi na jeginách udělala boule. Taky toho je pořádná hromada a až to dopíšu tak si pomalu sednu do křesla a zabořím se do té voňavé nádhery a budu doufat, že bude ještě pokračování

Luboš (So, 18. 5. 2019 - 18:05)

To já jsem se pokadil asi před 2 rokama. Chytnul mě takový průjem v autě ze jsem už držel svaly pak ještě rukou v zadku běžel domů a ve výtahu jsem se už připokadil a rychle jsem běžel do kuchyně ( mám zachod dal než kuchyň takže bych se asi po** ). Rychle jsem vytáhl hrnec ale než jsem si sundal pásek tak už jsem potřeboval zatlačit a pustit to ven ale to prostě nešlo, nechtěl jsem to pustit přišlo mi to trapné. Pásek dolů nešel a já zpocený držel svoje bobky uvnitř. Pak už jsem se ale prostě poradit musel..

RadekPK258 (Čt, 16. 5. 2019 - 22:05)

Já jsem si udělal parádu v kalhotech dneska. Tak zdravím všechny ted už zase v čistém :o)

pavel (St, 15. 5. 2019 - 01:05)

Ahojte všichni příznivci téhle stránky , koukám brzy ráno , chvíli před půl druhou a na mě to opět přišlo , lehký průjem a opět plná plenka , a po delší době zase starý dobrý orgazmus , jo jo , to je paráda , tak si všichni příznivci pokakávání UŽIJTE !!!

Kateřina (Út, 14. 5. 2019 - 23:05)

Já naposledy dneska když jsem byla v parku mezi barákama. Furt jsem musela prdět tak jsem už šla domů ale než jsem našla náš dům tak jsem prdla a šup bylo to venku.

Návštěvník (Ne, 12. 5. 2019 - 23:05)

Já naposledy hodil bobek do vany na poslední chvily. Jednou když jsem se koupal tak se mi chtělo docela kakat. Tak jsem si říkal že to ještě vydržím než se vykoupu. ( my máme zachod totiž jinde ). Po cca 5 minutách už jsem to nedával, a držel si zadek rukou. Poté jsem si potřeboval strašně připrdnout. Ale pak jsem zjistil že mám zaražené prdy a aby sli ven musel jsem zabrat a tlačit. Měl jsem průjem tak jsem to už nevydržel,prdnul jsem si a bobek byl venku

RadekPK258 (St, 8. 5. 2019 - 15:05)

Tady je to založené fórum: https://pkkncz.000webhostapp.com
Případné úpravy bychom mohli postupně doladit společně nebo mi můžete napsat na e-mail: [email protected]

RadekPK258 (St, 8. 5. 2019 - 15:05)

Tak jsem tomu fóru dnes věnoval nějaký čas a jedno nakonec založil. Pokud by se vám líbilo, můžeme se tam přesunout. Zatím jsem tam předběžně vytvořil nějaké sekce a jenom lehce něco doplnil jako ukázku. Můžeme se ale dohodnout a ještě to změnit. Je nutná registrace a zatím každý registrovaný může hned psát. Různá omezení by se tam přidala, zatím jsem chtěl, aby to bylo co nejsnadnější vyzkoušet. Takže se to dá změnit a nováčci budou mít nějaké své jedno fórum a potom, co přidají třeba 5 či více smysluplných příspěvků, dostanou přístup i jinam automaticky nebo jim bude muset ten přístup ručně udělit. Je tam spousta dalších možností nastavení: bany, skrývání fór před neregistrovanými či nově registrovanými s malým počtem příspěvků, omezení uživatelů s registrací, která není starší než X dnů... zkrátka aktivní členové by tam měly klid od různých hlupáků.

Bela Buzoši (St, 8. 5. 2019 - 15:05)

Všechno je matrix

Kikina (St, 8. 5. 2019 - 09:05)

Ahojky hlásím se taky pořádně pokakaná jenom tak mimochodem :0) Jinak ta možnost založení vlastního fóra už se tu před časem řešila. Nakonec to dopadlo tak že jsem se se svými lidmi přemístila do mailu ale možnosti by tu asi i byly. Pokud někdo znáte stránky počuravanie a pokakávanie kde jsou mimo jiné různé příběhy a videjka jak holky čůrají nebo kakají do oblečení tak tam byla možnost i založit vlastní fórum ale nevím jestli to ještě jde. Ony ty stránky totiž podobně jako tahle diskuze dost umřely a ten Wetron co to tam vede už skoro nic nenahazuje ale jistá možnost by to snad byla ale na druhou stranu já se bez toho obejdu a na správcování takové diskuze bych při svém pracovním vytížení fakt neměla čas takže tak. Pokakávání zdar Kiki.

RadekPK258 (St, 8. 5. 2019 - 16:05)

Kikina: Ahojky, ty jsi se nám vrátila :o) Psaní po e-mailu je určitě fajn, ale nechtěla bys občas prohodit pár slov i s někým novým? Tu stránku, o které mluvíš jsem znal, ale to forum tam snad nikdy nebylo moc aktivní... Pokud jde o to správcovství, tak když by se to fórum dobře nastavilo, snad by ani nemělo moc zatěžovat, protože tam budou ti, kteří tam chtějí být a s hlupákama se rychle zatočí.

pavel (St, 8. 5. 2019 - 07:05)

Vaše návrhy jsou docela dobré a pro mě zajímavé , rád bych se připojil , ale počítače jsou pro mě španělská vesnice . a jinak jsem v pohodě a opět mám plnou a počůranou plenku a zůstanu v ní co nejdéle to půjde.Tak se tu všichni mějte fajn.

RadekPK258 (St, 8. 5. 2019 - 15:05)

pavel: To je fajn slyšet, že už jsi v pohodě. I to, že bys byl případně ochotný se připojit k tomu jinému fóru. A každý nemusí být programátor, takže s tím, že počítače jsou pro tebe španělská vesnice si hlavu nedělej :)

Alena (Út, 7. 5. 2019 - 21:05)

Já se naposledy pokakala do plenky chtěla jsem si to zkusit. Když jsem potřebovala kakat a byla jsem venku tak jsem jen protlačila a bobky byly v plence.

V222 (St, 8. 5. 2019 - 19:05)

Ahoj Aleno,
to sis sehnala plenky protože jsi chtěla se do nich zkusit pokakat, nebo tě napadlo to zkusit až jsi je nosila? Jaké to bylo? Tedy respektive chceš si to zopakovat? Nicméně venku to asi nemuselo být praktické, protože musíš jít domů pokakaná.

pavel (Út, 7. 5. 2019 - 05:05)

Zdravim všechny příznivce pokakávání , od včerejška mi není moc dobře , tak jsem šel na záchod po několika měsících a to , co ze mě vylezlo , to by moje plenky určitě nepobraly , ještě že tak . Tak se mějte fajn .

RadekPK258 (Út, 7. 5. 2019 - 16:05)

pavel: Upf. Snad to nebyl následek po nějaké pochybné první jarní zmrzlině? :) Ale vážně... ať se to brzo zase spraví s rozhozeným zažíváním moc zábavy není.

pavel (Út, 7. 5. 2019 - 23:05)

Jo , teď už je to v pohodě , už mám zase pleny a dávám si pivo a kafe . Těším se na ráno a na plnou plenu . Mějte se .

Radka (Ne, 5. 5. 2019 - 21:05)

Začínám kakat. A hodně. Mám to už trochu v kalhotkách a píšu tento vzkaz a teď tlačím a jde to ještě víc a hustě a průjem. Mám úplně plný kalhotky a ještě budu kakat ,ještě se mi chce a zatlačím. A už to jde znovu. Na celou prdelku do šířky. Je to teplý a tekutý.

Reklama

Přidat komentář