Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

-Aleš- (Čt, 30. 5. 2019 - 17:05)

Určitě si za Milunou zajeď, když ti to sama nabízí, budeš mít zážitek na celej život. Můžeš si sní udělat selfíčko a vyrobit si z toho doma oltář. Tu váhu neřeš, jenom bych být tebou vysadil bonboniéry. Znám chlápka, kterej držel dietu, hodně zhubnul a pak vypadal strhaně a dokonce chodil o holi. Jakmile zase nabral, tak se mu to všechno spravilo a je zase zdravej. Jak říkáš, někdo to má geneticky daný, ale hlavní je se nepřežírat.

Ota (Pá, 31. 5. 2019 - 11:05)

Minulý týden jsem akorát dostal bonboniéru k narozeninám.Tak dát si denně z ní jeden až dva bonbóny to by nemělo škodit.Já se snažim jíst méně a menší porce tak bych čekal jiný efekt.Padnou snadno dolu 3kg a dál se to nehýbe.A diety to už bych musel mít celej život.K čemu dieta třeba na pár měsíců,váha pak klesne o víc ale jak s dietou přestanu všechny kg se zase vrací i když se nepřežíram.Ale hubeňouři s dobrym spalovánim to asi nepochopí.Možná ten chlápek jak ho znáš zhubl hlavně jen svalovou hmotu? A tobě se líbí Venuše? A ta tvoje mladá je štíhlá?

Lalla (Pá, 31. 5. 2019 - 12:05)

Oto, jediná věc je důležitá. Jíst jen tolik, co odpovídá tvé vydané energie. Asi tak, pokud člověk nemá dlouhodobě žádný pohyb jen po sém bytě, tak mu na den stačí 10dkg šunky, celozrnný rohlík, dva jogurty, jablko a dva banány. Najdi si kalorické tabulky, tím začni. A nezapomeň, člověk jí proto, aby žil a ne že žije, aby jedl. A moc nevěř na hubeňoury s dobrým spalováním, ono pak vždy vyjde najevo, že jedí méně a kvalitněji než ti obezní. Jo a ano, občas se dá zhřešit i těmi dvěma bonbony

Ota (Pá, 31. 5. 2019 - 12:05)

Lallo musim ti dát za pravdu.Pohybu moc nemám a to je asi ta chyba.Chtělo by to dát víc energie než příjem.Asi to poupravim jak píšeš.Hlavně jogurty banány,šunka.Jablka moc nemusim.Zkusim jíst teda ještě míň a nebo podle jestli ten den budu mít pohyb.Z bonboniéry mám ubráno pár bonbonů a to jí mám otevřenou týden.To jsem myslel mýho strejdu.Hubenej a chlubí se co všechno sní.Že si dá hodně knendlíků a plno sladkýho a je hubenej.Za to jeden z mých rodičů a prarodičů byli silný a já to zdědil taky.

Sany11 (Čt, 30. 5. 2019 - 17:05)

Zkus ketogenni dietu, to pry zabira. Ale nesmi se u toho zadne uhlovodany. A nehladovi se.

Lalla (Čt, 30. 5. 2019 - 17:05)

Hele a víš, že jo? Já měla loni špatné jaterní testy, tak jsem nasadila jaterní dietu. Komplet bez uhlovodanů, cukrů, ale i soli a tučného masa. jedla jsem hodně málo, převážně rajčata, bílý jogurt, banány a kousek šunky nebo dušeného kuřete, žádné fast foody pochpitelně. Nebyla to úplná ketoza, do které jsem se dostala, ale během dvou týdnů jsem nechtěně zhubla osm kg.

Sany11 (Čt, 30. 5. 2019 - 17:05)

Tak to je bomba, Lallo. :-)

-Aleš- (Čt, 30. 5. 2019 - 17:05)

Tohle už je moc velká věda, to bych nezvládl psychicky. Podívej se na věstonickou nebo willendorfskou venuši. Už před dvacetitísíci lety byl kult pěkně zaoblených tvarů :-)

Lalla (Čt, 30. 5. 2019 - 18:05)

Prosím tě, Aleši, ty o takové dietě vůbec nepřemýšlej. Máš tolik pohybu v práci a ještě ty tvoje sexuální výkony:) Já v poslední době hodně změnila životní styl, ze spousty stresu a i práce v pohybu, fyzického vypětí, do relativního klidu a daleko menšího výdeje energie. jsem úně jinde než ty. a vůbec, u chlapů na tom tak nezáleží. A s věstonickou si trhni nohou :)

Miluna (Čt, 30. 5. 2019 - 12:05)

No ale co sem na sobě zjistila tak se víc bojim o blízký než o sebe.To čekání u mámy sem nezvládala tak sem si rivotril vzala a co mi dostalo že ani on mě už moc nezvládal a nepomohlo to tak jak bych chtěla.Asi sem si měla vzít větší dávku.Nemohla sem ani psát,jen sem seděla na balkoně a klepala se a bez rivotrilu se mi ráno dělalo už špatně.Ale máma už to má hotoví a teď ještě čekat na výsledky ale doktoři jí řekli že to vypadá dobře,tak uvidíme.Ale aspoň už něco ze mě spadlo a snad mam šanci že už se mi bude dělat dneska líp.A jak se máte vy? A co ty Miu co syn? Stejně jak ve stejné době máme blízké v nemocnici viď,jak jsme na tom podobně.

Ota (Čt, 30. 5. 2019 - 14:05)

Jsi tak citlivá kočičko krásná.Jak bych tě tak chtěl aspoň jednou v životě obejmout.A ochutnat pizzu od tebe kterou jsi udělala.

Chacha (Čt, 30. 5. 2019 - 16:05)

Aby ses jednou z ni neposral tloustiku. Jeste si dat pizzu. Zeres vubec neco jineho nez klobasy, tluste veprove, parky. Ty urcite nejis ani kousek zeleniny. Jen zeres a sedis u pocitace. Dival ses nekdy na sebe do zrcadla. Nediv se, ze nemas ani zenskou. Potom tady jen slintas ubozaku.

-Aleš- (Čt, 30. 5. 2019 - 16:05)

https://www.youtube.com/watch?v=B9xvZ1jiB3Y Všechno co jsi vyjmenoval jím taky (kromě tlustýho masa), teď jsem scháloval klobásu. Zeleninu nejím. Za chvíli si jdu lehnout do postele a dám si brambůrky :-)

die (Čt, 30. 5. 2019 - 16:05)

Brambůrky jsou dobrý nápad taky si je dám :-)
Jo Oto můžou to byl geny ale dá se na tom zapracovat ale chce to pevnou vůli
a to ty asi nemáš.

Ota (Čt, 30. 5. 2019 - 16:05)

Tak tohle zrovna často nežeru a zeleninu spíš vařenou protože syrová nadýmá.A říká ti něco genetika? A vůbec nemam chuť tady řešit s někym bez podpisu svojí váhu.Až si budeš chtít psát tak se nauč podepisovat když jsem se to naučil i já.A z takový kočky to se klidně poseru.Je to muj idol strčila vsechny kolem co znam do kapsy.Tak co bych si hledal někoho když muj sen je Milunka.

-Aleš- (Čt, 30. 5. 2019 - 16:05)

No a co teda Oto, necháš si od Miluny udělat free hugs?

Miluna (Čt, 30. 5. 2019 - 14:05)

Máš pravdu Otíku.Sem nějak až přecitlivělá.Po téhle zkušenosti už se bojim sama sebe.Že když někomu blízkýmu něco je tak to nezvládam jak se ukázalo.I když moje myšlenky se snažily sebe uklidňovat,tělo neposlouchá a dělalo si co chce.Mě rvalo srdce vidět i cizí lidi když sem tam měla trpící a ležáky a rodina to je uplně strašný.Obdivuju Denise jak musí to zvládat.Nějak mi dneska chybí,mam chuť za nim jet ale nemam čas.Tak kdyby to měl být hezkej skutek Otíku a něco takovýho by ti pomohlo tak na obejmutí se můžem domluvit.Tomu bych se nebránila.Ty si asi menší než já? Něco takovýho si jednou psal.A zdravim Pilsnerku,promiň Pils,uplně sem tě přehlídla jak sem byla mimo.A děkuju a napsala si mi to pěkně.Uvidim co mámě řeknou dál ale aspoň už to má hotoví.Já se u ní strašně bála i narkozy a Denisek mi pořád říkal že to v narkoze nedělaji a máma mi říkala že jí sestra řekla že jo a přitom nakonec měl pravdu Denisek.

Ota (Čt, 30. 5. 2019 - 16:05)

Vážně by jsi to pro mě udělala? Ježiš to jsem úplně šťastnej jak kdybych vyhrál sportku.Děkuju děkuju,budu čekat a snít o tobě že jednou se to může stát ty překrásná princezno.

Majoš (Čt, 30. 5. 2019 - 07:05)

mně taky

To (St, 29. 5. 2019 - 20:05)

neznamená, že má vystavený potravinářský průkaz

Reklama

Přidat komentář