Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluno (Po, 3. 6. 2019 - 14:06)

nechtěla bys třeba poděkovat, že se ti tady někdo hodinu věnoval, abys pochopila, jak to funguje???? (důraz)

.. (Po, 3. 6. 2019 - 15:06)

že si děláš srandu?

jo (Po, 3. 6. 2019 - 15:06)

dělám, ta neumí poděkovat za zásadní věci natož za to, že jí někdo pomůže něco pochopit

Luboš (Po, 3. 6. 2019 - 15:06)

Já bych řekl že jí křivdíš.Když jí tady někdo psal něco pěknýho tak jsem se všiml jak právě často děkuje.

hm (Po, 3. 6. 2019 - 13:06)

To bude ono Miluno.Nekdo to nahlasoval tady z diskuze.Staci jedinej parchant.

jo (Po, 3. 6. 2019 - 13:06)

A ta funkce, kde se můžeš zeptat, proč tě zablokovali, když klikneš na Podat odvolání

Miluna (Po, 3. 6. 2019 - 13:06)

Já se nikde zeptat nemůžu už protože se na ten profil už vůbec nedostanu.Vyskočí na mě jen rámeček ať tam dam tel.číslo a to sem tam zkusila dát ze staré sim a pak další ať pošlu fotku občanky!!! Tak to ať si fakt nechaj!!! Nebudu nikde fotit občanku.Ať si ten profil sežerou.

ha (Po, 3. 6. 2019 - 13:06)

jo tak, to jsi měla řešit dřív, teď už se tam nedostaneš. A nesnaž se je podvádět, to nefunguje, řídí to jejich soft ware krok za krokem, jenže ty si nedáš říct v ničem. Těžko ti mohli skočit na nefungující SIM, když potřebují ověřit SMS, jestli nejsi komplet magor

Miluna (Po, 3. 6. 2019 - 13:06)

Sim fungovala jen mi na tom číslu nezáleží proto sem ho dala.Zadala sem i kód z smsky a to se přijalo a pak na mě vylezl i další krok s občankou.Tak pokuď to funguje takhle a každej může nahlašovat každýho a ten nahlášenej pak musí tohle podstupovat i s občankou tak díky o takový služby nestojim a začínam mít názor jako Pilsnerka.

ne (Po, 3. 6. 2019 - 14:06)

ten automat po nahlášení umí vyhodnotit, jesti fotka, odkaz, text neporušuje pravidla sociální sítě. Jestli nic neporušuje, tak má nahlašovatel smůlu

:-) (Po, 3. 6. 2019 - 14:06)

To mají asi špatnej automat.Miluna tam opravdu nic špatnýho neměla,ani Denis.Já bych zrušil celej fejzbuk a byl by klid.

:)) (Po, 3. 6. 2019 - 14:06)

Já bych zrušila všechny ty internety. P.S. Nezáleží, co si myslíme my, ale co velký FB.Nikdo se nás neprosí...

- (Po, 3. 6. 2019 - 14:06)

No velký Fb je holt docela nespravedlivej.Ale my s tím nic neuděláme.Museli by se na něj miliony lidí vyprdnout ale to se nestane.

Miluna (Po, 3. 6. 2019 - 11:06)

A stejně když se zamyslim tak fb nejdřív smazalo Miu,mě i Deniska a to sem tam tolik fotek po prvý nedávala.Tak teď po druhý sem jich dávala víc a smazali mi stejně.Já to prostě nechápu.Přitom naše originální profily vytvořený před lety kde máme přátele tak ty nám nechávaji.Tak kde je chyba? Nadruhou stranu takových profilů bez přátel a bez příjmení je tam dost a zatim je nesmazali.No a ty Lide škoda mluvit.To je jen taková nouzovka ale je to o hovnu už.

Miu (Po, 3. 6. 2019 - 12:06)

neřeš. Tady je pár věcí, které na Facebooku nejsou povoleny:
Obsah, který znázorňuje nahotu nebo je sexuálně vyzývavý.....Proklikáš se k tomu přes Zprávy podpory, zadej třeba rušení profilu. Blbá nejsi, tak se snaž

Mia (Po, 3. 6. 2019 - 19:06)

já jsem tam akorát posílala fotky Milči, svoje, dětí a tak a občas pár vět. Rozhodně nic závadnýho a vyzývavýho. Pro mě jsou brýle důležitější než sex a pohled, který mě dokáže rozpálit je na tatarák. Ostatní jde mimo mě.

Fernando (Po, 3. 6. 2019 - 22:06)

No vidíte - tady to máte jak housku na krámě! Mia tam prý nic závadnýho ani vyzývavýho neposílala, akorát FOTKY MILČI ... - a právě na to jsou ty Amerikáni alergický! Nechtějí žádnou konkurenci jejich modelek a holywoodských hvězd! Proto kdokoli zveřejníte na fb fotku naší Miluny, i když bude jen v černém tričku nebo třeba v nikábu - budete nemilosrdně smazáni!! :-))

Mia (Po, 3. 6. 2019 - 23:06)

asi jsem to blbě napsala, já jsem posílala svoje fotky Miluně. Hahahaha a to rozhodně nebyla žádná konkurence. Jojo smazali mě taky dva nový profily, ten starej mám funkční.

Ondra (Po, 3. 6. 2019 - 20:06)

Mio tobě taky smazali dva profily?

Miluna (Po, 3. 6. 2019 - 12:06)

Zadej si na fb Lenka Prášilová- Laura Lion --takhle to tam má napsaný.Tak tuhle hnusnou štětku si tam tenkrát Jirka dal.Tak a teď mi něco povídej o obsahu znázorňující nahotu.A že jich tam takových je:-D

Reklama

Přidat komentář