Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

hmm (Pá, 31. 5. 2019 - 14:05)

mám osobní zkušenost z puberty, když jsem jednomu klukovi řekla, že je buřt. Vedle něj byl hezký vysportovaný kluk a ten řekl, že je hlavně dobrý kamarád. Polilo mne horko, jak jsem studem zrudla. Dostala jsem lekci od hezkého kluka a i když na mě mrknul, stejně jsem se mu vyhýbala. Cítila jsem se sama za sebe hnusně

Chacha (Pá, 31. 5. 2019 - 14:05)

Budes se divit, ale v kolektivu jsem obliben, hlavne pro moje dobre srdce a ochotu druhym pomahat. Ale nesnasim lidi, co svadi svoji vahu na geny a pritom se vali celej den jen u pocitace a zere. Normalni clovek si nebude davat fotky Miluny i na zachod atd. Vam to prijde normalni? To otom posrani psal on sam, ze se klidne posere. Je to jen ufnukanek nad jeho vahou.

Ok (Pá, 31. 5. 2019 - 15:05)

lepit si fotkama byt i záchod moc normální neni,ale jinak mi přijde hodnej takže to urážení od tebe taky moc nechápu.

pozorující (Pá, 31. 5. 2019 - 15:05)

To si můžeš sám psát na sebe pochvalu jakou chceš.Ale někdo s dobrým srdcem by se takhle bezdůvodně nevysmíval člověku který mu nijak neublížil,jinými slovy by nikdy nenapsal to co ty.

No pozorující (Pá, 31. 5. 2019 - 15:05)

Řekni co udělal třeba Vilda Miluně, když tu o něm psala jak smrdí, je tlustej, má posrané trenky. Při sexu prdí a už nevím co všechno. Tomu taky říkáš dobré srdce? A ještě ho okradla, taky dvojčata chtěla na Vildu hodit. Jo tak ta má mega srdce

Ota (Pá, 31. 5. 2019 - 15:05)

Myslim Vilda místo aby si cenil že má takovou krásku tak jí chtěl úkolovat a dělat si z ní hospodyňku jestli si dobře pamatuju.My nevíme co měli mezi sebou osobně a jestli si nadávali a tak.Vilda na ní zase rád bonzoval a dělalo mu dobře aby si na ní anonymové smlsli.Je to jen můj pohled na věc.

Fernando (Pá, 31. 5. 2019 - 23:05)

Souhlasím s Otou. Nevím, jestli bych to nazval přímo bonzováním, ale Vilda byl často nejblíž k informacím o Miluně a její rodině, a tak když se o ní nevědělo nebo se šířily všelijaké fámy a poplašné zvěsti, on to zjistil a tady vyvěsil. A pochopitelně za takovou pohozenou kost mu byli anonymní vlčáci vždycky vděčni.

Jo (So, 1. 6. 2019 - 10:06)

To potom budou i Pils, Lalla, Sany vlčáci. Taky Alice tu hledala Vildu když nevěděla co je s Milunou. Neházej vše jen na anonymové!

Fernando (So, 1. 6. 2019 - 11:06)

To ne. Ota psal, že si anonymové na Miluně smlsli, když dostali příležitost. Pilsnerka, Lalla, Sany, Alice, ale i další (Mia, Radka) to nikdy nedělaly.

Ota (So, 1. 6. 2019 - 15:06)

Přesně tak jsem to myslel.Ale když Milunka nepíše víc jak 24h už jsem nesvuj,jako zase teď.Achjo.A jak se někdo ptal leze mi na krk čtyřicítka.Takže už brzy budu starej kmet.To ještě mi dochází peníze tak se budu muset stěhovat.

Tak (So, 1. 6. 2019 - 18:06)

Proč nejdeš do práce?

Lalla (So, 1. 6. 2019 - 11:06)

Ano, já se vildy zastávám,

no (Pá, 31. 5. 2019 - 14:05)

v kolektivu oblíbené dobré srdce inspiruje a neponižuje. Třeba nejsi tak oblíben nebo se přetvařuješ a tady jsi konečně sám sebou :)

Lalla (Pá, 31. 5. 2019 - 14:05)

A co kdyz je Ota proste jen nestastny?

Luboš (Pá, 31. 5. 2019 - 13:05)

No jo ale vždyť tady nikdo nevíme co je to zač a jak je tlustej.Nemáme srovnání jakej je podle Vildy.A Vildu jsem taky neviděl na fotce.

Ota (Pá, 31. 5. 2019 - 12:05)

Jak jí vlastně Milunka? Kočička moje překrásná.

Mia (Čt, 30. 5. 2019 - 18:05)

Milu syn se pomalu uzdravuje. Dnes po 10 dnech na Jipce ho dali na normální pokoj, ale stejně musí jen ležet. Za pět dni ho budou pomalu rozcházet. Náladu už má taky celkem dobrou.

Lalla (Čt, 30. 5. 2019 - 19:05)

Tak to je dobře, držím palce, Mio

:) (Čt, 30. 5. 2019 - 18:05)

Vestonickou uz chce dnes asi malokdo:) naopak leti typy prave Miluny:))

Ota (Čt, 30. 5. 2019 - 17:05)

Aleši tak jsem koukal co je free hugs.Myslel jsem nějakej název pizzy co neznam a ono objetí zdarma.Určitě jestli nezmění nazor tak si pro to za ní sjedu.A ještě podpis kdyby jí to nevadilo.Mam jí denně v hlavě a nikdy to nepřešlo.Já jim tak normálně a tu zeleninu syrovou tak leda rajčata jinak moc ne.Die když jsem takovej i když se nepřežírám tak bych už musel nejíst celej život.Zdědil jsem to a nehnu s tim.Maximálně do 5kg dolu a pak se to vrací.A to jsem zkoušel i ty porce si rozdělovat na 5x denně ale nic moc.Klesalo to jen když jsem nejedl při žaludečnim problému ale jak říkam to už bych nesměl nic.

Reklama

Přidat komentář