Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Andrea (St, 29. 5. 2019 - 19:05)

To je od zaměstnavatele nezodpovědné,pokud si nevyžádal zdravotní průkaz, který je v tomto zaměstnání nutný, Milča je přeci nemocná

Proboha!!!!!! (St, 29. 5. 2019 - 18:05)

do který?

Pils (St, 29. 5. 2019 - 17:05)

Milčo, nevím, co je mamince, ale určitě jí nepomůžeš strachováním, spíš ji musíš nějak podržet, tak, jak ona podržela celý život tebe. Zkus to aspoň, a jestli můžeš, tak si zase sežeň ty bylinky, co ti poradila Sany nebo Alča, nevím přesně. Nebo Lalla? A uvědom si, že některé věci běží mimo naši vůli (a dopadnou často dobře), zato některé můžeme cíleně ovlivnit, třeba tím prezervativem, jak tu někdo píše, A kde pracuješ? Nebo spíš - co děláš, zase sanitářku? Nějak mi to uteklo.

Venca (St, 29. 5. 2019 - 18:05)

Šla dělat do Pizzerky.

ona (St, 29. 5. 2019 - 16:05)

Takže má před sebou tak 10 aktivních let a pravděpodobnost, že porodí nebo potratí dalších minimálně 10dětí. někdy rodí dvakrát za rok, někdy dvojčata. takže i více..to je vyhlídka

Akorát (St, 29. 5. 2019 - 16:05)

tu gumu ne. Bohužel.

vytahovat (St, 29. 5. 2019 - 16:05)

staré věci? Jo ale ty věci jsou k věci. Miluna měla poslední potrat před měsícem, necelý rok po tom co rodila. A byl jaksi předpoklad, že užívá nějaký typ antikoncepce a nemusí to být hormonální (i když myslím, že vyzkoušela jen jednu, atk nemůže usuzovat, jiná jí mohla sednout). Myslíš, že je vpořádku být v průměru každý rok od patnácti let těhotná a stále v tom pokračovat a nehledat řešení

Miluna (St, 29. 5. 2019 - 16:05)

Ne já vyzkoušela antikoncepci injekci i tělísko i prášky.

die (St, 29. 5. 2019 - 15:05)

Nevím že ti to baví navážet se do Miluny a vytahovat nějaké staré věci. Miluno
to zvládneš a maminka se uzdraví uvidíš.

Ne (St, 29. 5. 2019 - 16:05)

Nebaví, jen aby si Miluna uvědomila jaký strach měla její máma. Tak si to může taky zažít.

Miluna (St, 29. 5. 2019 - 16:05)

Děkuju Die si moc hodná.Já už se toho života bojim tak nějak celkově že člověk nikdy neví ale neudělam s tim nic než čekat a to čekání je právě hrozný.Už vim o co jde,Denis mi to tak nějak zhruba vysvětlil.

No (St, 29. 5. 2019 - 13:05)

teda zodpovědnost u tebe v ničem. Určitě si pamatuješ, jak jsi po porodu Milánka hned otěhotněla znova s Marianem. Jojo, kašleš na všechno

Miluna (St, 29. 5. 2019 - 15:05)

Já prostě teď nemam náladu tohle řešit a myslim si stejně že těhotná nejsem.Potřebuju ppomoc že co mam dělat jak se z mámy nervozitou třesu a každou chvíli mi tečou slzy a nejde to ovládat a bojim se v té práci aby to nebylo jako vcera.Musela sem se tak ovládat a přetvařovat a prostě hrůza a trpěla vnitřně jak svine.Nevim jestli se mam nasypat rivotrilama a jít dělat nebo co už sakra! Život jsou jen starosti když ne o sebe tak o blízký a já to nedávam.Už ani moc nejim (nejde to)

Vidíš Miluno (St, 29. 5. 2019 - 15:05)

Tohle všechno zažívala tvoje máma, když jsi honila cigoši. Měla o tebe velký strach a obavu. Volala tě stále abys šla domu. Tobě bylo přednější šuk.t s cigánama. Pamatuju si, že jsi tu ještě mámu urážela a sprostě na ní nadávala . Například jaká je to kráva atd. Tak si uvědom jaká to byla bolest pro mámu. Jen si to taky užij jaký to je. Tvojí mámě přeju aby byla brzo v pořádku.

Miluna (St, 29. 5. 2019 - 15:05)

Tak to je jasný že jsme se někdy pohádaly.A člověk plácne ve vzteku něco ale tak to nemyslí.Já mam nervy když má někdo z rodiny takhle před zákrokem a pak čekání na výsledky,nedávam to prostě.Ty cikány si taky vyčítam když si na to vzpomenu ale nemá to cenu teď psát tohle.Prostě nevim jak si mam pomoct a za hodinu začínam v práci.Bojim se,nejsem v klidu.Sem tam vidět i před hostama.Sem tam za sklem u pece kde se pizzy pečou tak mi vidí i hosté.Potřebuju byt v klidu ale nevim jak:'( Leda ty rivotrily vzít.

Miluno (St, 29. 5. 2019 - 16:05)

rivotrilne, budeš jak hadrová panenka. Na tebe všechno moc působí. Dej si čokoládu, nějakou hodně dobrou, endorfiny na to jedou

Miluna (St, 29. 5. 2019 - 16:05)

No tak uvidim.Zkusim to teda tak a rivotril si vezmu sebou.Ale sem už hotová a to sem spala pomalu deset hodin.Byla sem jak mimo a to sem žádnej prášek neměla.

aha (St, 29. 5. 2019 - 15:05)

takže ty to nevíš jistě, protože jsi se zase nechránila, když jsi po potratu měla sex? uvažuješ aspoň teď po tolika těhotenstvích o antikoncepci, abys měla klid nebo je ti to pořád jedno

Miluna (St, 29. 5. 2019 - 15:05)

Snad má Denis rozum když ví že dítě už nechci tak si dával pozor.Já se ničim chránit nebudu když z těch antikoncepcí bláznim.To mam šestýho jít na gyndu a ani nevim jestli tam jít.Bojim se aby mi nepíchli vyvolávačku to taky odmítam,nechci nic hormonálního do sebe z čeho se můžu zblaznit.Už takhle sem na tom teď hnusně a ještě abych zešílela.

Miluno (St, 29. 5. 2019 - 11:05)

už jsi si dělala těhu test?

Reklama

Přidat komentář