Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Máma (St, 29. 5. 2019 - 21:05)

Já z toho nebudu spát. Ono se to děje, ale číst to o někom v reálu. Chtěla bych říci , nepište o tom, je to hrozný, ale srdíčko mi velí naopak, že pište, aby si všichni uvědomili, co hrozí a kde.

ikk. (St, 29. 5. 2019 - 21:05)

Já to dneska nedávám. Ani jsem nevydržel v hospodě a musel jsem domů. Jsem úplně sešrotovanej ale ne chlastem. Ty vole, když bylo mý dceři šestnáct tak ji nadovolený na Slovensku znásilnil jeden ožralej chalan a vona byla tak na tom, že musela na těžkou operaci kterou málem nepřežila a nemůže mít děti a nese to furt v sobě. A já taky. Kurva takový hovada by se měly držet pod zámkem nebo rovnou střílet. Kurva nikdo tady nebude ubližovat mladým holkám! Jo, sere mne to šíleně, proto chlastám a seru na život, ale nejsem bezpáteřní

Míla (St, 29. 5. 2019 - 20:05)

Čtu to již potřetí s otevřenými ústy a samovolně mi neudržitelně tečou slzy, moc mne to dojalo a hluboce lidsky oslovilo, protože jsem měla surového otce,který mne ubližoval. Promiňte,víc už ne.

Miška (St, 29. 5. 2019 - 20:05)

Já jsem vám za všechno vděčná a nedokážu to ani vyjádřit jak moc. Mně to teprve dochází, co se vlastně dnes stalo. Ano Klárko, budu konečně usínat bez smutku, bolesti a pocitu ponížení a to je maximální. A třeba nebudu moci z toho všeho vůbec spát a ráno budu jak leklá ryba a nepůjdu do školy, ale to budeš vědět ráno. Ráda za tebou opravdu v létě přijedu, ale musím to sladit s mamkou a s tebou, kdy by se vám to hodilo. Markétko a i tobě moc děkuju za slova podpory a i návštěvu u tebe můžeme cestou podniknout. Ráda bych i tebe osobně poznala. Moc mi to vše ještě nedochází, ale půjdu se vykoupat a pak zalezu a budu se usmívat na svět. Moc děkuju hlavně tobě a Liborovi s jeho týmem-. Chci se jim nějak revanšovat, ještě to vymyslím než se uvidíme. Klidnou noc!

Klára (St, 29. 5. 2019 - 20:05)

Tak jsme to Miško probraly s mamčou a i Nikolou,protože takoví hajzlové jsou nebezpeční. Mamča tě pozdravuje a NIki také a prý jestli jsi bulila, tak už nemáš plakat a těšíme se na tebe o prázdninách. Přijeď prosím. Moc prosím jestli to bude možný, cestu ti napíšu kudy. Libor taky pozdravuje a taky by tě rád poznal - snad mi tě nepřebere (sranda). Posíláme ti odtud všichni velkou vzpomínku a věříme,že už budeš spinkat bez smutku a otevřeš si cestu ke správnýmu klukovi.

Kamil (St, 29. 5. 2019 - 18:05)

Aha ,tak teď už vím, proč mi Kopretina neodepsala na otázku, jestli by se nechtěla dívat jak kluk čůrá a že se mně líbí hrozně moc čůrající holky.

Markéta (St, 29. 5. 2019 - 18:05)

Miško pozdrav z Roztok u Jilemnice. Já o tom plánu rámcově také věděla a jsem šťastná, že ten idiot dostal co zasloužil. Dvůr není daleko,ale nebyla jsem tam. Já bych to psychicky nedala,ale Miško teď si můžeš oddychnout a mít pocit rovnováhy. Když mi to Klárka volala, že se chytil a dostal tak jsem to skutečně obrečela radostí, protože Miško, tebe mám taky neskutečně ráda a ikdyž teď píšu méně pravidelně občas sem nahlédnu a myslím na tebe a pokud bys jela za Klárou, mohla by ses stavit i u nás, je to skoro cestou s malou odbočkou. Uf! Já jsem tak šťastná nejen za tebe. Martin je někde s otcem a dnes se neuvidíme,ale dám si na tebe skleničku! Jupí !

Znalec (St, 29. 5. 2019 - 18:05)

To je doják, že se z toho rozpláču :) Ne fakt byli jste dobrý, ale tohle už je přehnaný. Ale bavte se dál. Lidi vám to žerou, tak proč nepokračovat...

Radka (St, 29. 5. 2019 - 18:05)

To není doják,ale realita! Podobný případ jsme řešili ve Vsetíně loni na jaře na gymplu. Je dobře, že dostal zavyučenou.

Alan (St, 29. 5. 2019 - 21:05)

Ahoj Radi, fakt se něco takového stalo na gymnáziu?? To kukám teda, já tam taky chodil. Ty jsi ze Vsetína přímo??

Miška (St, 29. 5. 2019 - 18:05)

Já stále nemohu nic napsat jen že DĚKUJU !!!!!!! ZA VŠE !!!!!

Klára (St, 29. 5. 2019 - 18:05)

Tak ségra to dnes ve škole řešila s mamčou a byl z toho problém, protože ještě jedný holce se udělalo taky špatně,když ji Dominika také vynutila vypít džus s vodkou a tak to nebude mít konec. A to je dobře .Zatím víc nevím ,ale ségra je v pohodě a nebojí se jít do školy a myslím si,že si Dominika k ní už nic nedovolí. Já taky ještě stále přehrávám ty chvíle s Jakubem a jeho výpraskem a jsem za to moc ráda. A nechci se k tomu víc vracet,protože tím to snad bude uzavřený a on se už tady nebo na jiných fórech neobjeví. To bych si moc přála. Ani nechci dnes psát o čůrání, protože tohle přebilo všechny zážitky a teď bude večeře a pak se ozvu ještě.,

Hynek (St, 29. 5. 2019 - 17:05)

Jestli to není vtip tak blahopřeju a konečně snad bude o jednoho darebáka méně. Velká poklona.

Miška (St, 29. 5. 2019 - 17:05)

Klárko. Já nemůžu uvěřit? Mně to nedochází vůbec co se stalo. Ozvu se za chvili. To musím vstřebat. Ten vůl končně dostal za vyučenou?!

Znalec (St, 29. 5. 2019 - 17:05)

No jasně, to vám tak žeru.

ikk. (St, 29. 5. 2019 - 17:05)

Ty vole ! Všechny palce nahoru. Až jsem uronil slzu a to nekecám. Jestli se dneska ožeru tak na počest odhalení toho kreténa . Klárko a kluci, suprovej plán!!! Jak já bych si ho podal, škoda že jsem tam nebyl. Ten by dostal za Míšu vrchovatě. I za ostatní takhle využitý holky. Ty vole já jsem naměkko. Zpráva roku! Jdu do hospody!

Klára (St, 29. 5. 2019 - 17:05)

Konečně mohu napsat a ráda. Hodně ráda ! Jakub byl odhalen a konečně snad dá pokoj! Neměla jsem žádnou akci ve škole, promiň, ale musela jsem do poslední chvíle neprozradit, co se děje. Libor a jeho dva známí to vzali do své režie a on se chytil na Kopretinu, která ho vylákala do Dvora Králové na čůrání. Sice se hlásil jako Honza, ale bylo to opravdu silný kafe. Dcera jednoho z Liborových známých sehrála kopretinu a kluci to jistili a já jsem s Liborem byla u toho! Libor mne vyzvedl ve škole a jeli jsme tam! Stačilo ho oslovit - Jakube a tady budeš tuhle holku vydírat stejně jako Mišku? Snažil se utéct ,ale nebylo to nic platný. Kluci ho chytli a drželi a já jsem mu řekla, že jsem ta Klára z Mimoně ,co taky oblboval a dala jsem mu pár facek s tím, že to má i za Mišku a nejradši bych ho sama nakopala mezi nohy, ale neměla jsem sílu na nic víc, jen jsem se rozbrečela a utekla jsem k autu. Kluci si ho asi ještě podali, ale nechtěla jsem to vidět a pak jsme odjeli. Jsem toho plná, ale Miško pomstila jsem tě, ale nejsem schopna víc ublížit, ikdyž si to ten kluk zasloužil. Kdybys viděla ten jeho překvapený výraz!
A stále vykřikoval, že Miška to chtěla sama. A že tě nenechal si dojít na velkou a měl z toho navrch, když ses pokakala, to je opravdu pořádně na přeshubu! Ještě se ozvu, zjistím ,co je doma se ségrou. No dnešek je plný zážitků. Já jsem opravdu nevěděla mnoho o Liborově plánu, jen to, že se tady na diskusi někdo přihlásí jako Kopretina a bude to návnada na Jakuba. Ale vůbec bych si nemyslela, že se na to chytí. Je vidět, že je velmi hloupej, když to neodhalil a hlavně si myslel, že ho nikdo nechytne. Snad už si nedovolí nic a zakope se do své nory.

Hostitelka (St, 29. 5. 2019 - 19:05)

Hurááááá ! Moji sestru takto ponížil jeden rádoby kamarád a ona to pak dlouho těžce nesla. Liborovi Klárko poděkuj i za mně. Brečím a nestydím se za ty slzy.

Host (St, 29. 5. 2019 - 18:05)

Kdybys to nepsala ty Kláro, tak bych tomu nevěřil. Ale ty jsi mne přesvědčila několikrát, že jsi psala po pravdě. Pak se jen potvrzuje, že Honza alias Jakub je naprosto hloupej nebo naopak nemocnej a nedokáže svůj pud potlačit tak, aby se více maskoval. Vždyť to bylo tak průhledný! Já na místě Jakuba bych sem už nelez a on sem lezl a navíc použil sice jiný jméno, ale naprosto stejný systém a to by odhalilo pětiletý dítě. Proto ta počáteční pochybnost.

Tony (St, 29. 5. 2019 - 18:05)

To mě začíná utvrzovat v názoru, že ten "Jakub" není ten pravý Jakub, kterého mám na mysli ale je to ten zlotřilec, který se tu za něho vydával už před pár lety. Ten pravý Jakub tu už minimálně dva roky nebyl a nevěřím, že by sem ještě kdy přišel.

Reklama

Přidat komentář