Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Klára (Út, 28. 5. 2019 - 15:05)

Jo,to má. Hlídám ji. Asi bude spinkat,to je divný. Mám o ni strach. Mamča kní poslala doktora od známé.

Miška (Út, 28. 5. 2019 - 15:05)

Nech ji v klidu,třeba snědla něco a nesedlo ji to. Dej ji radši kublík k postýlce.

Klára (Út, 28. 5. 2019 - 15:05)

Nikolka okamžitě usnula a teď se před chvilkou vzbudila a běžela na záchod a okamžitě zvracela, trochu to nestihla a blinkala šíleně naněkolikrát. Už leží, já jsem to uklidila za ní a udělala jsem ji čaj. Teplotu nemá, ale je divná. Budu volat mamču. Zatim pa.

Miška (Út, 28. 5. 2019 - 15:05)

Klárko pozdravuji z domova. Furt prší a dnes budu asi tedy doma. Přijde kamarádka na chvíli a tak se zabavíme. Toho vola už neřeším, včera mi to přišlo líto ,ale bude to ok, jen mi dej ty nebo Libor vědět, až ho odhalíte, Pokud má Libor plán tak asi nemůže o tom dopředu mluvit a ani ty, pokud o tom něco víš. A copak se stalo Niki? Pozdravuji ji taky a snad to bude dobrý. Dnes jsem nečurala venku a když jsem viděla jak je, tak jsem si došla ve škole po vyučování a domů s baculkou došla v pohodě, ale doma jsem taky hned čurala, ale ne kriticky moc.

Klára (Út, 28. 5. 2019 - 14:05)

Ahoj Miško tak jaký máš den? Myslím,že dobrý, ne? Já jsem si ho užila nic moc, je ošklivo a chtěla jsem dnes nečůrat pod viaduktem,ale jak jsem šla v dešti tak to bych nevydržela a tak musely kalhoty dolů a šup a už se pipinka vyprázdnila. Ségra prý dnes taky čůrala venku,ale připadá mi, že ji není dobře, protože si šla lehnout a to nedělá. Tak půjdu za ní a zjistím, co se děje, Třeba jen zmokla a je vychladlá.

Kamil (Út, 28. 5. 2019 - 13:05)

Kopretinko, chtěl bych s tebou čůrat. Libí se ti když čůra kluk? Mně když čůrá holka hrozně.

Honza (Út, 28. 5. 2019 - 08:05)

Volám Kopretinu. Platí ten zítřek? Moc se na tebe těším! :-)

Kopretina (Út, 28. 5. 2019 - 09:05)

Honzíku platí to. Těším se. Snad nebude pršet. Jsem trochu nastydlá a kdyby pršelo, tak to bych čurala každou chvíli. Tak zítra.

Klára (Út, 28. 5. 2019 - 07:05)

Ok, jsem ráda. Diky. Pádím do školy

Miška (Út, 28. 5. 2019 - 07:05)

Pozdrav z jihu na sever Klárko. Jsem taky ok, včera jsem ale v postýlce hodně plakala a pak usnula a nic víc se neděje. Jen jsem ani v noci nešla čurat a tak jsem se vzbudila a utíkala hned na malou a udělala jsem velký čurání. Půjdu normálně do školy,ale tuším, že něco víš o tom kreténovi a nechceš to napsat. Už se odhalil? Psala jsi, že Libor na něm pracuje s kamarádem. Tak jsem zvědavá. Já bych se s ním ani kdyby ho odhalil už nechtěla ani vidět ,ale měl by dostat přes hubu a nakopnout ho mezi nohy.Pa

Klára (Út, 28. 5. 2019 - 06:05)

Miško, pozdravuji tě z Mimoně. Jak jsi po ránu? Jsi ok? Já ano,ale myslím na tebe. Tony, Šébr samozřejmě znám, říká se, že láme počasí hlavně, když jsou bouřky od Krušných hor nebo od východu.

Ikk. (Po, 27. 5. 2019 - 21:05)

Kláro,fakt dobrý. Tys to vyhmátla a Míša to určitě dá líp než minule.

Klára (Po, 27. 5. 2019 - 21:05)

Já ti děkuju za podporu. Sice se mi Miška už neozvala,ale necítím o ni takový strach jako minule. Možnási pobulí nebo utekla za maminkou,ale nechci se mýlit, měla by být dál v pohodě. Tak uvidíme zítra,ale já ji už věřím více. Kdyby šla znovu do mdlob nebo zvracela a tak, pak by tam muselo být ještě něco horšího,co nepřiznala,ale tak to nevnímám. Bude to od a jak jsi ty psal NO STRESS. Dobrou.

Klára (Po, 27. 5. 2019 - 20:05)

Miško v klidu. vše bude dobrý. Máš ve mně oporu a jsi silná . Držím ti všechny čtyři palečky, ale co všechny prsty na rukou a nohou ,abys nebulila a v klidu se vyspinkala. Tak a teď se opravdu jdu chytit rukama zaa prsty na obou nohou a budu je držet tak dlouho, dokud nebudu mít pocit, že to dáváš v pohodě! Tak zítra!

Miška (Po, 27. 5. 2019 - 20:05)

Děkuji. Jsem ok. Nesmím na to myslet, co jsem s ním prožila osobně, to mně pak bolí, ale tenhle vzkaz mne nechává v klidu. To ,co jsem s ním zažila to ne.Nesmím ani o tom psát, už se zase hodně přemáhám, abych nebulila. Nezlob se, dnes už nedám ani psaní, Pa,

Klára (Po, 27. 5. 2019 - 20:05)

Zapomněla jsem, omlouvám se, Vláďa se mi jeví jako opravdový,ale zatím bych si s ním psala ,klidně i o čůrání, klukům se to většinou líbí ,ale hlavně o tom, jaký je, jaký má zájmy a tak. On tu už něco naznačil. Dej tomu čas, ale asi bych v komunikaci na dálku byla mírně vstřícná.

Klára (Po, 27. 5. 2019 - 20:05)

Miško, četla jsem to a buď naprosto v klidu a vím, proč to píšu. Doufám,že ti ten ubožák opravdu nestojí za to, aby ses kvůli tomu znovu hroutila. Posílám ti taky vzpomínku a sílu. Tady ještě neprší,ale od jihu jdou tmavý mraky, takže tam odněkud od vás. Opravdu v klidu se vyspi a budu mít ještě PC zapnutý, kdybys volala SOS. Ale opakuji, ten debil ti za to nestojí. Nerada mluvím sprostě,ale tenhle kluk se ani jinak pojmenovat nedá. Pa zítra a kdyby něco, jsem tu tak do půl desáté, klidně se ozvi. Tvoje Klárka.

Tony (Po, 27. 5. 2019 - 21:05)

Tu nepršelo vůbec, jenže za Šébrem bývá někdy zcela obrácené počasí než v ostatních Čechách. Klárka jistě ví, co je to Šébr.

Miška (Po, 27. 5. 2019 - 20:05)

Ahojky Klárko, posílám vzpomínku a pozdrav z deštivých Dačic. Ještě jsem se chtěla poradit, jestli Vláďu mám chápat pozitivně nebo být opatrná. Podívej, co zase tenhle ubožák J. mi poslal za provokaci. Hezky se vyspinkej a doufám, že budeš mít i zítřejší den jen pohodový. Tvoje věrná kamarádka Michaela, ale každý mi tady říká Miško a tak jsem to i já přijala. Půjdu k sobě a budu odpočívat. Pa zítra.

Tony (Po, 27. 5. 2019 - 21:05)

To určitě nebude ten pravý Jakub, který mě tu před pěti roky tak zaujal. I Jindra (kde je Jindrovi konec - byl to solidní člověk), tu kdysi psal, že se za Jakuba vydává nějaký hajzl.

Teď jsem v Rožanech, ale na velice rychlou otočku, ale zhruba za šest týdnů tu zkejsnu zhruba na týden.

Reklama

Přidat komentář