Reklama

Představuji si, že jsem malý chlapec a že si na mne celou váhou stoupla dospělá žena

Miloslav M (Pá, 19. 12. 2008 - 10:12)

Musíme vzít v úvahu, že když ten kluk váží 35 kg a ta žena 65 kg, tak je to skoro dvojnásobek jeho váhy. Představte si, že jako dospělý vážíte 75 kg a na ramena vám sedne někdo, kdo váží 150 kg anebo dva takoví jako jste vy. Také se vám asi podlomí kolena, pokud nejste superman anebo nějaký trénovaný kulturista. A pokud je to kluk 30 kg a ta žena váží "jen" 50 kg, tak je pořád ona těžší o dvě třetiny jeho váhy. Takže zase pokud vážíte 75 kg, tak si představte, že vám na ramenech sedí někdo, kdo váží o dvě třetiny vaší váhy více než vy, tedy 125 kg a jistě si potom dokážete představit, jaká je to váha pro takového kluka, i když na něm sedí jen jeho subtilní a drobná maminka, která váží "jen" padesát kilo.

Jaryn (Čt, 18. 12. 2008 - 22:12)

Ona na něj nasedala, když stál. Kdyby klečel a ona by mu seděla na ramenou a on by s takovou váhou na ramenou měl vstát, to by už vůbec bylo naprosto nemyslitelné. Jemu se vždy podlomily nohy a klesl pod ní, kdykoli si na něj nasedla. Ona jej povzbuzovala a občas se smála, když pod ní klesl.

Návštěvník (Čt, 18. 12. 2008 - 21:12)

Dalo by se pochopit,kdyby si ten kluk kleknul k zemi,ona by si mu sedla na ramena a on by neměl sílu v nohách aby se s ní zvednul ale jestli na něj nasedala ze stolu,tak ten kluk přece musel být ve stoji,to by nemuselo být tak těžké když už stojí a nemusí se zvedat?jak se tvářila ta máma když na něj začla pomalu nasedat a přenášet na něj váhu,povzbuzovala ho alespoň ať drží nebo se mu smála když s ní šel k zemi?

Jaryn (Čt, 18. 12. 2008 - 20:12)

Já myslím, že když začal klesat k zemi, tak na něm seděla váhou tak 45 až 50 kg. Víc ne.

Návštěvník (Čt, 18. 12. 2008 - 16:12)

a co kdyby měl nějakou drobnou štíhlou maminu 50-55kg,ani tak myslíš že by jí neudržel?jak velkou váhou tak asi na něm seděla než s ní začal klesat k zemi?

Jaryn (Čt, 18. 12. 2008 - 10:12)

Byla opravdu pro něj hodně těžká. Jedenáctiletý kluk běžně a normálně váži něco okolo 35 kilo. Někdo tady psal, že jedenáctiletý kluk by dospělou ženu udržel, ale podle toho, co jsem na vlastní oči viděl, o tom dost pochybuji. Jedině že byto byl jedenáctiletý přerostlý šedesátikilový macek, ale takových příliš mnoho není.

Jaryn (Čt, 18. 12. 2008 - 10:12)

Ta jeho máma měla okolo třiceti let, měřila asi 175 cm a vážila šedesát pět kilo. Ten kluk chtěl, abych ho vyfotil, jak nese svou mamku na ramenou, chtěl se pochlubit, jakou má sílu. Proto byl vytrvalý a zkoušeli to asi půl hodiny. Jeho mamka se tím bavila a již předtím mu říkala, že ji určitě neunese, ale on trval na svém. Bohužel pokaždé pod tou její vahou padal ještě před tím, než na něj úplně celou její vahou dosedla (vždy se mu podlamovaly nohy už tehdy, když se ona ještě zlehka opírala nohama o zem a tedy když na něm seděla ještě svou necelou vahou) a tak se fotka nepodařila, protože to by musel mamku udržet alespoň ten okamžik, než se zmáčkne spoušť fotoaparátu.

Návštěvník (St, 17. 12. 2008 - 21:12)

a kolik let bylo té mámě a kolik tak asi vážila,to byla opravdu tak těžká pro něj?ale vypadá to že té mámě se to asi docela líbilo když to vydržela půl hodiny si na něj sedat?

Jaryn (St, 17. 12. 2008 - 20:12)

To bylo tak, že ten kluk chtěl sám zkusit, zda ji na ramenou unese, tak ji sám řekl, aby si mu sedla na ramena. A zkoušeli to asi půl hodiny a všelijak, sedala si mu na ramena ze stolu, ze židle, z gauče, snažila se mu pomoci, aby se mu podařilo ji alespoň na vteřinu udržet na ramenou. Ale on pod její vahou vždy okamžitě klesl a ona hned stála zase oběma nohama na podlaze.. Nakonec zjistil, že je to marné a řekl jí, že je "strašně těžká" a že ji v žádném případě neudrží.

Návštěvník (St, 17. 12. 2008 - 17:12)

prosim tě,co to tu ženskou napadlo,to z ničeho nic řekla svýmu synovi,pojď budeš mě nosit,jo?kolikrát to zkoušeli než zjistili že je příliš těžká?

Máča (St, 17. 12. 2008 - 12:12)

přímo neskutečný

Jaryn (St, 17. 12. 2008 - 10:12)

Jednou kdysi dávno jsem byl svědkem situace, kdy moje známá u ní doma zkoušela sednout na ramena jejímu jedenáctiletému synovi. Přestože to byla pěkná a štíhlá šarmantní ženská, její syn pod její vahou vždy okamžitě klesl na kolena a přestože se opakovaně a hodně snažil a napínal síly co mohl, v žádném případě ji na ramenou neudržel ani jedinou vteřinu.

Petr (Út, 16. 12. 2008 - 20:12)

Tohle je fakt výživné téma. Vaše starosti bych chtěl mít.

Návštěvník (Út, 16. 12. 2008 - 20:12)

já si myslím že kluk okolo 11let by mohl unést ženu která má 55kg,kdyby si na něj stoupla

Robert (Čt, 4. 12. 2008 - 18:12)

A to ti tenkrát teta položila na hrudník nohu jen tak,jak velkou silou přitlačila?proč si už teda na tebe nestoupla,nechtěla ona nebo ty?

Macki (Út, 2. 12. 2008 - 15:12)

Vzpomínám si,jak mě navštěvoval můj kamarád(ženatý) a prosil mě,abych si v podpatcích stoupala na jeho hrudník,hlavu,nohy.Chodil za mnou,když nebyl manžel doma.Chvilku jsem to trpěla a tvářila se pochybně,nakonec z toho vycouvala výmluvama atd.Byl to voják z povolání,nevím,co si na sobě chtěl dokazovat,ale mě bylo tenkrát 20 let a koukala jsem jako blázen.Se svojí manželkou se to bál praktikovat,tak si vyhlídl mě.Je ale pravda,že já měla 70kg a on vydržel všechno a ani necekl.A to byly boty na jehle.

Jana P. (Út, 2. 12. 2008 - 10:12)

Jednou mne o něco podobného požádal můj tehdejší přítel. Lehl si na záda a já jsem mu stoupla na hrudník. Přestože byl dospělý, vydržel to jen pár vteřin a nemohl dýchat, jak mu moje celá váha stlačila plíce. Desetiletý kluk by již vůbec neměl šanci, praskly by mu žebra a bylo by za chvilku po něm.

Jituna (Po, 1. 12. 2008 - 16:12)

No, jestli jenom zlehka, tak to nic není. Celou vahou by to bylo pro tebe tenkrát určitě horší.

Alka (Po, 1. 12. 2008 - 15:12)

Mně když bylo asi 12 tak mi moje teta poručila abych si lehl před ní na zem a potom mi položila nohu na šíji. Jenom zlehka.

Alka (Po, 1. 12. 2008 - 15:12)

Mně se stalo něco podobného, když mi bylo asi 12, tak jsem ležel na zemi a moje teta mi položila nohu na tělo. Nestoupla si na mě celou vahou, jen zlehka mi položila nohu na hrudník a potom jsem si lehl na břicho a ona mi položila nohu na šíji.

Reklama

Přidat komentář