Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

ikk. (Čt, 30. 5. 2019 - 12:05)

Ty vole , von teď bude dělat ze sebe chudinku? Potřebuje akorát nakopat do prdele aby se probral! Takovej kretén prostě nebude holkám ubližovat! Jediný ,co mu možná věřím, že Klárku platonicky miloval a když ji viděl poprvé a dostal po papuli od ní, tak to mohla být ta nejlepší a nejtvrdší lekce. Ale stejně nevěřím mu!

Jakub (Čt, 30. 5. 2019 - 12:05)

Já nevím. Klárka mě včera dala lekci a to mně nejvíc zasáhlo. Já ji viděl poprvé! A to co jsem jí psal jsem doopravdy tak cítil. Strašně jsem ublížil i jí. Moc se to ve mně motá. Potřebuju nějakou podporu někde.

Jakub (Čt, 30. 5. 2019 - 10:05)

Tohle jsi nemusel Tony. To je přes čáru!
Dejte mi už vșichni pokoj!!!

Jakube (Čt, 30. 5. 2019 - 10:05)

Jsi velmi citlivý kluk, který v sobě nese křivdu a bolest a má pocit, že nic nemá smysl jen si s holkama pohrávat,protože jsi zklamaný. Hrozně zklamaný. Ale ty máš přece na víc než jen holku využít a ponížit. Ty máš na to mít vztah a být spolehlivým klukem pro svou dívku. Agresí nikdy nikdo nic nevyřešil a po pravdě, jestli jsi dostal včera pár facek od Kláry za Mišku, tak to podle mne bylo oprávněné a mělo ti to minimálně něco ukázat. Vyslechnu tě a pomohu, když se svěříš. Mám rodinu a zkušenost. Je to na tobě. Kdybych nevěřila ve tvé dobré srdce, nikdy bych ti tuto pomocnou sílu nenabídla. Budu čekat na tvé vyjádření a děkuji za tvou vstřícnost. Zasloužíš si to.

Tony (Čt, 30. 5. 2019 - 12:05)

Snad se probere. V takové situaci ji určitě vidět takto poprvé nechtěl, ale toto si svým jednáním vykoledoval a zasloužil si to.

Tony (Čt, 30. 5. 2019 - 10:05)

Jediný,kdo tu jedná přes čáru, jsi ty. Xindly šetřit nemíním.

Tony (Čt, 30. 5. 2019 - 09:05)

Dle mne toto pravý Jakub není i když zdánlivě píše stylem jako by to byl on. Pravý Jakub měl zcela jiné téma. Jeho prvořadým tématem tu byl nudismus. Jeho matka a teta totiž byly náruživé nudistky a on v tom jako kluk se svou a sestrou a sestřenicí vyrůstal a stal se tím samým. Nedovedu si představit bytostného nudistu, který by toto prováděl.------------------Dle mne jde o toho fejkařského zlotřilce, který mě tu před pár lety pod Jakubovým jménem napadal. Ani to, že by se z naprosto férového kluka stal takový hajzl.

Host (Čt, 30. 5. 2019 - 08:05)

... Á potrefená husa kope kolem sebe. Klídek kámo. Najdi si normální holku k sobě a zalez a buď v klidu.

Jakub (Čt, 30. 5. 2019 - 08:05)

Já jsem to v žádném případě nezabalil! Ten včerejšek mi krutě vykoupíte! Nedělám nic, co by ženský nechtěly a v tom telči to bylo jinak. Byla to hra a Miška to sama chtěla ! I to kakání tak jak se stalo. Všichni tady lžete a tohle jste včera nezvládli. Krutě nezvládli!!!!

Míla (Čt, 30. 5. 2019 - 13:05)

Tak určitě, Miška která má teprve 15 let, neměla žádné sexuální zkušenosti a ty jsi byl její první kluk nadšeně přistoupila na perverzní hru, při které se dobrovolně pokadí. Komu to chceš nabulíkovat? Radši nám řekni tu o Červené Karkulce...

Jakube, (Čt, 30. 5. 2019 - 08:05)

Kdo ti v minulosti tak ublížil,že nedokázeš mít úctu k sobě a k dívkám? Maminka? Vycházím z toho,že jsi Klárce dokázal psát taková mimořádně krásná vyznání,jenze ona už měla kluka a byla pro tebe neuchopitelná. Co by ti pomohlo?

Tony (Čt, 30. 5. 2019 - 08:05)

Ale jakým způsobem chceš pokračovat? Tu přes doktorku se už nechytáš a o jiném takovém podobném fóru nevím

Klára (Čt, 30. 5. 2019 - 06:05)

Taky přejeme dobré ráno. Dnes se ve škole bude ještě řešit ten incident s Dominikou. Tak dám vědět. Taky jsem měla dnes větší čůrání ráno, ale už jsem spala u sebe a tak nevím jestli ségra byla i v noci. Dáme něco k snídani a písneme si odpoledne.Pá na jih!

Miška (Čt, 30. 5. 2019 - 06:05)

Dobré ráno Klárko. Tady šťastná Miška zdraví Mimoň. Včera jsem usnula snad okamžitě a dnes už byla vzhůru po šesté,ale potřebovala jsem nutně čurat ,proto mně to vzbudilo.Opět jsem udělala dlouhý čurání ale s klidným ne prudkým proudem z baculky. Je to opravdu suprový, že ten kretén dostal po hubě a jsem za to ráda i za osatní holky,co mu nalítly. Užij si pohodový den a písnu ti zase po škole a moc a moc děkuji Liborovi a tobě za vše. Je to neskutečný. Přemýšlela jsem, jestli kdybych u toho byla bych mu nenakopala ten jeho ksicht, ale já bych spíš utekla a brečela, takže je dobře, že jste mne toho setkání uchránily. Pa

Ty (Čt, 30. 5. 2019 - 05:05)

Jsi vymaštěnej !

Návštěvník (Čt, 30. 5. 2019 - 13:05)

A ty jsi pí.a

:-) (St, 29. 5. 2019 - 22:05)

Jste vymaštení

Tony (St, 29. 5. 2019 - 22:05)

Dnes už ten trest smrti není a takový by dlouho ubíral zbytečně kyslík, nehledě na to, co by stát stálo jeho dlouhodobé zavření v base nebo v ústavu.

Tony (St, 29. 5. 2019 - 22:05)

Tenkrát ten děčínský škrtič dostal trest smrti. Jenže on byl jiná váhová kategorie. Čtyři holky zamordoval, i když byly poněkud starší. První byla mladá servírka z Radnice, tu našli na břehu Labe. Druhá byla studenka mediciny. Tu zamordoval v nočním rychlíku z Prahy do Děčína. Pak rozšířil svůj akční radius a třetí holku zamordoval u Brněnské přehrady a čtvrtou též někde na Moravě, už si nepamatuju kde. Byl to také mladej kluk. Bylo to v letech 1979 - 80.

@ (St, 29. 5. 2019 - 21:05)

to opravdu bolí

Reklama

Přidat komentář