Reklama

Obřízka

Fakta (Čt, 9. 5. 2019 - 00:05)

Obřízka může snížit riziko vzniku HIV a dalších zdravotních problémů.
Judaismus, islám a řada dalších náboženství obhajují obřízku.

Steve (Čt, 9. 5. 2019 - 16:05)

At' si obhajují jak chtějí ... mě nezajímá z žádného náboženství. Dobře vím, že vztah s Bohem nejde přes nějakou předkožku penisu. Pokud příště půjde přes řitní otvor, tak to bude asi horší level. :-D

Fakta (Čt, 9. 5. 2019 - 00:05)

Obřízka novorozence trvá 5 až 10 minut.
Obřízka dospělého trvá přibližně 1 hodinu a zotavení trvá 2 až 3 týdny.
O ceně nemluvě, co je lepší pro zdraví a peněženku?

Steve (St, 8. 5. 2019 - 15:05)

Tak si vybereš toho svýho kterej ti nejvíce vyhovuje ... a co? Doktory si přeci běžně vybíráme sami dle různých kritérií.

Tony (Út, 7. 5. 2019 - 18:05)

Žel, ani tento nejnovější novinový rozhovor nemám v češtině-------------https://www.fr.de/panorama/geschah-lokaler-betaeubung-12256851.html----------------Martin mě špatně podezírá, že si vymýšlím.

Martin2 (Čt, 9. 5. 2019 - 00:05)

Martin tě nepodezírá, Martin ví a my víme také, co jsi za ptáčka a kam směřuješ. Pochopitelně víme, že si vymýšlíš , neboť kopíruješ vymyšlené bláboly podle svého výběru a překrucuješ fakta v souladu s dezinformační kampaní intaktivisticko jehovistických fanatiků. Přestože u nás roste počet klinik poskytujících obřízku, přestože se zavádějí nové levné a efektivní nástroje, přestože že zájem o obřízku stoupá i z estetického hlediska, stále meleš svoje kůžičky a chlapečky, to je tvoje gusto. Všude tě vyhodili a blokli tak buzeruješ už jen zde! První obřízka mohla být provedena před 15000 lety.

Steve (Út, 7. 5. 2019 - 17:05)

Proč se na to nezeptáte přímo odborníků od fochu? To se tady budete(me) hloupě neznalci hádat o hovně? :-)

Tony (Út, 7. 5. 2019 - 17:05)

Protože tří různí špičkoví odborníci ti na to dají čtyři naprosto rozdílné odpovědi.

Tony (Út, 7. 5. 2019 - 11:05)

Něco nejnovějšího:

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/23227923

Martin (Út, 7. 5. 2019 - 01:05)

Nejsou to bláboly.....ale pokud ti predkožka šla přetahovat a pravidelně jsi se myl, tak jsi se neměl čeho bát....nejspíš jsi jehom propadl panice, stejně jako jsi propadl zbytečné panice nyní, když sis přečetl to s tou sníženou citlivostí....;-) to jsou ale mnohem větší bláboly ;-) zřejmě jsi hodně srdečný člověk, ale nesmíš se nechat tak snadno nachytat:-)

Tony (Út, 7. 5. 2019 - 07:05)

To nejsou bláboly. Jsem na německém fóru takto postižených a i na českém internetu jsou příspěvky takto postižených všemožně roztroušeny.

Tony (Po, 6. 5. 2019 - 10:05)

Protože jsem věřil těm blábolům s rakem. Já se ty věci přečetl ještě před plyšákem.

Martin (Po, 6. 5. 2019 - 10:05)

Tak v tom případě nevím, proč jsi o obřízce vůbec přemýšlel??
Byl jsi špindíra?

Tony (Ne, 5. 5. 2019 - 19:05)

Nikdy jsem se svou předkožkou sebemenší problém neměl. Stahovat a při tom krásně držela vzadu za žaludem mi šla už od mého nejůtlejšího dětství.

Mulťas (Út, 7. 5. 2019 - 07:05)

To je bizarní, to může napsat jen nějaký šílený asexuální, fetišista výstředně zaměřený pouze na předkožky. Do svých dědkovských let, kromě předkožky nepoznat vztah, nemilovat ani nezplodit dítě, v osamění lodní kabiny pak v alkoholivém opojení zato zplodit pofidérní škvár - stránky pro chlapce, dávat návody, jak přetahovat předkožky a onanovat. Není to bizarderie? Oženit se s předkožkou a nechat celý svět točit se sve dne v noci kolem toho kousku kůže. Uvíznout v nejútlejším dětství, předkožek a chlapečků. Už jen ta forma popisu normálního aktu přetažení "šla mu stahovat a přitom mu k r á s n ě držela vzadu už od jeho nejútlejšího dětství". A co gine, stálé drží ??

Martin (Ne, 5. 5. 2019 - 19:05)

Ono to ale není o tom jestli tomu věříš nebo ne, to riziko je zcela reálné. Pokud máš stále s predkožkou problémy, tak se opravdu opižlat nech. Jako, já tě na jednu stranu do určité míry i chápu, co děláš a o co se snažíš...beru i to, že některé obrizky jsou zbytečné....ale způsob, jakým to děláš - stokrát nic umořilo vola - je naprosto špatný, hrozný a nemožný..... Taky to na mě působí tak, že sám ses obrizky prostě z nějakého neopodstatněného důvodu zalekl, tak chceš aby ji neměl ani nikdo jiný....

Návštěvník (Ne, 5. 5. 2019 - 10:05)

Něco tu nefunguje.

* Bylo zde však napsáno, že obřízka má preventivní účinek proti rakovině penisu, je-li provedená v raném věku.*
................................................................................................................................................................

Totální cirkumfetišistický blábol, hodný jednoho MUDr Cvacha ze ZNOJMA.

Tony (Ne, 5. 5. 2019 - 11:05)

Kvituju tento příspěvek.

Martin (Ne, 5. 5. 2019 - 08:05)

A s tou platbou za zbytečný výkon je to dost cynické! Zbytečné platby jsou možná tak za zranění, které si Gin způsobí v opilosti... ale za snahu vyléčit rakovinu? Doufám, že jednou budou takhle mluvit všichni, kdo mají takovýto názor a koho se to (nedej bože) v budoucnu bude týkat - žádnou operaci už mi nedělejte, je to zbytečný, stejně chcípnu..... cynické? Ne přesně podle toho, co říkáte:-)

Tony (Pá, 3. 5. 2019 - 04:05)

Milý Martine, tvůj příspěvek je typickým výplodem cirkumfetišisty. Podsunul jsi mi to, co vůbec netvrdím. Nebo špatně čteš mé příspěvky.

Reklama

Přidat komentář