Reklama

Syn a masturbace

Marcela (Út, 27. 12. 2016 - 09:12)

Zadejte si víra.cz tam je...Mám dva kluky už vidím jak jim zakazuji masturbaci Poznám fleky na prostěradle nejsem blbá

Irča (Út, 27. 12. 2016 - 09:12)

Zadejte si víra.cz tam je popsáno jak nešvaru masturbace odolat. Slyšela jsem kněze, který říkal, že někteří podlehnou démonu masturbace a myslím, že má pravdu. Nejlépe je pokušení odolat a sexu se oddávat až v láskyplném svazku manželském.

dročit chuj (Út, 27. 12. 2016 - 08:12)

ja panimaju. Taková slova v Bibli, až brýle se mi opotili...

Honza (Út, 27. 12. 2016 - 07:12)

Cože !? Sahat si na pinďoura a ještě k tomu z něj stříkat semeno ! No fuj , fuj , fuj .

Tony (Út, 27. 12. 2016 - 03:12)

To neučí církev, to tvrdí Písmo Svaté

1. Korinťanům 6

9. Zdaliž nevíte, že nespravedliví dědictví království Božího nedosáhnou? Nemylte se, ani smilníci, ani modláři, ani cizoložníci, ani měkcí, ani samcoložníci,
10. Ani zloději, ani lakomci, ani opilci, ani zlolejci, ani dráči dědictví království Božího nedůjdou.

Samcoložníci, to je jasné, slovo měkcí znamená v kralické bibličtině onanisty. Já bych se měl hlavně bát slova "opilci".

Steve (Út, 27. 12. 2016 - 01:12)

To učí jenom církev(-ve) ... ale je to blábol samozřejmě. Nejlepší je poslouchat promluvy na toto téma od nějakýho kněze - to se musí člověk v duchu smát. Všechno má samozřejmě své hranice, oba extrémy jsou špatně - nejlépe střední cesta. Jenže než by nějak velebníček měl vysvětlit ovečkám co je to ta Střední cesta, tak to radši zakáže a řekne že je to fuj.

Milan (Po, 26. 12. 2016 - 17:12)

Paní Evo, bohužel...Co to kecáš za nesmyslý o tom,že masturbace je nešvar.To je naprosto přirozená věc,která patří běžně k životu,tak si tu nehraj na nějakého mravokárce.Vůbec nezáleží na tom,jak častá je frekvence masturbace.Může se dělat jak častěji,tak méně pravidelně.Tebe snad vychovali jeptišky v klášteře či co...

Tony (Út, 30. 8. 2016 - 06:08)

No trošku jo ... ale ujde to...V jednom Jakubovi závidím, já mám sice taky ségru, jenže o 15 roků mladší. Jednou, když jí bylo 13 a já měl trochu upito, tak jsem na ni dostal nezřízenou chuť. Tehdy jsem si málem překousl jazyk, aby k něčemu nedošlo. To se mi stalo dvakrát v životě. O 20 let později v Brně se stejně starou dcerou jednoho kámoše. Ten by mne asi zabil, kdybych svým choutkám podlehl.

Steve (Út, 30. 8. 2016 - 00:08)

Všechno je to tady tak...No trošku jo ... ale ujde to :-) Nu což!

sardanapal* (Po, 29. 8. 2016 - 20:08)

Všechno je to tady tak trochu divný....

Co, HOŠANI :-):-):-):-)

Tony (Po, 29. 8. 2016 - 19:08)

A co když měl chobot, nebo...Celý ten případ je nějaký divný, podíval jsem se na jeho poslední příspěvek a dle všeho má pouze částečnou obřízku, protože v klidu má půlku žaluda zakrytýho, prý mu však úplně vzali uzdičku. Nejvíc ho štve, že se nedokáže udělat ze ženskou, prý se to stydí přiznat a těm ženskejm zatlouká, že se s nimi neudělal.

Pokud si vzpomínám, tak tu Jakub nikdy nepsal, že by u něj na to dohlížela jeho matka, ale prý velice ráda na to dohlížela jeho o dva roky starší ségra. To dohlížení ji prý vždy tak nažhavilo, že se musela odbavit také. Jenže dle všeho se už odstěhovala má má teď řádného nabíječe.

Steve (Po, 29. 8. 2016 - 16:08)

A co když měl chobot, nebo fimo'zu, nebo krátkou uzdičku ?!

Myslíš že s tím vším mohl onanovat či plně žít sexuální život ???

šaise .... Nebud' pořád jednosměrně názorovej.

jakub: je nechutné a nevkusné aby se do jakýchkoliv aktivit s penisem do toho matka zapojovala. Pouze at' zůstanou u toho SLOVA. Slyšíš? Jen u slova!

Tony (Po, 29. 8. 2016 - 13:08)

Kdyby sis s ním raději v...A co když mu to kvůli obřízce ani jinak nejde. Na německém fóru postižených obřízkou píše 34 letý účastník Bente, že kvůli obřízce, kterou mu udělali ve 13 letech ze "zdravotních důvodů" se dokáže udělat jenom takto. Před obřízkou mu se udělat rukou šlo, teď se však nedokáže udělat ani souloží se ženou ani rukou.

Kopčím:

Mit 34 Jahren noch nie natürlich Orgasmus bekommen.
Neues Thema Antworten
Bente0034

Erhaltene Likes2Beiträge4
1
Mit 34 Jahren noch nie natürlich Orgasmus bekommen.
Dienstag, 23:27+2
Hallo Freunde

Bin neu hier und möchte mein Leiden mitteilen und erhoffe mir hier natürlich Hilfe.

Ich bin 34 Jahre und ich hatte mit 13 eine Vorhautverengung. Ich würde dann beschnitten. Die Heilung dauerte circa 8 Wochen. Bevor ich beschnitten wurde hatte ich noch nicht wirklich Lust an Befriedigung. Nachdem ich dann beschnitten wurde habe ich bemerkt das wenn ich mich auf das Bett lege mit dem Bauch auf dem Bett und ich mich hin und her bewege so ganz schnell zum orgasmus komme. Leider habe ich das Monate lang gemacht. Wo es dann komplett verheilt war hab ich es mal mit der Hand probiert oder Sex mit einer Frau. Ich habe auch immer eine Erektion aber leider komme ich nicht ansatzweise zum orgasmus. Mir wenn ich mich auf das Bett lege und hin und her bewege. Ich weis hört sich blöd an. Ich weis das es daran liegt das mein Glied sich an den Druck gewöhnt hat um zum orgasmus zu kommen.

Habe auch durch Beschneidung Hornhaut auf der Eichel. Beim Urologen war ich damals mit 15 aber der hat sich nein Problem nicht angenommen. Er sagte das ist Kopf Sache. Ist es leider bei mir nicht.

Kann mir einer sagen was ich tun kann um das Problem zu beheben?Um mein Glied wieder sensibel zu bekommen?

Nemám čas to překládat, proto dám pouze strojový překlad:

Dobrý den, přátelé

Říkám tady nový a chci mé utrpení a doufám samozřejmě pomoci.

Jsem 34 let a měl jsem 13 a předkožky. Já bych pak oříznout. Léčení trvalo asi 8 týdnů. Než jsem byl obřezán, měl jsem opravdu touží ke spokojenosti. Poté, co jsem byl obřezán, jsem si všiml, že když jsem si lehnout na postel na břiše na posteli a mě rychle jsem se tam a zpět pendlovat dostat k orgasmu. Bohužel jsem udělal měsíce. Tam, kde to bylo úplně uzdravil jsem ji jednou rukou, nebo se pokusil sex se ženou. Také jsem vždy erekce bohužel nemohu začít orgasmu. Me, když jsem si lehnout na postel a pohybovat dopředu a dozadu. Já vím, zní hloupě. Vím, že je to proto, že můj penis se stal zvyklí na tlak se dostat do orgasmu.

Mají také snížením rohovky na žaludu. Když urolog mi bylo 15, ale nepřevzala žádný problém. Řekl, že je to mysl hra. Bohužel není se mnou.

Může mi někdo říct, co mohu udělat pro vyřešení problému? Chcete-li získat moje člen mě zase citlivý?

Jakub (Po, 29. 8. 2016 - 10:08)

chci mu pořídit plíny aby...Kdyby sis s ním raději v klidu promluvila, ať onanuje normálně, jako každý kluk, rukou, hezké je to i ve sprše! Teda jestli to jako máma zvládneš, jestli si vy dva o tomhle dokážete popovídat. Když se to naučí, že to bude součást večerní hygieny, tak poluce přestanou a bude to OK. Třeba by mu ani nevadilo, kdybys na to i dohlídla.

! (Ne, 28. 8. 2016 - 22:08)

Vždyť mu nemusí hned podržet? Stačí když mu ho párkrát vykouří, jemu se uleví! Stále lepší než by nějakou holku někde znásilnil! Čelem se mu to nevypaří. Stále se jenom řeší holky a vše kolem nich ale že mají kluci také nějaké problémy a dost často jsou i dost bolestivé to nikoho nezajímá. A když to vyřeší po svém tak se můžete po...t.

Tak mu (Ne, 28. 8. 2016 - 14:08)

Dobrý večer,
můj syn (15...Dohod nějakou svou kamarádku, která ho poučí něžně a krásně o všem.

jouda (Ne, 28. 8. 2016 - 13:08)

Fůůůj že ti není hanba....Pokud to synovi tak vyhovuje? Kde není žalobce,není ani soudce.

Lenko (Ne, 28. 8. 2016 - 13:08)

Ještě bych chtěla dodat:...Fůůůj že ti není hanba. Apropó bylas někdy trestaná?? :))

Lenka (Ne, 28. 8. 2016 - 13:08)

syn masturbuje tak že leží...Ještě bych chtěla dodat: Proč rovnou svému synovi nepodržíš? Myslím, že byste na tom škodný rozhodně nebyli. Když můj syn mě o to požádá, neváhám ani minutu. Lepší je vlastní nežli nějaká cizá. Zkus to a nebudeš litovat. A s prostěradlem si nemusíš dělat starosti.

Lenka (Ne, 28. 8. 2016 - 12:08)

syn masturbuje tak že leží...Kup mu nafukovací pannu, vysvětli mu, že přitom má používat kondom a uvidíš, že to bude mnohem lepší. Mladý si víc užije a je lepší když ho bude strkat do panny, než aby se zbytečně bolestivě třel o prostěradlo.

Reklama

Přidat komentář