Reklama

Syn a masturbace

7777777777 (Čt, 13. 4. 2017 - 23:04)

je divné, že si vás syn...Promiň - myslím, že reaguješ na pohádku. Ale připomínka s vysavačem je dobrá, protože z toho jsou úrazy, které končí opravdu hodně špatně. Poučení o masturbaci by měl provést otec okolo 13 let, matka v 16-ti to už je trochu mimo.

Jan (Čt, 13. 4. 2017 - 14:04)

Mám kluka šestnást...je divné, že si vás syn nevšiml. Jinak v 16 tohle dělá každý kluk, nakonec to dělají i dospělí muž, jestli mají partnerku, tak to vůbec neovlivní, jestli masturbuje.

Jen si myslím, že je třeba, aby to syn nedělal moc často. Někteří si honí ptáka vícekrát za den, pravidelně každý den. Pak je na místě si se synem promluvit. Penis po příliš časté masturbaci je pak oteklý, může i bolet, nedochází k výstřiku, semeno jen vyteče. Raději méně často, pak je to kvalitnější. Syna je třeba poučit, aby masturbaci nedělal nějakou nevhodnou technikou, myslím strkat ho do hadice od vysavače, zasouvat do močové roury něco ap. Nejlepší je přetahování kůžičky, nebo lze třít žalud prsty, tady je vhodné asi použít nějaký gel. Toto je trošku šetrnější k předkožce, sám tento způsob nejradši.

Eva (Čt, 13. 4. 2017 - 14:04)

Mám kluka šestnást let.Včera jsem mu šla do pokoje vyměnit záclonu a on o mě nevěděl,otevřu dveře a on ležel na posteli a na zádech a honil si ho neslyšel mě vejít protože hrálo rádio pomalu jsem couvla a dívala se škvírkou u dveří.Nikdy jsem neviděla jeho penis v pozoru ale to co jsem uviděla mě šokovalo.Penis tak osumnáct cenťáku a v průměru pět a půl cm. Ve chvilce vystřikl jako gejzír asi pět krát dlouze za sebou.To už jsem potichu odešla do kuchyně a sedla si ke stolu počkala až pžijde(i já jsem měla v rozkroku vlhko) přišel a říká potřebuješ pověsit tu zaclonu tak pojď pomůžu ti.Zcela mi vzal vítr s plachet. Nezmohla jsem se na slovo. Je to tak asi dobře.

Viktor (Po, 2. 7. 2018 - 19:07)

Děkuji moc za názory. Jsem...Asi ho lakaju vase sexy veci dajte mu vase ponozky enkove a tenisky nech si do nich cihoni ako sa vola vas syn

.-* (Po, 2. 7. 2018 - 14:07)

Ja si to tez delam do...Fico

Viktor (Ne, 1. 7. 2018 - 20:07)

Děkuji moc za názory. Jsem...Ja si to tez delam do siloniek tez smraVich jak sa vola vas syn

Auto (Ne, 1. 7. 2018 - 19:07)

Dobrý večer,
můj syn (15...To nevadi ja si to tiez honim do mamininich siloniek ked dojde s prace a vizujesa som porad nadrzani ked sa pozrem na jej topanky a ked si da vecer dole tie sexy nohavicky a polozi ich nazem tak ja si ich nennapadne zoberiem a idem s nima masturbovat a tie tenisky alebo inu obuv tak do tich si to strkam stale najlepsie ked dojde s prace a su este take teple vdedy su najlepsie a sestrine ponozky si pouzivam rano v noci jej ich dam dolu a ja si ich dam na penis su totos sexy lebo su clenkove a su slotene raz som sa vispal za svojou segrou a ona mi ho vihonila do jej tenisiek a tie maminie silonky ked si vizuje ja ich porad zoberem a idem na na to mamina si to ani nevsimne

Auto (Ne, 1. 7. 2018 - 19:07)

Dobry večer, podle toho co...Keby ze ma sestru tak si vihoni do jej spotenej ponozky ako ja alebo do tenisiek keby dosla ze skoli

Jarka (Ne, 1. 7. 2018 - 15:07)

Je to uchilakNo a ty jsi zase negramot, ty "uchilaku!"
Jaké bylo vysvědčení, čeština asi žádná sláva, viď?

Ponozka (So, 30. 6. 2018 - 13:06)

Je to uchilak

luci (Čt, 17. 5. 2018 - 21:05)

Perverzní idiote.Mazej se...Je to masturbant fetišista,další deviace,nic s tím nenadělá,je neškodný.

Čau (Čt, 17. 5. 2018 - 20:05)

Já si ho honim od 12ti, jak...Perverzní idiote.Mazej se okamzite nechat zavřít na psychiatrii ty vemeno.

Vlasta (St, 16. 5. 2018 - 21:05)

Já si ho honim od 12ti, jak zaclo první lepivy semeno jsem odstříkával do kalhotek starší sestry,špinavých i vypranych.Pozdeji jsem stříkal do použitých vložek a tamponu který jsem vysaval.Skoda že se odstěhovala.

nick (Pá, 24. 2. 2017 - 10:02)

Bedřichu jste blb a s těmito radami si skočte k psychiatrovi dále pak se raději nezůčastňujte takovýchto diskusí naděláte víc škody jak užitku

luci (Pá, 16. 3. 2018 - 14:03)

tak anonymne se treba nejaka...Nepředhazuj to pořád.Je jasné že některé si říci dají,případně to samy iniciují.V každém případě je to perverzní když syn pouští semeno do matky.Incest existuje a byl tu odjakživa,že je to v naší kultuře nepřijatelné a odsuzované je druhá záležitost.

. (Čt, 15. 3. 2018 - 20:03)

v neděli jsem ho ráno...Bože, to je zase kravina.

a zase honič na (Čt, 15. 3. 2018 - 20:03)

v neděli jsem ho ráno...dobrá fantazie

berugart (Čt, 15. 3. 2018 - 16:03)

Nevěřím že většina...tak anonymne se treba nejaka paninka bude chtit sverit jak jim to spolu klape .) tak kdyz je matka sama bez chlapa tak ji to musi prece chybet ... neni to na kazdeho nadruhou stranu to musí bejt nesmirne vzrusujici se tesit domu na milující maminku .. vzdyt to nemusi nikdo vedet ... kdyby mi aspon neco dovolila , tak kdo ma pěknou maminu doma tak mi nerikejte ze byste si nedali rict ?

no (Čt, 15. 3. 2018 - 15:03)

Nevěřím že většina...jedna věc je, že kluk, co neviděl ženskou, tak bude klidně špehovat i svoji matku. Prostě zvědavost. Nevěřím moc, že by ho to vzrušilo. Ale pak by to leda skončilo tím, že si párkrát přetáhne kůžičku po žaludu a napětí odstříkne. Že by chtěl se svojí matkou souložit, tak nevěřím. To by 95% kluků odmítlo, od těch nejslušnějších po to, co třeba matku špehují pravidelně a u toho si honí ptáka. A většina matek by přece jen sex se synem nechtěla. Určitý malý procento zvrhlíků tu je, že se třeba syn s matkou navzájem onanují, nebo jí "souloží" mezi kozy ap. I tak bych tipoval, že půjde o méně než 5% populace, kde by toho byli vůbec schopni. Pro ostatní to je naprosté tabu.

dotaz 2 (Čt, 15. 3. 2018 - 15:03)

v neděli jsem ho ráno nechala, ať má předkožku přes žalud, bylo by mi blbé, aby v kostele byl vzrušený. Po obědě si ji zas musel stáhnout. Do školy ale ho tak neposílám, když není zvyklý, tak by ho to asi rušilo při vyučování. Takže to stáhnutí je až odpoledne a večer, než jde spát. Za jak dlouho je možný to nechat stáhnutý celý den a i v noci, aby ho to nedráždilo?

Reklama

Přidat komentář