Reklama

Bolest kloubů

Jana (Út, 3. 11. 2015 - 19:11)

Šárko,ty jsi úplně všude. Zase máš úplný zázrak,že?

Šárka (Út, 3. 11. 2015 - 04:11)

Vazeni pratele, nevite nekdo...doporučila bych chladivé mazání od značky Priessnitz. Pomáhá na bolesti kloubů, revma nebo ztuhlé svalstvo. Mají jej např. tady http://www.lekarna.cz/chladive-mazani-emulgel-200ml/. Případně zkusit i "hřejivou variantu", co bude zabírat lépe

Bozenka (Ne, 16. 8. 2015 - 13:08)

Vazeni pratele, nevite nekdo...Ahoj, na akutní bolest kloubů a svalů je skvělýc Perskindol Cool Gel, na preventivní mazání zase Active Gel :-)

adam (Ne, 14. 6. 2015 - 21:06)

zdravim, má tu někdo zkušenost s artaxinem? Slyšel jsem, že na klouby pomáhá, ale osobní zkušenost nemám :( Tak mám dilema, zda vyzkoušet nebo ne...

Benegen 4 - jen (St, 10. 6. 2015 - 10:06)

Benegen 4 - jasná reklama na výrobek - stejný (či velmi podobný) příspěvek pod různými jmény v jednom jediném týdnu na všech možných diskuzích po internetu, je to vymyšlené

Václav Čermák (Čt, 28. 5. 2015 - 12:05)

Musím také doporučit Benegen4. Zkoušel jsem toho hodně, ale až tenhle produkt mi na moje klouby pomohl. Doporučil mi ho můj ortoped.

Václav Čermák (Čt, 28. 5. 2015 - 12:05)

Musím také doporučit Benegen4. Zkoušel jsem toho hodně, ale až tenhle produkt mi na moji bolest kolen pomohl. Doporučil mi ho ortoped Bartoš z Ústí.

katka (St, 27. 5. 2015 - 18:05)

Ahoj, na ty klouby zkus benegen 4, bratranec mi ho doporučil a nemůžu si ho vynachválit, bolesti zmizely docela rychle a hlavně není tak drahý jak ostatní přípravky

Zina Cool (Ne, 29. 3. 2015 - 15:03)

Potřebovala bych poradit. Mám strašné problémy s klouby. Dříve jsem na to moc nebrala zřetel, ale poslední dobou mi dělají problém i schody. Nejvíce mě bolí kolena. Neznáte nějakou dobrou kloubní výživu, která opravdu pomáhá?

m (So, 21. 3. 2015 - 15:03)

Vazeni pratele, nevite nekdo...Manžel měl tzv. zamrzlé rameno a fantasticky mu pomohla rázová vlna aplikovaná v rehabilitačním středisku, dnes zvedne ruku jako v mládí.

Danka (Út, 17. 3. 2015 - 23:03)

Geladrink je cenově výhodný a skvěle na klouby pomáhá. Mám ho doma a užívám ho na kolena. Ono roky přibívají, ale my bohužel nemládneme. Chce to klouby něčím vyživovat.

Daniela (Po, 2. 3. 2015 - 00:03)

Mám doma HYALFIT od Dacomu a jsem s ním spokojená na klouby pomáhá a platí se za něho normální cena v porovnání s ostatníma podobnýma přípravkama.

Bořivoj (Po, 9. 2. 2015 - 22:02)

Enzycol beru i já. Ale upřímně jsem nečekla zázraky, když se o tom všude na netu píše působí to celkem odpudivě, ale ja se těm lidem nedivím, že ho chválí fakt pomáhá lidi.

Míla (So, 31. 1. 2015 - 16:01)

No já mám Enzycol doma asi 14 dní a jako dobrý no. Razantní změna není, ale úplně žádná taky ne, asi je ještě čas na to hodnotit. Uvidím až doberu celé balko.

Marta (Pá, 23. 1. 2015 - 21:01)

Zduř Ota, enzoš se musí...Fakt je ten Enzycol tak super? Viděla jsem o něm nějaké doporučení i na netu jinde v jiných diskuzích a článku. Můj muž má dnu a ten na ni prý pomáhá taky tak asi koupim teda.

Berny (Čt, 15. 1. 2015 - 13:01)

Enzycol jsem bral asi 2...Zduř Ota, enzoš se musí brát dlho než začněš poznavat rozdíl. Já už jsem ho brat nechtěl vůbec bo to prachy stojí a vysledek furt nikde moja roba říkala, abych vydržal ta furt to do mňa cpala. Opravdu jsem poznal změnu, ale až tak po pulce balení dřív ne.

Ota (So, 10. 1. 2015 - 23:01)

Také souhlas.. mamce takové...Enzycol jsem bral asi 2 měsíce, ale nějak se ke mě oefekt nedostavil. Vám pomáhá?Já ho mám doma v šufleti. Tak se ptám, jestli jsem jen ja se nedočkal účinku. Díky za info.

souhlas s jo (Pá, 9. 1. 2015 - 20:01)

Juro máš pravdu....Také souhlas.. mamce takové přípravky nepomáhají.. já se rozhodla (vzhledem k častým nemocem kloubů v rodině a práci, kde stojím celou šichtu) začít brát preventivně Enzycol, který mi doporučila lékárnice.

souhlasím (Ne, 4. 1. 2015 - 15:01)

Juro máš pravdu....s tebou, vážně je to tak. Poznala jsem to sama na sobě.

jo (Ne, 4. 1. 2015 - 15:01)

Juro máš pravdu. Urinoterapie zatím žádnou reklamu nemá,ale kdo ví????
Neblbněte a uvědomte si,žety slavné výrobky co vy zde reklamujete jsou jenom prevence. Pokud vážně netrpíte bolestmi,tak ano jsou tam látky,které šetří klouby,ale pokud už máte rozjetou artrózu,nebo revma,tak vám nepomůže ani svěcená. To myslím vážně,jsem jeden z nich.

Reklama

Přidat komentář