Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

Návštěvník (St, 8. 5. 2019 - 19:05)

Chlap musí mít svaly a strniště. To je základ, přes který nejede vlak. Tedy pro mě.

Návštěvník (St, 8. 5. 2019 - 19:05)

Já moc ty jeho cance nečtu, teď se dívám, že píše něco o malých chlapcích. Bobku, v tom jsi vedle. To je asi tvůj problém. Mně se líbí svaly. Proč jsem asi chodil tolik roků do fitka, bobe.
Tady máš jednoho https://i.pinimg.com/originals/de/a4/dc/dea4dcf913d3ff0d08697b00819582d1.jpg

Návštěvník (St, 8. 5. 2019 - 18:05)

A ty zkazky o tom, že mi zařídí vyhazov, mi už psalo hafo pobožných. Třeba wolek a další. Nikdo nikdy nezjistil školu, kde pracuji a i kdyby zjistil, tak mu to bude, bobkovi k ničemu. Ředitelka je ateistka jako poleno. A mého přítele nejenže zná, ale můj přítel jí dělal obklady, koupelnu. Klidně ať píše bobek ministrovi. Brzy pro něj přijede sanitka.

Návštěvník (St, 8. 5. 2019 - 18:05)

Ale je to bobek z osacr. Bobek už tu psal kvantum svých matrixových sraček. Bobek mě hlavně nudí. Schizofrenie vede k opakování se, zacyklení. Kdysi propagoval cyklický vesmír, tehdy to byly první příznaky, že mu jebe. Pak se už zacyklil úplně a dneska bez léčby skončil na kolovrátku, kterým se dokola ukájí.

Vuvuzela (St, 8. 5. 2019 - 16:05)

A to co zde píše proti věřícím je hanobení. Min. za toho ho hned vyhodí.

Rakato (St, 8. 5. 2019 - 17:05)

Odkus jsi vylezla, pomstychtivá Vuvuzelo? Prozatím jen čtu, jak tady troubíš proti Návštěvníkovi. A nějakou inteligentní poznámku také umíš? Jahve tě nezajímá?

Vuvuzela (St, 8. 5. 2019 - 16:05)

Adresy škol včetně emailů jsou na netu, ono to dorazí na správné místo, pedofil do školy nepatří, hlavně na základku :(

Vuvuzela (St, 8. 5. 2019 - 16:05)

Jirkovu fotku z netu posílám to stovek škol na Moravě a ve Slezku, oni si ho už najdou. A policie podle IP adresy :)

Návštěvník (St, 8. 5. 2019 - 15:05)

Schizofrenie končí často sebevraždou a tobě se to zhoršuje, bobku. Už to máš za pár.

Návštěvník (St, 8. 5. 2019 - 15:05)

Zase jsi nespapal prášek, matrixi

Karel (St, 8. 5. 2019 - 15:05)

A z ateistů tě prý už vyhodili, je to tak? :)

Rakato (St, 8. 5. 2019 - 16:05)

Co pořád všichni šijete do Návštěvníka (+dalších deset nicků)? Hlavně s ním je tady sranda. Nikdo z vás není tak vtipný. (Kdybys byl po ruce, pohladím tě po hlavičce, Návštěvníku.)

Karel (St, 8. 5. 2019 - 15:05)

Navíc nejvíc energie sem investuješ ty sám. Na Granu se ti smějí. :)

Návštěvník (St, 8. 5. 2019 - 15:05)

Bobek. Tolik energie a emocí do toho dává a výsledek stále nula. Tomu se říká stagnace.

Návštěvník (St, 8. 5. 2019 - 15:05)

Bela Buzoši, král buzíků a jeho matrix. Úsměvné.

Vuvuzela (St, 8. 5. 2019 - 14:05)

Jj, to je on, Jirka "Yamaha Roland", má i youtubový kanál, kde hraje ty strašné cajdáky. Je to pederast, pedofil na chlapečky, píši trestní oznámení na policii a do jeho školy, ale nemůžu sem psát podrobnosti. Jirka je ročník 1973 a žije ve vesnici ve Slezku.

Vuvuzela (St, 8. 5. 2019 - 13:05)

Přesně tak! Ať už ho Hvězdnou nechá být!

Tony (St, 8. 5. 2019 - 13:05)

Nemůžu uctívat Ježíše, protože nemá předkožku

Rakato (St, 8. 5. 2019 - 12:05)

Začínám si tady u Jehovy připadat jako v žumpě. Návštěvník se už zcela utrhl ze řetězu a píše vše, co mu jeho pudy vyplaví na povrch. Chce to vymítače ďábla, a pak jako pokání pořádnou flagelantskou řežbu ve sklepe, až z Návštěvníka bude stříkat krev.

Návštěvník (St, 8. 5. 2019 - 11:05)

Tondo, to tys mi volal a prosil mě, abych s tebou něco měl, to ty jsi, bobku, tvrdil, že jsi opilá troska, brečel jsi mi do telefonu, jak vše stojí za hovno, ty nemáš v hlavě pořád, v tvém věku je to smutné. Natržená ledvina, nadváha, možná i cukrovka, do toho flaška tulamorky denně a 5piv. Už si ujasni, co od života vlastně chceš a svou ideologii si nech pro svojí starou, jestli jí ještě máš, náš bisexuálku. Podívej, ty nejsi lepší jen proto, že máš ideologii a že ho strkáš do své staré jednou za měsíc, možná méně. Proto nejsi lepší než jiní lidé. Nelez mi do ložnice a já tobě také nepolezu. Líbí se mi mladí kluci a co jako?

Reklama

Přidat komentář