Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Akorát (St, 29. 5. 2019 - 16:05)

tu gumu ne. Bohužel.

vytahovat (St, 29. 5. 2019 - 16:05)

staré věci? Jo ale ty věci jsou k věci. Miluna měla poslední potrat před měsícem, necelý rok po tom co rodila. A byl jaksi předpoklad, že užívá nějaký typ antikoncepce a nemusí to být hormonální (i když myslím, že vyzkoušela jen jednu, atk nemůže usuzovat, jiná jí mohla sednout). Myslíš, že je vpořádku být v průměru každý rok od patnácti let těhotná a stále v tom pokračovat a nehledat řešení

Miluna (St, 29. 5. 2019 - 16:05)

Ne já vyzkoušela antikoncepci injekci i tělísko i prášky.

die (St, 29. 5. 2019 - 15:05)

Nevím že ti to baví navážet se do Miluny a vytahovat nějaké staré věci. Miluno
to zvládneš a maminka se uzdraví uvidíš.

Ne (St, 29. 5. 2019 - 16:05)

Nebaví, jen aby si Miluna uvědomila jaký strach měla její máma. Tak si to může taky zažít.

Miluna (St, 29. 5. 2019 - 16:05)

Děkuju Die si moc hodná.Já už se toho života bojim tak nějak celkově že člověk nikdy neví ale neudělam s tim nic než čekat a to čekání je právě hrozný.Už vim o co jde,Denis mi to tak nějak zhruba vysvětlil.

No (St, 29. 5. 2019 - 13:05)

teda zodpovědnost u tebe v ničem. Určitě si pamatuješ, jak jsi po porodu Milánka hned otěhotněla znova s Marianem. Jojo, kašleš na všechno

Miluna (St, 29. 5. 2019 - 15:05)

Já prostě teď nemam náladu tohle řešit a myslim si stejně že těhotná nejsem.Potřebuju ppomoc že co mam dělat jak se z mámy nervozitou třesu a každou chvíli mi tečou slzy a nejde to ovládat a bojim se v té práci aby to nebylo jako vcera.Musela sem se tak ovládat a přetvařovat a prostě hrůza a trpěla vnitřně jak svine.Nevim jestli se mam nasypat rivotrilama a jít dělat nebo co už sakra! Život jsou jen starosti když ne o sebe tak o blízký a já to nedávam.Už ani moc nejim (nejde to)

Vidíš Miluno (St, 29. 5. 2019 - 15:05)

Tohle všechno zažívala tvoje máma, když jsi honila cigoši. Měla o tebe velký strach a obavu. Volala tě stále abys šla domu. Tobě bylo přednější šuk.t s cigánama. Pamatuju si, že jsi tu ještě mámu urážela a sprostě na ní nadávala . Například jaká je to kráva atd. Tak si uvědom jaká to byla bolest pro mámu. Jen si to taky užij jaký to je. Tvojí mámě přeju aby byla brzo v pořádku.

Miluna (St, 29. 5. 2019 - 15:05)

Tak to je jasný že jsme se někdy pohádaly.A člověk plácne ve vzteku něco ale tak to nemyslí.Já mam nervy když má někdo z rodiny takhle před zákrokem a pak čekání na výsledky,nedávam to prostě.Ty cikány si taky vyčítam když si na to vzpomenu ale nemá to cenu teď psát tohle.Prostě nevim jak si mam pomoct a za hodinu začínam v práci.Bojim se,nejsem v klidu.Sem tam vidět i před hostama.Sem tam za sklem u pece kde se pizzy pečou tak mi vidí i hosté.Potřebuju byt v klidu ale nevim jak:'( Leda ty rivotrily vzít.

Miluno (St, 29. 5. 2019 - 16:05)

rivotrilne, budeš jak hadrová panenka. Na tebe všechno moc působí. Dej si čokoládu, nějakou hodně dobrou, endorfiny na to jedou

Miluna (St, 29. 5. 2019 - 16:05)

No tak uvidim.Zkusim to teda tak a rivotril si vezmu sebou.Ale sem už hotová a to sem spala pomalu deset hodin.Byla sem jak mimo a to sem žádnej prášek neměla.

aha (St, 29. 5. 2019 - 15:05)

takže ty to nevíš jistě, protože jsi se zase nechránila, když jsi po potratu měla sex? uvažuješ aspoň teď po tolika těhotenstvích o antikoncepci, abys měla klid nebo je ti to pořád jedno

Miluna (St, 29. 5. 2019 - 15:05)

Snad má Denis rozum když ví že dítě už nechci tak si dával pozor.Já se ničim chránit nebudu když z těch antikoncepcí bláznim.To mam šestýho jít na gyndu a ani nevim jestli tam jít.Bojim se aby mi nepíchli vyvolávačku to taky odmítam,nechci nic hormonálního do sebe z čeho se můžu zblaznit.Už takhle sem na tom teď hnusně a ještě abych zešílela.

Miluno (St, 29. 5. 2019 - 11:05)

už jsi si dělala těhu test?

Miluna (St, 29. 5. 2019 - 13:05)

Nedělala,já na to kašlu.Nic na sobě necítim a po potratu by mi stejně potrat neudělali.Nejdůležitější je teď pro mě momentálně máma.

Miluna (St, 29. 5. 2019 - 10:05)

Alešku v tý práci to bylo dobrý,jenže kvuli mámě je mi strašně uvnitř sebe.A já se musela jen přetvařovat a dusit to v sobě a to se mi chtělo každou chvíli brečet,tak mi to rušilo při práci.Jinak tam mi to docela šlo.Ale proč když se takhle zrovna začnu mít líp tak zase tahle zžíravá starost do toho.Jak se mam tý bolesti zbavit???

Pils (Út, 28. 5. 2019 - 22:05)

Já kupuju v Německu Stolzenfels nebo tak nějak a žádný sekt mi nechutná víc.Stojí necelé tři ojra.

Gulasek (Út, 28. 5. 2019 - 20:05)

já s duhovou

-Aleš- (Út, 28. 5. 2019 - 17:05)

V Žatci neprší, tak se asi letos ty deště přesunuly k nám:-) https://www.mesto-zatec.cz/mesto/webkamery/namesti-svobody/

Reklama

Přidat komentář