Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Host (So, 25. 5. 2019 - 06:05)

Poochybuješ-li pak věř že jen proto,že pravdu nepřijimáš

Kokoti (So, 25. 5. 2019 - 00:05)

Plati toto jak někdo sem už psal - Mamča je zechčije všechny a pak si nechá protáhnout všechny dírky a mladá to samý. Plus vyčadí ještě taťku.A pak se bude týden řešit že je pálí pekáče a stará ještě ke všemu filcky do kožichu.
No a potom se to tady týden řeší a někdo z toho má prdel

Tony (So, 25. 5. 2019 - 00:05)

Konverzace Mišky s Klárkou má nádech takové přemrštěnosti, že pro mne začala být nedůvěryhodnou.

Tony (So, 25. 5. 2019 - 00:05)

Dle mne se jedná o úchvatné psaní jednoho romanopisce, jediná Klárka mi to může vyvrátit, źe je tomu jinak. Jsem momentálně v ČR a v Rožanech u Šluknova mám na smrt nemocnou matku, která zápolí s rakovinou. Takže tam zítra hned po tom, co odvolím jedu. Takže bych se s Klárkou rád potkal, abych viděl, zda je skutečná, nebo zda toto celé tvůrčí psaní není pouhý výplod nějakého úchyla.

Waw (So, 25. 5. 2019 - 00:05)

Už jděte s těma vašema uchcanejma pekáčama do háje. Denně takový sračky.

Tony (Pá, 24. 5. 2019 - 23:05)

Jakub (anonym)
Miško, měl bych zájem o čůrání s tebou. Co ty na to?
odpovědět
24. Květen 2019 - 17:03
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Které nevídané hovado, jak říkala má prababička: SVĚT TO NEVIDĚL A PES TO NEŽRAL, tu tuto nehoráznost načmáralo?

Hynek (Pá, 24. 5. 2019 - 22:05)

Dobrý postřeh ! Ta síla tam je,protože tady nikdo nic nepředstírá, je to čisté a hluboce lidsky pravdivé.

Vtipálek (Pá, 24. 5. 2019 - 22:05)

Baculka holt zůstane nepolíbená.

Vláďa (Pá, 24. 5. 2019 - 22:05)

Já bych chtěl baculku okamžitě jako Libor Klárku,ale vím,že teď nemůžu, ale já ji doopravdy miluju.

Světlana (Pá, 24. 5. 2019 - 22:05)

Ten příběh ať chceš nebo ne se nedá jen tak zironizovat. Já se mu bráním každý den,ale vždy sem večer zajdu a čtu ty příběhy těch holek, taky si mohu myslet ,že je napůl nebo celý fiktivní nebo upravený, ale nakonec mne to hodí tvrdě do reailty děje. Je v tom něco ,co není napsáno, ale strašně silně působí. Kolikrát jsem tady plakala pro Klárku, Markétu, ze začátku i Soňu a nyní pro Mišku, to si nedovedete ani představit. Dala jsem to číst manželovi, ten k tomu přistoupil s maximální nedůvěrou zpočátku a dnes to čte každý den taky. Dnes se ke mně po večeři přitulil kolem devátý ,mlčel a pak brečel, protože osud Mišky mu připomněl podobný příběh jeho příbuzné. No zírala jsem. Je to velmi neobyčejné a myslím si, že ti,co sem píšou si ani neuvědomují jakou vyzvářejí emoční sílu navenek.

návštěvník (Pá, 24. 5. 2019 - 21:05)

A pointa celé týhle "Esmeraldy?".........Klára to potáhne dál s Liborem, Její matka to dá dohromady s Liborovým otcem, propojí se majetek a všichni prozřou a budou šťastni. Markéta se provdá za Martina a Miška? Teď mně to dostalo. Té je mi opravdu líto. Tak jsem chtěl napsat ironii a ono to nejde. Je to moc silný a . Omlouvám se a mizím z tohoto příspěvku.

Markéta (Pá, 24. 5. 2019 - 21:05)

Miško, klidně se vyspi a jak ti radí Klára, když ti bude dál těžko, tak si na záchodě pomoc prstem do krku a bude to dobrý. Hlavně neplakej kvůli tomu kreténovi. Myslíme na tebe s Martinem a oba jsme si připili na tvou budoucí lásku.

Klára (Pá, 24. 5. 2019 - 21:05)

Miško, neplakej, bude ti hůř, ten vůl ti za to nestojí. Já jsem měla prvního kluka a taky mne pak nechal a taky jsem z toho byla špatná nějakou dobu,ale svět nekončí, přijde jiný kluk a kvalitní i pro tebe. Dobrou noc od Klárky a Nikolky do Dačic!

Miška (Pá, 24. 5. 2019 - 21:05)

Maminka je hodná, už odešla. Blinkat se mi nechce,ale vím jak to myslíš. Kdyby to nešlo usnout, tak to tak udělám. Já se snažím Jakuba ignorovat, ale já jsem mu naprosto věřila a on byl tak ze začátku citlivej a taktní, a já jsem mu pak dala šťastná poprvé celou svou bytost. Chce se mi plakat. Dnes už nej e psát.

Klára (Pá, 24. 5. 2019 - 20:05)

Děkuji za info. Tohle všechno je jen psychika a pro tebe to co jsi prožila byl v tom Telči obrovský šok. Tady někdo psal o nějaké schopné psycholožce z Brna. Kdyby tě to mělo trápit i nadále, nebylo by to od věci za ní zajít. Libor a já jsme taky byli tady vTurnově a půjdeme tam ještě jednou. To opravdu není žádná ostuda. Jestli je ti těžko i fyzicky od žaludku , tak vnímám, že ti to takto neklidné tělo nemusí přijmout. Nechceš si třeba sama pomoci a ulevit si tak na WC ? S prázdným bříškem se ti bude lépe tohle zvládat. Myslíme na tebe a přejemeklidnou noc a hlavně spinkej a nic neřeš.Ten vůl ti už nestojí ani za myšlenku , natož za slzičky! Ikdyby si sem psal supersprostý hovadiny. Pamatuj ještě pár dní a sklapne na něj klec. A klidně si vezmu ze školy volno,pokud by to mělo být ve všední den a budu chtít být u toho.

Miška (Pá, 24. 5. 2019 - 20:05)

Jo, Klárko. Zvládnu. Jen jsem už unavená a je mi těžko. Snad mi nebude špatně. Pokusím se to zaspat. Já jsem to zjistila po večeři ten vzkaz ,ale snad si to sedne a zklidní. KLárko a Markétko moc za vše děkuju. Nebojte se musím to zvládnout. Jsem už přece velká holka. Maminka na mně volá, že přijde za mnou do postele za chvíli mne zkontrolovat. Tak Pa

Filip (Pá, 24. 5. 2019 - 20:05)

Říkal mě jeden kluk ze Klárina ji ma pěkně chlupatou.Že ji měl vloni celé léto

Návštěvník (Pá, 24. 5. 2019 - 20:05)

Kecáš

Filip (So, 25. 5. 2019 - 00:05)

Na pravý půlce má světlou pigmetovou skvrnu a malíčky si maluje vždycky na modro.A s tím čůráním je to pravda.Na to je ulítlá,Vždycky si ji roztáhne a nechá tě dívat na čůrací dírku

Klára (Pá, 24. 5. 2019 - 20:05)

Tyhle další provokatéry opravdu ignoruj. Já jsem chvíli opékala buřt u ohýnku,ale neměla jsem vůbec náladu ,byla jsem a ještě jsem z toho naštvaná a rozhozená a odešla jsem do chaloupky k sobě a Nikola už taky ví, že tě takto Jakub provokoval a prý ti mám vzkázat, že se s ním nemáš zahazovat a já si to myslím taky. Mamča mi udělala na noc a na zklidnění čaj z meduňky a mám to prý vypít celý - to mne zase bude se chtít v noci čůrat, ale ségra se na čůrání budí skoro pokaždé, takže je to vlastně jedno. Libor má pro tebe důležitou zprávu. Ještě pár dní a Jakub bude mít ostudu, takže na něj dojde taky. Dělaj na tom tři jeho kamarádi a je to téměř stoprocentní. Takže dobrá zpráva. Libor přijede zítra taky a tak se těším. Půjdeme do hospůdky a tak snad se neopiju- Ne to je legrace. Dneska kdybych si dala místo meduňky třeba panáka nebo víno, tak by to opití v tomhle stavu bylo snazší. Napiš mi ještě než si půjdeš lehnout,ale myslím, že to zvládneš.

Reklama

Přidat komentář