Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Vláďa (Ne, 26. 5. 2019 - 12:05)

Moc děkuji. Jsem kluk z venkova nedaleko Nového města na Moravě. Mám podobné zájmy jako ty. Mám obrovskou radost jen z toho,že jsi zareagovala. Moje pusa pro tebe a velká kytice lásky! :-)

Klára (Ne, 26. 5. 2019 - 09:05)

Ahojky Miško. Mám mnoho zážitků,písnu později. Mamča mi dovolila spát s Liborem nahoře v ložnici a bylo to moc krásný. Tak si to užívám. Jsem ráda,že jsi na tom lépe. Odpočívej a klid. A ten Vláďa? Dopisuj si s ním ale opatrně. Vnímam, že je to kluk,co by to nemusel myslet nefér,ale opatrně.

Miška (Ne, 26. 5. 2019 - 17:05)

Klárko,hezky si to užij,moc ti to přeju. Klidně písni až budeš mít čas. Já jsem ok,tak klidně až zítra. Neomezuj se.

Miška (Ne, 26. 5. 2019 - 08:05)

Ahoj po ránu ještě ze Slavonic. Je tu hezké ráno a za chvilku bude snidaně. Jsem ok, včera jsme byly se sestřenkou večer pozorovat zvířátka na posedu tady kousek za domem a viděly jsme srnky a dva daňky, večer pak už byla zima tak jsme se vrátily ale bylo to fajn. Řekla jsem, co se mi stalo a sestřenka by ho poslala taky do hajzlu a zjistila by si ho. Depku jsem neměla, ale večer jsem bulila chvíli ale ona byla se mnou a objala mne a nechala mne plakat u sebe dokud to nepřešlo. Tady jsme většinou čuraly venku taky sestřenka méně častěji než já. Já jsem tady čurala včera večer pod posedem, když jsme slezly a asi jsem nedávala moc pozor na baculku a tak jsem si počurala levou nohavici, protože mi to šlo proudem nakřivo. A teď jsem čurala na záchodě už správně . Baculka byla po noci plná, a tak se mi hodně ulevilo a taky to šlo okamžitě a prudce.
Klárko pozdravuj Libora a moc na vás oba a Nikolku myslím!

M (Ne, 26. 5. 2019 - 07:05)

Tony Klárka myslim psala, že pišel, Myšce myslim nepřišel. Já sem rád, že sem už ze Severu zmizel byla to tam hrůza.

Vláďa (Ne, 26. 5. 2019 - 00:05)

Mně moc trápí čím jsi prošla a vím,že jsi moc hodná a křehká dívka. Chtěl bych ti nabídnout čistou lásku bez podmínek.
Máš právo mne odmítnout,pochopím to. Čurání s tebou by se mi líbilo,ale ctím důležitější osobní hodnoty.

Vláďa (Ne, 26. 5. 2019 - 00:05)

Miško,miluji tě. Opravdu. Chtěl bych být tvou oporou a ochráncem. Je mi 19 roků.

Tony (Ne, 26. 5. 2019 - 00:05)

Dopoledne bych se v tom kraji u Mikukek byl, jenže nevím. Od Klárky jsem odpověď nedostal, takže ani nevím, zda ji ten pohled přišel a proč nepřišel Mišce. Když to nepřickázelo, tak jsem to z Berlína odeslal ještě jednou, ale jako POSTE RESTANTE. Jenže, na prvním místě, kde jsem to kupoval, tak k tomu neměli poštovní známky, na druhém, mi zase nechtěli prodat známky, pokud mám ty pohledy koupené jinde. Takže jsem později dostal nápad, předat to Klárce osobně, když má chalupu v mém rodišti, kam se po ránu na tři dny chystám. Stačí v Mikulkách na nádraží, nebo vystoupím jinde. Stejně se sebou potáhnu kolo, na kterém bych tam chtěl za ty tři dny něco pojezdit, a pak už dojet na kole od Mikulek do Rožan je pro mne hračka. Co otevřeli trať přes Německo, tak tam přijíždím z opačné strany než dříve, už ne přes Rumburk ale přes Poustevnu.

Klára (So, 25. 5. 2019 - 18:05)

Miško,taky přejeme pohodový večer. A když nebude S O S ani tady,tak ti pisnu taky zítra. Lázně byly fantastický!

Miška (So, 25. 5. 2019 - 17:05)

Ahojky ze Slavonic. Jsem ok,zůstaneme u příbuznych do zítra,tak se ozvu zítra. Užijte si taky příjemný večer. Mam vás moc ráda. Kdyby bylo SOS,ozvu se dříve.

Ikk. (So, 25. 5. 2019 - 14:05)

Holky myslim na vás,klídek a pohodu. No stress! :-)

Hynek (So, 25. 5. 2019 - 09:05)

Ono to bude asi jinak. Ale JAKUB dohrál. Stací se podívat na jeho jiné aktivity tady na jiných tématech. Pak už si dát dohromady 1 + 1

Tony (Ne, 26. 5. 2019 - 00:05)

Tu na doktorce dohrál určtě. Jen by mne zajímalo, zda je to můj zdejší oblíbenec, který sem už přes tři roky nepíše a v mezičase se z něho stal hajzl, nebo zda to někdo tvrdě zneužil, a tvrdě se jako hajz a podvodník narouboval na původního Jakuba. Byl bych šťastný, kdyby byla pravdou ta druhá možnost, jenže to už nikdy nezjistím.

M (So, 25. 5. 2019 - 09:05)

Možná by bylo třeba aby se Myška sešla eště jendou s Jakubem a pár z nás by u toho bylo též a Jakuba bychom si trošku podali. Jak já říkám, takéva mladá ucha, co vědí o životě hovno potřebojou občas přez hbu.

Aneta (So, 25. 5. 2019 - 09:05)

Miško, čtu to o vás denně, ale píšu poprvé. Moc ti držím palce a přeji správnýho kluka pro lásku A Klárce a Markétě to samé. Staly jste se součástí mých dnů a prožívám to s vámi velmi silně. Pozdrav z Katusic . A mj. jsem vdaná 3 roky a můj manžel taky má rád společné čůrání. Na tom není nic divnýho.

Tony (So, 25. 5. 2019 - 08:05)

Radši bych tam jel až zítra, jenže to bych musel vyjet hodně brzo. Já mám ještě čtrnáct dní turnusového volna. Došly vůbec ty pohledy? Pokud ne, tak mám ještě ještě tři nevyplněné, tak bych ti je mohl dát i pro Mišku. Potíž je, že budu bez internetu. Malé zařízení nemám, a komp sebou tahat nechci, protože chci jet zpátky přes Drážďany na kole. Teda jenom do Drážďan, tam bych pak to kolo hodil na vlak a dojel to vlakem.

Markéta (So, 25. 5. 2019 - 08:05)

Miško pozdravuju i já z Roztok. Tak vidíš, nakonec jsi ze sebe dostala ten stres a těžkou zlobu a mohla ses pak hezky vyspinkat.Užij si příjemný den! Ozvu se ti. A opravdu toho debila ignoruj.

Klára (So, 25. 5. 2019 - 07:05)

Ahoj Miško od nás ze severu! Tady jsme s Nikolkou a ještě trochu poleháváme. Krásně nám tu zpívají ptáčci a až se klube sluníčko. Náš nočník byl v noci potřeba a ten čaj od mamči mne s plnou pipinkou probudil kolem půl třetí a tak jsem vzbudila i ségru a oba jsme se do něj vyčůraly a vylily to z ona na záhonek. Před chvilkou jsme to udělaly taky, ale to už se nám chtělo tak středně a tak máme prázdné pipinky a můžeme se válet. Já jsem moc ráda, že jsi ok, je dobře, že jsi se nakonec večer vyzvracela a pak to bylo dobrý. Užij si to dnes a když budeš mít čas a chuť ozvi se třeba navečer nebo kdykoliv. Libor přijede asi brzy , psal SMS, že už vyrazil a chce mne vzít na výlet kousek za hranice do Bad Schandau. Já jsem tam byla loni s mamču a ségrou a je tam super koupání a relax. No kdybychom jeli sami, a to asi tak bude, by mohla být někde i romantika a čůrání. K Tonymu...máš asi ne přesný informace.Já končit školu budu až za dva roky, pokud budeš v Rožanech, tak tam my chodíme někdy na Starý Mlýn, je tam skvělý posezení, ale my jsme na chaloupce z opačný strany od Mikulášovic. Takže nevím, jestli to dnes stihnem, jedině, že bychom se tam zastavili cestou z těch lázní, ale nemohu to slíbit na pevno. S tvou maminkou mne to mrzí, že je to tak s ní zlý. Ja jsem tady měla babičku , ale ta umřela hodně stará asi věkem a tak sem jezdíme na chaloupku po ní a mám to tady moc ráda,
Potěšil jsi mně, že jsi mně nazval jako úchvatného romanopisce.To bych musela být celý den na netu a nechodit do školy a jen psát. Dobrý úlet. A Filipe, ty mně už neštvi. Víš sám, že co píšeš jsou lži. Žádnou pihu nemám a modrý malíček na nohou ani rukách si nelakuju a čůrám normálně. To ty možná máš pihy ale na svým charakteru!

georg (So, 25. 5. 2019 - 08:05)

Moc pěkně napsané.

Miška (So, 25. 5. 2019 - 07:05)

Ahoj Klárko a Markétko. Pozdravuji z jižních Čech tam k vám nahoru. Nakonec jsem se z toho vyspala, ale včera mi pak bylo špatně a tak jsem ani radu od Klárky nemusela využít, protože to šlo hned samo a pak jsem hned usnula.Snad bude lepší den. Ve Slavonicích mám sestřenici a tak přijdu na jiný myšlenky. Když bude hezky,půjdeme ven a něco nafotím. Kupodivu jsem ani dnes ráno moc kriticky nečurala , jen normálně. Holky užijte si pohodu víkendu!

Reklama

Přidat komentář