Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Radko (Út, 21. 5. 2019 - 15:05)

" Budu se snažit aby nic nepoznala a budu dělat že jdu s kamarádkou posedět... " jak dlouho tipuješ, že to Miluně vydrží? Hodinu, půl? :)

Miluna (Út, 21. 5. 2019 - 12:05)

Tak uvidim jak mi bude kdyžtak se mu svěřim i bez sexu jestli bude teda chtít.On mi prostě neřekl že semnou končí ale jak je odstěhovanej a pracuje jinde a ve vzduchu visí ta otázka dítěte tak je to pak těžký.Kdyby už měl svoje dítě a jiný by nechtěl mohla sem se s nim mít hezky a možná chápe i tu Lucku.A akorát mi dneska už napsala Lucinka.Zrovna když mi takhle bylo nejhůř.A ptala se mi kdy mam čas se sejít tak sbíram odvahu.Ona mi ještě neviděla takže vůbec neví jaká je pravda a že k ní něco cítim.Budu se snažit aby nic nepoznala a budu dělat že jdu s kamarádkou posedět a všechno to krásný co ve mě vyvolává si necham pro sebe.Já už nechci tu strašnou temnotu co sem měla v noci.Nějak mi ty nálady lítaj a mens nepřichází.Neznáte ještě někdo nějaký bylinkový prášky nebo se zeptam v lékárně.Jak Lucinka napsala a vylezlo tady trochu slunce,tak je mi líp ale chci si to udržet a potřebuju zase bylinkama srovnat hormony.Ale ty předchozí co sem měla dřív jak mi pomohly jsou dražší a musela sem je objednávat a já teď nemůžu tak rozhazovat.Ale důležitý je že vim že to fungovalo a mens mi pak chodila přesně a neměla sem tyhle výkyvy a stavy.

Miluna (Po, 20. 5. 2019 - 22:05)

To sem se teď lekla že mi píše Babiš a ono je to reklama.

Miluna (Po, 20. 5. 2019 - 22:05)

Já sem nic nedělala.To fakt nevim kde to vzali mě nazvat Průšou! Sem z toho špatná.Denis co vim tak říkal že už tam beze mě nezůstane že stejně potřebuje chvíli vypnout tak teď dělá jen na tý pohotovosti a na poliklinice a v nemocnici teď neni.

a (Po, 20. 5. 2019 - 23:05)

proč si teda myslíš, že o tobě říkají i v nemocnici, že jsi úchyl? Napadá tě něco?

Miluna (Út, 21. 5. 2019 - 00:05)

Já vůbec nevim.Sem z toho smutná.Co já to mam za život.Nikam nezapadnu,všude se nikomu znelíbim.Zase nemůžu ani usnout.Co je to za život zasranej! A všechno bude rokama jen horší,zdraví a síla slábnout.A vztahy v prdeli,když byl chlap už lepší tak zase hulil a vapoval druhýmu pod nos a dusil mě tim.Druhej chce mermomocí dítě.A předtim ty zrádný mršiny to ani nemá cenu komentovat.Ženská mi taky nepíše ale i ona asi hulí.Vidim že je na hovno být s někym i sám.Lepší by bylo se vůbec nenarodit,vůbec neexistovat a nevědět o sobě a byl by klid.Že mi nestřík někam do hadru radši! Tohle vede stejně jen do pr.dele.Je to děsivý,jen mi stačí kousek myšlenky si představit budoucnost a jako hrůza prostě.Škoda že tu neni někdo kdo to vnímá komplet jako já přesně.Jednu holku sem už na jinym webu viděla,bylo to psaný přesně jako moje myšlení.Jenže psala jako anonym a v té diskuzi už neodepsala,už to asi ani nečetla.

Sany11 (Út, 21. 5. 2019 - 10:05)

Acho, jo, Miluno, vzdyt ty bys mohla mit docela pekny zivot, kdybys pochopila aspon trochu, o cem ten zivot je. Zodpovednost mas v podstate jen sama za sebe, protoze o deti se ti stejne kdykoliv jak financne, i jinak, postaraji rodice. Praci bys taky urcite mela, spatne nevypadas, nemoc mas pod kontrolou…. A zamysli se, co bys rekla jednou svym detem, kdyby ti rekly, proc se narodily? Proste uz to tak je, my vsichni se musime potykat s zivotem, se starnutim, nemocemi, obcas neprizni osudu...urcite take nemame vsichni zivot zality slunickem. Ale kdyz se budes porad jen litovat a nepochopis, ze to zavisi jen a jen na tobe, tak se v tom budes porad placat.

pro Sany11 (Út, 21. 5. 2019 - 12:05)

tak tak ... bohužel Miluně není dáno takto chápat

njn (Út, 21. 5. 2019 - 09:05)

když ty jsi Miluno ovládána sexem a máš to těžký, že to v sobě neovládneš. Neumíš si vážit toho, co máš a pořád hledáš něco lepšího. Na tebe přesně sedí pořekadlo " Kdo chce víc, nemá nic ". Myslíš, že by ti nepomohlo svěřit se Denisovi, že tuhle situaci nezvládáš a jestli by ti jako kamarád doktor v tomhle mohl dát radu? Prostě vynechat myšlenku na sex a jen si s ním povídat o tom, co tě nejvíc trápí. Asi by ocenil důvěru, s kterou se na něj obrátíš. On nevypadá, že by se ti chtěl mstít. Za zkoušku nic nedáš.

Spíš (Po, 20. 5. 2019 - 21:05)

měl z ostudy kabát, tak odešel. ona možná ani neví proč. nebo nechápe

hm (Po, 20. 5. 2019 - 21:05)

Vyhodili ho. Sám by neodešel.

die (Po, 20. 5. 2019 - 20:05)

Miluno a ty si myslíš že Denis odešel z té nemocnici kvůli tobě? Nebo jaký měl důvod?

povídka, která… (Po, 20. 5. 2019 - 20:05)

Celá Jituna

dotaz (Po, 20. 5. 2019 - 18:05)

Kdo je to Průša?

celá Miluna (Po, 20. 5. 2019 - 18:05)

https://youtu.be/VkReC1QU9K0

nevíš? (Po, 20. 5. 2019 - 18:05)

Průša je úchyl

die (Po, 20. 5. 2019 - 17:05)

Tak to sex nebude, k tomu musí oba :-)

Miluna (Po, 20. 5. 2019 - 17:05)

Já vim no.Teď mi ještě dostalo když sem zjistila že mu Denusovi na fb v komentářích psala jedna sestra jestli je ještě ve vztahu s Průšou:-((( je mi moc líto jestli mě tam takhle pojmenovali.Je to hnus!!!

asi (Po, 20. 5. 2019 - 18:05)

jsi nám Milu všechno z nemocnice nenapsala. Podle jednoho výstupu nedostaneš takovou přezdívku.

Tak (Po, 20. 5. 2019 - 18:05)

ted jsem se s chuti zasmal s "Prusou" Vidis Miluno jakou jsi tam delala ostudu, zarlivou blbku. Pravdepodobne jsou radi kdyz jsi odesla. Neni to hnus, kazdy si zaslouzi to, jak se chova.

Reklama

Přidat komentář