Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Alice (Út, 14. 5. 2019 - 13:05)

No ty máš smůlu.Sotva se ti nejspíš zahojila ruka tak teď si padla.Jirka zrovna včera taky padnul,tak to máte stejný.Jo přesně už do toho vidím víc jak to s ní je.Byla jsem slepá a chtěla zážitky atd. ale ona pokračuje dál a začla se zajímat i o zahradu protože si chce před Luckou šplhnout tak dělá jak jí tyhle věci zajímají.Ale na to si Lucka musí přijít sama,nevím jak se to dlouho dá Miluně utajit že po ní jede.Jestli Lucka něco pozná:) prý jí Miluna slíbila schůzku příští týden:)

Sayn11 (Út, 14. 5. 2019 - 13:05)

Jo jestek te smule: my blizenci mame podle horoskopu kveten na h.... Tak pozor na to!!!!!
Mozna ta Miluna mela pravdu, s temi horoskopy.Mne se to zatim vyplnuje. :D

Sany11 (Út, 14. 5. 2019 - 13:05)

Ano, to je jedna z nejvetsich Miluninych "prednosti". Jeji schopnost manipulovat. Malem z ni byla doktorka, tak ted bude zahradnicek s motykou.:D

Lalla (Út, 14. 5. 2019 - 14:05)

No teda, holky:)))

povídka, která… (Út, 14. 5. 2019 - 08:05)

Abychom si rozuměly, XY. Náš úryvek není namířen proti oněm třem dámám, naopak dokáží rozjitřit naše již dlouho né panické a mírně zahořklé a cynické srdce a povzbudit naše snění. Stejně tak jako vy a další anonymové

Monika (Po, 13. 5. 2019 - 22:05)

Supér..u čtení jsem několikrát bouchla smíchy..tahle teda je skvěle napsaná..Chci si jí nějak uložit.

povídka, která… (Po, 13. 5. 2019 - 22:05)

A do kalhotek jste si necvrnkla jako slečna před vámi? Hmmmm, je to samý překlep

Monika (Po, 13. 5. 2019 - 23:05)

Ne,na to jsem ještě mladá :))

XY (Po, 13. 5. 2019 - 22:05)

bezva, paráda, nasmála jsem se a následoval lehký únik moči.

Alice (Po, 13. 5. 2019 - 21:05)

Já s ní mám sraz Miluno možná zítra.A sama ještě nevím jak si s ní budu rozumět.Ale jestli jo tak klidně ráda s ní budu kamarádit,máme podobně starý děti.Můj Roman a její syn,tak proto jsem se s ní dala do řeči.A že bývali chlapi kolegové jak sama víš.Můžu ti teda pak dát vědět jaká byla.Ale ty se s ní sejdi sama kdy se bude chtít tobě:) Ty si poradíš:))

Anonym (Po, 13. 5. 2019 - 19:05)

Miluno,jsi hezká,ale tak hrozně hloupá, sebestředná a sobecká, chudáci děti a rodiče,nediv se, že se ti děti směnou,ty jsi fakt jen na to sukani,vysukana tupka

Miluna (Po, 13. 5. 2019 - 19:05)

Já sem to Sany a Lallo nějak nepochopila.Nevim o co jde,v čem na mě lámete hůl?? Já jen píšu momentální náladu.S ní sem propsala dva dny a jak mi bylo fajn a dneska mi to chybí no:-/ ,to je celý.Ali můžeme se sejít prosim? Mě chybí ženský povídání.Já na tebe sahat nebudu neboj se ale teď bysme měly téma k hovoru a důvod.Nějaký kavárny nebo bar,nějakej den kterej by se ti hodil.Nechci chodit jen sama.Čas utíká a za chvíli budem báby nebo třeba ani ne.

otka (Po, 13. 5. 2019 - 18:05)

Někdo tady psal o nemoci, ale tady převažuje povaha, prostě dostat to co chci za každou cenu. Bez ohledu na jiné.

XY (Po, 13. 5. 2019 - 17:05)

léčba existuje, malej dvůr a velkej bič a řezat a řezat a řezat.

jo (Po, 13. 5. 2019 - 17:05)

a to samé platí i u Radky.

Jana (Po, 13. 5. 2019 - 17:05)

je to pako, je to pako, je to pako.

Sany11 (Po, 13. 5. 2019 - 16:05)

Je to marny, je to marny, je to marny.

XY (Po, 13. 5. 2019 - 17:05)

že by se ti konečně rozsvítilo?

Miluna (Po, 13. 5. 2019 - 15:05)

No jo jenže jde o to jestli si to v sobě přiznáš a já se tomu v tom čase bránila sama v sobě v době co sem chtěla cikány.Taky sem ještě neměla vyhraněný vkus na ženskou.Ale v letech 2009-2011 sem s ženskejma spávala a zkusila i trojky u neznámího páru z interneru a pár ženských z internetu na jednu noc.Ale žádná se mi nelíbila takže sem se nezamilovala.Čistě sex,udělat jí a čau.A na ty dvě mužský prdele to mam teď vyplý.Denis se mi na to nehodí tak neni inspirace kterej by ve mě tohle zase vyvolal.Alčo mohly bysme si zavolat? Potřebuju stebou mluvit spíš osobně.

No (Po, 13. 5. 2019 - 15:05)

a to je presne ono, udelat ji. Ty mas jen pozitek z toho udelat zenskou.

Reklama

Přidat komentář