Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

Návštěvník (So, 18. 5. 2019 - 20:05)

V pražském krematoriu Strašnice se za rok zpopelní na pět tisíc nebožtíků.
Zpopelňování trvá zhruba 70 minut, záleží ovšem také na velikosti zemřelého. Proces zpopelňování je plně řízen počítačem a zaručuje dokonalé zpopelnění zemřelého.

„Po obřadu zajede rakev za kovové dveře, kde stojí vlastně už na výtahu, který rakev sveze do žároviště, což je prostor, kde jsou dvě kremační zařízení. Samotná kremace začíná, když je v horní části zařízení mezi 750-800 stupni Celsia a dole v dopalovací komoře 850 stupňů,“ vysvětlil Novinkám ředitel Pohřebního ústavu hl. m. Prahy Julius Mlčoch. Obsluha pecí zkontroluje, že došlo k dokonalému zpopelnění, pak vypne hořáky, vyjme z hlavní komory ostatky a vychladí je. V nádobě, která je součástí zařízení, tzv. kremulátoru, se provede úprava zpopelněných ostatků.

„Kremulátor je v podstatě takový kulový mlýn, kde se pomocí koulí při otáčivém pohybu najemno rozdrtí kosterní ostatky, které jsme vyjmuli z kremačního zařízení, a ty se přes děrované víko přesypou do urny, která stojí pod tím,“ popsal Mlčoch.

Rakato (So, 18. 5. 2019 - 21:05)

Mlčok cudně zamlčel, že za pracovní místo spalovače mrtvol se platí těžké peníze, protože se tak dostaneš ke zlatu z nebožtíků. A také neřekl, jaké problémy mu působí obezita, protože při morbidní obezitě se mu přehřívá a vybuchuje pec, a spalování nebožtíků se tak stává rizikovým pracovištěm. Vlastně si to zlato spalovači mrtvol zaslouží, protože při spalování riskují své životy. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Já bych do pece bez jehly do srdce nešel, protože nevěřím lékařům. Už mnohokrát se sekli a pak se nebožtík probudil v plamenech.

Rakato (So, 18. 5. 2019 - 14:05)

Připadám si tady jako na Hello Kitty pro dospělé. Je to jen pro psychicky odolné a vyžilé zoufalce, kteří čekají na smrt a nudí se. Hanba vám, zm.di!

Návštěvník (So, 18. 5. 2019 - 14:05)

Matrix, nezlob, nebo zase dostaneš 210 V, jako posledně

Tony (So, 18. 5. 2019 - 08:05)

Jsem úplně normální. Mám morbidní obezitu, alkoholismus, který mi devastuje mozek a ledviny, od rána do večera vysedávám na buznaseznamce s alkoholickým nickem. Zajímám se o předkožky cizích mužů a chlapců. Vydávám se za křesťana, ačkoli pošlapávám a ignoruji celý Nový zákon.

? (Pá, 17. 5. 2019 - 22:05)

A co my s tím, že ses zamiloval do Delona ?

? (Pá, 17. 5. 2019 - 23:05)

Citace jeho výroků je zamilování? není to zbytečná sexualizace? když cituju babičku, chci jí šukat?

Bulvár (Pá, 17. 5. 2019 - 22:05)

Nečti tolik ten bulvár

skákavec (Pá, 17. 5. 2019 - 22:05)

Není to ten, co ho nachytala manželka (kdysi před 30 lety) v posteli s chlapem?

Alain Delon (Pá, 17. 5. 2019 - 20:05)

"V červenci 2013, v rozhovoru s novinami Le Figaro , řekl, že homosexualita je proti přírodě a je proti homosexuálnímu osvojení . [8]"

https://de.wikipedia.org/wiki/Alain_Delon

Hvězdounek (Pá, 17. 5. 2019 - 20:05)

A já jsem na oddělení pro pedofily, zrovna mě kastrují

Tony (Pá, 17. 5. 2019 - 18:05)

No tak naši lásku těžko co rozdělí. Jsme ubytováni ve stejném pokoji v Bohnicích.

Tony (Pá, 17. 5. 2019 - 22:05)

Samozřejmě fejk, doteď jsem tu byl v Hamburku u Turka ve večerce na laciném plechovkovém pivu.

Steve (Pá, 17. 5. 2019 - 17:05)

Jen zabiješ nesmyslně čas ... nic víc!

Rakato (Pá, 17. 5. 2019 - 22:05)

Julian Sorel četl bibli tak dlouho, až se ji naučil nazpaměť, založil si na tom kariéru a stal se biskupem. Copak neznáš klasiky? (Stendhal - Červený a černý)

toli = Hvězdoun? (Pá, 17. 5. 2019 - 16:05)

Já myslel místního toliho, že to nemusí být toli. Ale může . Nevím. Toli tě také nemá rád?

Tony (Pá, 17. 5. 2019 - 17:05)

Bodejď by mě měl rád, když jsem napsal, že je pokrytec toho největšího kalibru a pokud dělá psychologické posudky pro soud ohledně handrkování se rozvádějících se rodičů o děti, že udělali kozla zahradníkem,

Návštěvník (Pá, 17. 5. 2019 - 10:05)

No, jestli to pravdu psal Tony, nevím. Ale člověk, který se nechá zmanipulovat napřed komunistickou ideologií, má prostě větší předpoklad nechat se po "prozření" nechat zmanipulovat i jakoukoli jinou ideologií. Nějak mi v tom příspěvku chybí rodina, kamarádi atd. pak zbývá jen nějaká autorita, ke které se dotyčný upne

Touha (Pá, 17. 5. 2019 - 10:05)

zapomněla jsem vložit nick

Matrix. (Čt, 16. 5. 2019 - 16:05)

No masturbovat před dítětem, to je snad jen tvá ateistická záliba, Rakato, jinak bible není o nic iracionálnější než scifi nebo vědecké knihy, vše je jen víra. Okolí může být matrix. Pravděpodobnost nevíme.

Reklama

Přidat komentář