Reklama

penis se staženou versus nestaženou předkožkou

Tony (Čt, 9. 8. 2018 - 23:08)

pokračování:

Milý pane no!!!

Víru samozřejmě mám, jak se opovažujete v tomto posuzovat někoho, koho jste v životě neviděl. Pyje malých chlapců primárně mojí agendou nikdy nebyly a ani nejsou. Dostal jsem se k tomu oblikovou. Nejprve mne znepokojily příspěvky dospělých, kteří si stěžovali, že jim zmrzačující amputace předkožky zničila sexuální život. První mé případy byli ti, kteří se nechali dobrovolně obřezat v dospělosti, protože naletěli stupidní cirkumfetišistické propagandě. K mladším jsem se dostal až poté, co jsem tu problematiku začal studovat do hloubky a byl jsem tvrdě překvapen, že vše je zcela jinak, než jsem se původně domníval. Hnusná je především ohavná propaganda agresivních cirkumfetišistů a vy jste se tu milý pane no jako takový dokonale odkopal. Každý, kdo se na mé stránky podívá, tak zjistí, že ty stránky jsou z drtivé většiny pouhé překlady, takže je vše nutné reklamovat u autorů těch článků, pokud už nejsou jako třeba Dr. Fleiss už po smrti.

Ohledně rubriky INFO PRO CHLAPCE: když jsem byl poslední víkend v září roku 2014 ve Francii u presidenta francouzké intaktivistické organizace DROIT AU CORPS pana Guy Sindena ohledně autorských práv, tak mi řekl, že na jeho německých stránkách (pan Sinden je po rodičích poloviční Francouz a poloviční Němec) začne vycházet nový seriál pro chlapce od spisovatele pro mládež Maria Lichtenheldta a že bude dobré, abych tím pro jednoduchost a srozumitelnost začal. Přiznám se, že se mi tam mnohé věci jako křesťanovi, zvláště ohledně té masturbace nelíbily a tak jsem dal na začátek té rubriky následný úvod:

Tento oddíl sestavuje spisovatel, mimo jiné i literatury pro děti Mario Lichtenheldt. Bylo mi doporučeno, abych začal tímto. To ještě nebylo nic publikováno. S některými věci s Mariem nesouhlasím. Rozhodl jsem se však, že to nebudu cenzurovat, tak je to přeloženo, jak to Mario napsal. gin

Jedním z důvodů, proč jsem to nechtěl cenzurovat bylo to, že mě má pan Sinden, byť pomocí jen google-překladače pod kontrolou. Poněvadž mi tam byly mnohé věci proti srsti, tak jsem z toho přeložil ani necelou polovinu.

Mimoto, osvětu pro náctileté vůbec nedělám, protože jsem zjistil, že na to má stránky jeden dětský chirurg s příslušnou atestací. V rámci těch stránek je i poradna, takže když se někde objeví nějaký náctiletý s problémy, tak ho pošlu na stránky toho lékaře jako například:

gin124

8. kvě 2017

@pan1 Od té doby, co vím, že existují níže uvedené stránky, tak takovým jako jsi ty už neodpovídám a posílám je tam. Kromě článku je tam i poradna a pan doktor ti milerád odpoví.

https://www.strankyprokluky.cz/jak-o-sebe-pecova...
Takže milý pane no, další urážlivé osočování a křivé pomlouvání člověka, kterého vůbec neznáte.

Tony (Čt, 9. 8. 2018 - 23:08)

29.07.2018 07:05
Vážený pane no!!!

Tento váš příspěvek obsahuje tak nehorázné urážky a pomluvy mé osoby, že je mistr Zkoumal proti vám břídil. Takže pokud budu podávat to trestní oznámení, tak to vypadá, že ho budu muset podávat hned na dva anonymní pachatele. Hlavně jsem zvědav, jak se zdejší admin popasuje s tím, že tu příspěvek, který tak uráží a nehorázně pomlouvá mou osobu ponechal.

Hájím se, na což mám svaté právo a tak ten příspěvek rozeberu po pořádku.

Jižní Korea není převážně křesťanská země, je to země převážně buddhistická a vůbec tam není hlavně evangelická víra, ale je tam značně rozšířen jeden heterodoxní hnuťovírácký evangelikální směr. Mezi pojmy evangelický a evangelikální je propastný rozdíl. Ten heterodoxní evangelikální směr se jmenuje EVANGELIUM PROSPERITY a dle biblických kritérií se evidentně jedná o JINÉ EVANGELIUM.

Skutečně nejsem žádná víra ale mám víru, v tom je další propastný rozdíl. Že mě vyhnali od katolíků je další nehorázná pomluva, pouze jsem se s ŘKC vnitřně rozešel, formálně jsem však z ní nevystoupil, takže vůbec v žádném církevním trestu nejsem. Je pravda, že ze semináře jsem byl odejit, dříve, než jsem stihl odejít sám, jenže to byla ze zcela jiných důvodů. Zajídalo se mi tehdejší fokolářské vedení a to jsem dával patřičně najevo, takže jsem byl odejit jako ROZVRATNÝ ELEMENT. Nebyl jsem však odejit z teologické fakulty, tam jsem v roce 1995 řádně promoval.

Další pomluva je, že zostouzím evangelickou víru. Ani náhodou, k té teď inklinuju. Pouze tvrdě po právu kritizuju určité heterodoxní evangelikální směry. Rus ani pravoslavný nejsem ani náhodou. Vytahovat na mě takovou kartu je z Vaší strany velice pokrytecké, jako vytahování jiných karet, jako například marxismus a okamurismus.

Tony (Čt, 9. 8. 2018 - 23:08)

Milý pane

jako poznám příspěvek mistra Zkoumala, ať ho napíše pod jakýmkoliv nickem, tak bezpečně poznám Váš příspěvek, nebo příspěvek Dr Cvoka, ať ho ten napíše pod jakýmkoliv nickem. Projevil jste se tu jako největší pokrytec na doktorce a jak vidno, tak se mistr Zkoumal od Vás začíná v pokrytectví zaučovat. Má obrana na ten smazaný příspěvek byla na tři články.

nóóó (Čt, 9. 8. 2018 - 23:08)

jistěěééé

Tony (Čt, 9. 8. 2018 - 23:08)

je zajímavé, že sice pán...Dnes ano, protože už běží osvěta. Jemu to však provedli před 15 lety. Žel, já tam přišel s křížkem po funuse, šlo o diskusi k článku, který vyšel před měsícem.

Přesto byl můj příspěvek, který byl přímo k článku vyhodnocen jako nejlepší.

https://www.prozeny.cz/diskuze/obrizka-ano-nebo-ne-vedci-zjistili-co-je-pro-muze-lepsi-48557

milý pane (Čt, 9. 8. 2018 - 22:08)

°Dotyčný rád hrozí...byl tu někde skutečně příspěvek, který trošku popisoval Vaše aktivity. Autor příspěvku popsal přesně stav věcí. Nebylo tam nic nepravdivého ani žalovatelného. Admin to odstranil, protože chtěl mít pokoj, asi mu dosti pijete krev, ale nechtěl mít potíže. Před mnoha lety měl potíže americký lektor jazyka, kterého křivě obvinila žákyně deváté třídy, měl ji snad osahávat. Skoro rok ve vazbě, pak to vyšumělo. Bohužel tak to funguje, udání se musí vyšetřit, i když pak je člověk zbaven jakéhokoli obvinění, tak tím ztratí spoustu času. Proto asi místní admin to smazal. Já mám svědomí čisté, nikoho nepomlouvám, nepíšu lži ani urážky, na rozdíl od Vás.

no (Čt, 9. 8. 2018 - 21:08)

Projevil jste se jako úplně...je zajímavé, že sice pán toho jména existuje, r. 1971, ale ten příspěvek mi google nedal, zcela jiné věci. Ale nechci řešit někoho, kdo žije dlouhá léta bez ženy. Skutečně může být, že bez předkožky se mu hůře masturbuje, než kdyby kůžičku měl. Dnes není problém si domluvit způsob obřízky s operatérem, nebo si operatéra či zařízení vybrat.

Tony (Čt, 9. 8. 2018 - 21:08)

°Dotyčný rád hrozí soudama, chtěl bych vidět jednak policisty nebo soudce, co by četli prvně ty jeho příspěvky.°

Milý pane no!

Vy máte štěstí, že váš tvrdě pomlouvačný příspěvek na mou osobu admin smazal. Jinak bych na vás po návratu z Německa podal trestní oznámení jako na neznámého pachatele.

@Dr Cvok

Vsadím boty, že pan no je Joe z KD.

Tony (Čt, 9. 8. 2018 - 21:08)

zajímavé, já nikoho...Projevil jste se jako úplně ten největší pokrytec na doktorce.

Už jste se tu nejednou projevil jako agresivní cirkumfetišista a jetý evangelikál.

Před měsícem napsal jinde pan Kistan z Rýmařova toto:

Vladimír Kistan
Máte se zeptat někoho, koho obřezali v dospělosti. Třeba mě a nepotřebujete vědce. Citlivost na bolest a nepříjemné pocity (dotyk ručníku, lepení ke stehnu, kontakt se spodním prádlem, atd.), strašné. Příjemné pocity zcela vymizely. Sexuální život přestal existovat. Onanie je prakticky nemožná ve srovnání s "předtím". Prostě není čím hýbat. Ze stresu a zklamání se mi od zákroku neustále loupe kůže na rukou. Je to můj nejhorší životní zážitek. Tohle zmrzačení nikdy nepochopím. Podle mě mělo jít o jemné rozšíření předkožky kvůli fimóze, a udělali ze mě araba. Je to už patnáct let, ale frustrace je pořád stejná.Jen pro zajímavost, žiju zcela sám, na ženské mě přešla chuť..
.........................................................

Doposavad jste mi nedodal ten versus, kde se v NZ píše, že ta obřízka je pro křesťana prospěšná.
............................................................

Ostatním se omlouvám ale zdůvodu, že se tu nakýbloval pokrytec, pan no, tak o té tuli nic psát nebudu.

tak (Čt, 9. 8. 2018 - 20:08)

Milý pane no

to je zase...zajímavé, já nikoho nejmenoval, reagoval jsem na někoho jiného, ale máte potřebu reagovat. Vlastně krom kádrování lidí nic jiného neumíte, k tématu jste nenapsal jediný argument. Jsou mi celkem ukradení Vaši němečtí přátelé, nereprezentují německou společnost a kulturu, spíš se chytáte různých lidí na okraji apod.Němců si vážím a samozřejmě mi záleží na spoustě trpících chlapců i mladých mužů, kteří mají potíže kvůli úzké předkožce. Proti tomu skutečně neznám jediného, kdo by kvůli obřízce trpěl. Vy asi taky ne, píšete dokola o jednom německém jménu, z Čechů nikoho neznáte. Jinak byste ho totiž dávno uvedl a dokola tu jeho jméno psal.

Tony (Čt, 9. 8. 2018 - 20:08)

Milý pane no

to je zase román. Já ho prohlédl jen narychlo, nevím, kdy ho budu mít čas rozebrat ale vidím, že je tam nesmysl za nesmyslem.

Pro mne je hlavní, jak jste se tu odkopal. Trpícími a postiženými obřízkou totiž totálně pohrdáte. Němci na to mají jedno slovo - pro mě jste Unmensch.

tak (Čt, 9. 8. 2018 - 19:08)

Tondo, tebe posedl...s tím plně souhlasím. Je víc žen, co jsou fanaticky proti obřízce, ač ničemu nerozumí. Svýho kluka nedají obřezat, zkouší všecko možný. Podobá mentalita, jak když některá odmítá očkování, pochopitelně má k tomu hafo "vědeckých" důvodů někde z internetu z aktivistických stránek nebo diskuzí. Jenže tyhle matky si hledí jen svýho dítěte, o cizí se nestarají. Hlavu mají zatemnělou bludem, ale nejsou z nich aktivistky, co nařizují a zakazují druhým lidem. Díky nim trpí jen jejich syn či synové.

Lze pochopit, že někdo má takový bizarní názory. Ale to ještě není důvod k fanatismu. V naší zemi se obřízky provádí minimálně. Jednak se týkají židů a nově i muslimů, tady je třeba respektovat náboženskou svobodu. Mně třeba na muslimech jejich obřízky vadí nejmíň. U zdravotních důvodů většina doktorů váhá, daleko častější je, že obřízku neprovedou nebo nedoporučují, i když by byla nanejvýš vhodná. Prostě jde to přetáhnout a umýt a víc neřeší. Že to vzadu škrtí, pokud to jde dát zpět, třeba i silou, tak nevadí. Což je špatný přístup, ale část pediatrů ho má, mj. proto, že to jsou ženy. Problém dítětě jen odsunou do dospělosti.

Co je k smíchu. Dotyčný aktivista tvrdí, že 90% obřízek se provádí zbytečně. Když se ho člověk zeptá, kolik obřízek se u nás provádí, tak je schopen leda něco vycucat z prstu. Žádný údaj neví, ale ví z neznámých čísel ty procenta. Takže uvádí bláboly, jenže celá jeho argumentace je jen snůška blábolů a manipulativních lži, někde to přečetl na aktivistických stránkách. V naší zemi se obřízky provádí minimálně, vím to z toho, když třeba jde člověk do sprch u bazénu. Přitom v části případů se těžko odliší, kde je jen stažená kůžička dozadu a kde jde o obřízku.

Dospělé neřeší, o jeho rady nestojí, tak se pasoval na ochránce dětí - proti jejich matkám a proti odborným lékařům. Sám je ignorant, umí asi pět latinských slov či slovních spojení, které s oblibou často používá. Ani z té latiny toho moc nezná, to je opravdu tak pět slovních spojení dokola, ad hominem a nevím co ještě.

V naší zemi je řada problémů, komu jde o děti. Dětská prostituce, tady je na místě jít proti rodičům, pokud dítě nechrání, ale fungují naopak jako první kuplíři. Zneužívání za vědomí nebo účasti rodičů. Nebo i fyzické násilí proti dětem, tím nemyslím ani výprask řemenem nebo rákoskou, ale brutální bití (co způsobí poranění, modřiny, třeba bití kusem prkna, silné facky či rány pěstí od dospělého muže ap.). Výčet by mohl být dlouhý, dětská šikana - velmi rozšířená, zneužívání drog dětmi, nebo konzumace alkoholu, kouření. To jsou dosti rozšířené věci, obřízky chlapců jsou marginální, navíc nábožensky nebo zdravotně motivované. Nezná jediný případ, když někdo má pokažený sexuální život, musí mít vymyšlené příběhy někde z ciziny. Proč nezná jediného čecha. AŤ píše v Německu, když se to tam děje a chybí osvěta. U nás se to neděje, nejsou známy případy a zkrátka jen buzeruje.

Zájem o chlapecká přirození, což řešení obřízek a "zmrzačených" údů nepochybně je, je trošku divný. Ono i skuteční odborníci, např. sexuologové, nebo i gynekologové, občas dojde k případům zneužití pacientek nebo obtěžování, jako třeba stimulace poštěváčku, neslušné návrhy, že pacientů může sexuologovi manipulovat jeho penisem apod. To jsou vystudovaní lékaři s desítky let praxe. I oni jsou ohroženi. Ale samozvaný amatérský "sexuolog", co pročítá příběhy o sexuálním zneužívání, je tohle normální? Podobně mi přijde u obřízek, je to normální, řešit neustále cizí chlapecké pyje? Nejsou to jeho děti, nikdo ho nežádá o radu, obřízky se u nás dělají jen marginálně. To pak člověk zvažuje, jestli na tom, co píšou zkoumalové není dosti pravdy.

Dotyčný rád hrozí soudama, chtěl bych vidět jednak policisty nebo soudce, co by četli prvně ty jeho příspěvky. A hlavně znalce. Zapomíná, že těmi znalci by byli právě ti, které uráží, že vopižlávají, jsou mantáci, hraboši hrabiví na peníze atd. Jeho aktivisté by k soudu nešli, jestli vůbec existují, tak jsou někde v Německu nebo kdoví jaké Tramtárii. Ani by nešli jeho doktoři kamarádi. Divím se, že ti doktoři, co ho podporují nic na diskuzích nepíšou, ani nepublikují své osvětové stránky. Nehorázně lhát, to někteří lidi dokážou, nemusí jít jen o krabice od vína plné velkých bankovek.

Dr. Cvock (Čt, 9. 8. 2018 - 19:08)

Tuli - už mě to došlo.
Já původně myslel, že se jedná o "obřad" tuli-tuli z Teletubies ..

Dr. Cvock (Čt, 9. 8. 2018 - 18:08)

Je třeba ho vopižlat .. :-)

Steve (Čt, 9. 8. 2018 - 16:08)

Tondo, tebe posedl Předkožkový D'ábel. :-D

MuDr. Angela M (Čt, 9. 8. 2018 - 15:08)

Konzervativec
https://www.youtube.com/watch?v=NfFrLX-yZUw

MuDr. Angela M (Čt, 9. 8. 2018 - 15:08)

Konzervativec
https://www.youtube.com/watch?v=NfFrLX-yZUw

Tony (Čt, 9. 8. 2018 - 15:08)

já, jak jte si možná...Ať on je Zkoumal nebo ne, agresivnímu cirkumfetišistovi se nemám co omlouvat. K tuli něco napíšu až večer.

Tony (Čt, 9. 8. 2018 - 10:08)

DJ to nemá smysl, s někým,...Napíšu až večer.

Karel (Čt, 9. 8. 2018 - 10:08)

taky bych se měl věnovat tvůrčí činnosti. Jinak právě ten cynismus z něj dělá docela rozumnýho diskutujícího. Ono se dá líp dorozumět s cynikem než s přehnaným idealistou. Cynik ti nebude vnucovat nějakou svojí posvátnou pravdu. Kromě toho, není dneska cynismus lidsky pochopitelná pozice, když vezmeš, co se dneska děje ve světě?

Reklama

Přidat komentář