Reklama

penis se staženou versus nestaženou předkožkou

Laura (Čt, 30. 8. 2018 - 15:08)

Viděla jsem při jedné akci penis černocha tomu snad ani nešlo stáhnout předkožku protože tu kůžičku tam ani neměl asi ho měl obřezaný.Nešlo mu ho ani pohonit protože ta kůže byla krátká.A že by mu nějak kdásně stál to taky nebylo nic moc jen tak pevně visel. Ne černochy nebrat.

Samo (St, 29. 8. 2018 - 15:08)

Ano stahuje,jenže když si...Tak tak, skúšajte, ale hlavne nie nasilu :-) keby niečo, napis a poradím, no ďalej neviem v tomto, len takto pomaly skúšať - trpezlivosť ruže prináša :-) len ho pekne podporuj a bude super

Milada (St, 29. 8. 2018 - 14:08)

A sám si ju sťahuje...Ano stahuje,jenže když si ji stáhne,tak se mu špatně močí,protože dojde hned k erekci.Má ji i ve spodním prádle.I když se ho snažím zaměstnat,tak stejně to nepomáhá.Ale i tak to stále zkoušíme.

Samo (St, 29. 8. 2018 - 09:08)

Zdravím.
Mám problém u...A sám si ju sťahuje napríklad keď ide na WC alebo sa sprchuje? Asi má veľmi citlivý zalud ešte, ale to časom prejde, pripadne sa na to veľmi sústredí - skus ho od toho nejak odputat, dať mu niečo, čo ho zamestná a nebude na to myslieť. Neviem, či si čítala niektoré z mojich skorších príspevkov, nosil som to tiež tak od mala, že obcas mi to oco nechal tak pretiahnuté za žaluď, ale nikdy som nebol holý, stále som mal spodné prádlo napríklad ráno, keď som sa obliekal alebo plavky na bazéne. Neskôr už čoraz viac a teraz mam trvalo zalud von a nie je podľa mna nič lepšie!

Milada (Po, 27. 8. 2018 - 14:08)

Zdravím.
Mám problém u mého 7 letého syna. Chtěla bych ho naučit, aby nosil předkožku trvale staženou. Letos sem s tím začla u nás na zahradě u bazénu. Problém ovšem je,že jakmile mu stáhnu předkožku prakticky okamžitě dostane silnou erekci a nepoleví ani za 2h. Prostě má pořád erekci dokud mu to zas nedám zpět. Chtěla bych ovšem syna naučit aby si to nechával stažené, ale protože má pak neustále erekci tak mu to není moc příjemné. Poradíte někdo co s tím dělat aby mu při tom stažení stále nestál? Děkuji

taktik (So, 11. 8. 2018 - 11:08)

Někdy to musím vyzkoušet na Evu ("Imigrantku"), zatím se však veškeré diskuzi ohledně faktů vyhla ..

taktik (So, 11. 8. 2018 - 11:08)

Diskutovat je v pořádku; jenže pro některé "moudré" diskutéry je diskusí dělat ze všech kolem blbce.

To je určitá strategie ..
Jenomže to je právě ta nejúčinnější metoda na většinu oponentů. Prostě dát jim pocítit (tvářit se ta jako..) že je máš "za naprosté idioty" plus "určité takové to blahosklonné chování .." :-) a oni - pokud jsou alespoň trochu normální.. - začnou aspoň trochu polemizovat a "hrabat se ve faktech" s tím, že "a snad jim to pak časem doocvakne" (ta fakta se jim prostě "pospojují") - samozřejmě, je to jen šance ..

V práci to testuji - já jako "ne moc Zemanovec" takového typu "z nouze cnost" na 20 letejch Sluníčkách.. - jinak ale perfektních lidech !! - kteří si ale zkutečně myslej, (či tak byli vychování..) že "Zeman má IQ opice" resp. "je skutečnou mentální opicí" (asi na úrovni makaka.. či tak).
Tuhle hovadinu bych se samozřejmě ani jako "kovanej Anti-Zeman" neodvážil vypustit z huby", zvláště po zhlédnutí toho videa, jak Zeman školí Havla ohledně Klause ..
Je zajímavé sledovat, jak "stoupenci opičí teorie" se zoufale brání si to video "byť jen rozkliknout" ..
To, že jim ale dáš "pocítit svou "(pseudo) nadřazenost/nafoukanost" ale vede k tomu, že tě jinak "docela berou" a holt "ti tu Zeman-libústku" tolerujou.."
A já zase zjišťuju, že až na určité "neuralgické body" jsou to celkem fajn lidi ..
Kdyby ses nad ně nepovyšoval, tak by tě prostě měli "jen za idiota" ...
Je to divné.. ale fakt to tak funguje ..

copak Joe, ten (So, 11. 8. 2018 - 11:08)

Tobě asi uteklo, že tam Próza napadl Joea kvůli jeho údajné skryté homosexualitě.

jo tak to mě uteklo.. Ono to pro mě není "téma numero uno". Já tam tehdy spíš řešil - to mě ale vnukl resp. Fullford to tak někde napsal/přišel na to propojení - Šabtaje Cviho plus následný "bankovní mesianismus" "jistých složek společnosti". (Osobně si myslím, že tohle Fullforfd prostě diagnostikoval dobře.)
Samozřejmě mě to potvrdila - nepřímo.. - jedna stránka z Olamu.cz - Cvi skutečně znovu oživil mesianistická očekávání do té doby "naprosto upozaďovaného Favorita" (samozřejmě to F a to slovo je "funkcíí úhlu pohledu" ..)
Takže nějaké "skryté homo" u Joea i "kůžičky" jsem prostě neřešil ..

Ale je-li tomu tak, tak to teda "Joe dost klesnul", už jen za tu svou nechutnou resp "tvrdou" (předpokládám.. , to on uměl..) polemiku.
Mě tehdy víc "pálil" Luděk .. to byl opravdový "gestapák ducha" (bez článku na iDnes o naprosto stejné informační hodnotě jakou jsem na KD produkoval já bych se to neodvážil říct, ale zpětně to teď jasně vidím. Luděk by prostě v "této otázce" "neváhal svého oponenta" "odevzdat GESTAPU"(či nástupnické ideo-organizaci..) naprosto bez ohledu na historickou pravdu, v té věci navíc potvrzované i "protistranou").
Zlatej Zkoumal Draku.. Luďa by tě nechal sedět na tvrdo .. - kdyby mohl..
No, možná že už mezitím vychladl, byl to jinak hodnej kluk .., nechci mu zas tak křivdit.. , ale tehdy s ním opravdu nebyla řeč.

copak Joe, ten (So, 11. 8. 2018 - 11:08)

Tobě asi uteklo, že tam Próza napadl Joea kvůli jeho údajné skryté homosexualitě.

jo tak to mě uteklo.. Ono to pro mě není "téma numero uno". Já tam tehdy spíš řešil - to mě ale vnukl resp. Fullford to tak někde napsal/přišel na to propojení - Šabtaje Cviho plus následný "bankovní mesianismus" "jistých složek společnosti". (Osobně si myslím, že tohle Fullforfd prostě diagnostikoval dobře.)
Samozřejmě mě to potvrdila - nepřímo.. - jedna stránka z Olamu.cz - Cvi skutečně znovu oživil mesianistická očekávání do té doby "naprosto upozaďovaného Favorita" (samozřejmě to F a to slovo je "funkcíí úhlu pohledu" ..)
Takže nějaké "skryté homo" u Joea i "kůžičky" jsem prostě neřešil ..

Ale je-li tomu tak, tak to teda "Joe dost klesnul", už jen za tu svou nechutnou resp "tvrdou" (předpokládám.. , to on uměl..) polemiku.
Mě tehdy víc "pálil" Luděk .. to byl opravdový "gestapák ducha" (bez článku na iDnes o naprosto stejné informační hodnotě jakou jsem na KD produkoval já bych se to neodvážil říct, ale zpětně to teď jasně vidím. Luděk by prostě v "této otázce" "neváhal svého oponenta" "odevzdat GESTAPU"(či nástupnické ideo-organizaci..) naprosto bez ohledu na historickou pravdu, v té věci navíc potvrzované i "protistranou").
Zlatej Zkoumal Draku.. Luďa by tě nechal sedět na tvrdo .. - kdyby mohl..
No, možná že už mezitím vychladl, byl to jinak hodnej kluk .., nechci mu zas tak křivdit.. , ale tehdy s ním opravdu nebyla řeč.

Jan (So, 11. 8. 2018 - 05:08)

Však to je dobře ... :-)...Diskutovat je v pořádku; jenže pro některé "moudré" diskutéry je diskusí dělat ze všech kolem blbce.

Steve (So, 11. 8. 2018 - 01:08)

Koukám, jak se to tady...Však to je dobře ... :-) Jen diskutujme vesele dál.

Tony (Pá, 10. 8. 2018 - 19:08)

"Máte se zeptat...To tu píšeš vím, jako ty dobře víš, co tu píšu já.

Relativista, já jsem přesvěfčen, že je to Zkoumal, zavedl tuto diskusi off topic.

Tony (Pá, 10. 8. 2018 - 19:08)

Vsadím boty, že pan no je...Tobě asi uteklo, že tam Próza napadl Joea kvůli jeho údajné skryté homosexualitě.

My jsme se tam s Joem na téma obřízka tvrdě porafali.

Dr. Cvock (Pá, 10. 8. 2018 - 17:08)

Koukám, jak se to tady krásně rozjelo:-)

jak to měli prý NDR vojáci v heslu: "vždy připraven !!"
:-)

Dr. Cvock (Pá, 10. 8. 2018 - 17:08)

Při zpětném čtení jsem zjistil, že obřízkuchtivé Evě,

No, ono u ženských (některých..) je to spíš o takovém "umanutí" ...
Prostě nesnesou odpor a tak trochu i "mešuge".
Takové je lepší se vyhnout ..

Dr. Cvock (Pá, 10. 8. 2018 - 17:08)

Vsadím boty, že pan no je Joe z KD.

Že by se Joe dal na "stará kolena" "na kůžičky"??
Snad ne.. přišlo mě, že to má posazené "více společensky" spíše demonstrace proti Palestincům a jiné libůstky.. (bez komentáře).
Nevěřím tomu, že by to byl Joe..
Ale jstli je to "alespoň evangelikál" (neamerický!!, u Ami to chápu.. tam to byla "regulerní součást boje s onanií", prostě Amíci.. no.. :-) ), tak "potěš".

Víš jak to říkají "ti zatracení modlářští lidově pohanští katolíci"(italského střihu..) - "Pane Bože!! ... - do čehos tu duši dal".
Zkoumal si alespoň "jede svůj interest" .. (lust..) ale cirkumfetišující evaqngelikál z přesvědčení... to je opravdu "libůstka".

Jan (Pá, 10. 8. 2018 - 16:08)

Koukám, jak se to tady krásně rozjelo:-)

Steve (Pá, 10. 8. 2018 - 15:08)

"Máte se zeptat někoho, koho obřezali v dospělosti."

Tak proč se mne např. nezeptáš??? Já vím proč ... protože nechceš slyšet jinou pravdu - ta ti nejde zrovna do krámu. Já nepotřebuju číst názory nějakého Kriste, neb vím sám moc dobře jak to je. Vším jsem si prošel a mám ho opravdu mezi svýma nohama. :-)

Tony (Pá, 10. 8. 2018 - 00:08)

s tím plně souhlasím. Je...Milý pane no!

Váš román dnes rozebírat nemíním, jen z něho něco vytnu:

°Zájem o chlapecká přirození, což řešení obřízek a "zmrzačených" údů nepochybně je, je trošku divný. Ono i skuteční odborníci, např. sexuologové, nebo i gynekologové, občas dojde k případům zneužití pacientek nebo obtěžování, jako třeba stimulace poštěváčku, neslušné návrhy, že pacientů může sexuologovi manipulovat jeho penisem apod. To jsou vystudovaní lékaři s desítky let praxe. I oni jsou ohroženi. Ale samozvaný amatérský "sexuolog", co pročítá příběhy o sexuálním zneužívání, je tohle normální? Podobně mi přijde u obřízek, je to normální, řešit neustále cizí chlapecké pyje? Nejsou to jeho děti, nikdo ho nežádá o radu, obřízky se u nás dělají jen marginálně. To pak člověk zvažuje, jestli na tom, co píšou zkoumalové není dosti pravdy. °

Už před čtyřmi lety, když jsem se tímto začal zabývat, jsem si všiml, že jste se tím zabýval dříve než já. Při zpětném čtení jsem zjistil, že obřízkuchtivé Evě, matce pětiletého syna z Brna, jste na tomto vláknu dokonce radil, jak podvést zdravotní pojišťovnu. To je od evangelikála velice pěkné. Odkud ten váš zájem. Vychází z vaší zvrácené osoby nebo je dán zvrácenou evangelikální vírou?

Tony (Čt, 9. 8. 2018 - 23:08)

Milý pane no!!!

z uvedeného vyplývá, že od poloviny listopadu, od kdy znám uvedené stránky toho lékaře SE ŽÁDNÝMI OSOBAMI MLADŠÍMI 18 LET NA TOTO TÉMA ZÁSADNĚ NEKOMUNIKUJU!!! a maximálně dám odkaz na uvedené stránky. (Ten lékař působí v zahraničí).

Dříve jsem prováděl osvětu hlavně pro mladé matky, ale tu jsem též velmi omezil, protože je nyní odkazuju na jiného lékaře, který je primářem dětské chirurgie v jedné oblastní nemocnici poblíž Prahy a má v tomto třicetiletou praxi. Mnohé matky mi byly za mé odkazy velmi vděčné. Například:

tonka28

28. júl 2016

@gin124 tak a sme po návšteve lekára... podotýkam po NAVSTEVE nie hospitalizácii operácia ZRUSENA !! Po 3 týž. používania TRIAMCINOLU syn sám dokázal stiahnuť a masť som doporučila už 3 mamičkám (paradoxne aj sestričke na urologii - neverila ked sme tam prišli a že má podobný problém jej syn o 1-2 r mladší od môjho) takže Vám chcem v mene syna podakovať!!!

a jiná:

zuzulamimi @gin124 Dobry den. Vidim, ze tato tema stale pokracuje v hojnej debate.
Tak pridam svoju skusenost.
Maly 4r mal problem so zjazvenou fimozou, uz ledva cikal…na SK vsetci len obriezka, obriezka. Kontaktovala som toho pana doktora co ste mi ho spominali a bol uuuuplne uzasny, ci telefonicky a potom aj osobne. Najprv sme sli na konzultaciu, tam sme dohodli operaciu, potom siel na operaciu, ktora trvala chvilinku a hned ho doniesli muzovi (ja som nebola, siel len muz) a vsetko super zvladli. Prve dni boli tazke, jasne ze ho stipalo cikanie a tak…na zaciatku to vyzeralo hrozne ale kazdym dnom to bolo lepsie, asi treti den uz cikal ok…o 10 dni sme sli na kontrolu, tam mu ho prvykrat stiahol (kus poplackal ale v pohode) a odvtedy doma krasne stahujeme a vsetko je super. O dake tri mesiace mame poslat dr mail co je vsetko ok.
Takze kto ma diagnozu naozaj na obriezku iba a nechce to, odporucam tohto uzasneho dr a ak mate tu moznost ist tam (z Bratislavy to bolo tri hodiny), tak chodte!!!
Este raz dakujem za info, pomoc a radu .

Milý pane no!!!

Vaše ohánění marxismem je velice směšné. Na jednu stranu máte pravdu ale na druhou stranu je v naší společnosti hodně zanedbávaných a týraných dětí. Jsou toho celé noviny. A rodičům ani hamižným lékařům nedává nikdo právo mrzačit pohlaví chlapců amputací předkožky. Pouze si mnozí z nich to právo nechutně přisvojují.
Mé rady nejsou nevyžádané, mnoho matek se mě ptá samo. Já stejně dávám pouze odkazy, na žádné konkrétnosti se nikdy nevyptávám. Ohedně knížky: NEJSEM SPISOVATEL, žel v češtině žádná knížka sepsaná není a není ani žádná do češtiny přeložená, ze zahraničních mohu doporučit tři knížky od Maria Lichtenhedta, pak knihu od profesora Mathiase Franze OBŘÍZKA - SMUTNÉ DĚDICTVÍ a dvě knihy, v nichž jsou žalostné příběhy mužů postižených obřízkou, jedna je od kanadské autorky a druhá je od německého autora.

Milý pane no!!!

V první řadě jte tu těžce urazil vy mě a přitom jste nehorázně pomluvil mou osobu!!! Žádám Vaší omluvu.

Reklama

Přidat komentář