Reklama

penis se staženou versus nestaženou předkožkou

Návštěvník (Út, 9. 7. 2019 - 22:07)

ja som mal špičku žaluďa von stále, aj v klude, no manželke sa to nepáčilo a tak som skúšal nosiť pár týždňov zalud cely odkryty.. s citlivosťou som problém nemal, len ten taký “iný” pocit mat to takto od malička a zrazu ináč, ale prešlo pár týždňov a mne začalo zrazu vadiť mat zalud zakrytý a naozaj mi už vyhovuje viac teraz, keď je trvale von, ako raz tak - raz tak ...

tmf (So, 27. 7. 2019 - 07:07)

Je to jiný pocit, mě to bylo dost nepříjemný a moc se mi to ani nelíbilo jak to vypadá, ale pak jsem si zvykl a už mi to tak nepřišlo. vyhovuje mi to a líbí se mi to tak víc

tmf (So, 6. 7. 2019 - 17:07)

Když se s tím začne ještě před pubertou tak penis pak povyroste zatimco kuzicka ne, takže pak už jí ani vůbec nejde dát na žalud, podobně jako po obřízce
Já s tím začal pozdě takže holt to tak nemám

Návštěvník (Pá, 5. 7. 2019 - 01:07)

Ja mam syna a v živote som s ním neriešil take somariny, ako je honenie na uvoľnenie ap. Nečudujem sa, že sú chlapci nadrzani, keď od nich chcete take veci v čase dospievania a burenia hormónov ... za mojich mladých čias sa do nás nikto nestaral, je pravda, že bola iná doba a internet bol kdesi v začiatkoch, ale aj tak sa ku mne dostalo, čo sa malo .... nie som obrezany a predkozku sťahovať do spodného pradla má naučila až moja žena - teda, už až manželka a asi 2-3 roky po svadbe, dovtedy som to ja sám neriešil absolútne ... mam syna a dcéru, moja úloha, čo sa týka puberty a mužského vzoru bol syn, veci týkajúce sa dospievania dcéry boli na žene ... dohoda bola, že naučíme syna a budeme ho viezť k tomu, aby si pipik preťahoval a odkrýval zalud a naučil sa mat predkozku stiahnutu stále, ale priorita bol vzor, že to tak videl u mna od mala a potom postupne sme na to šli, ešte kým nezacal vyslovene dospievať a pred pubertou už mal žaluďa von celého ... v súčasnosti to má tak, že keď si natiahne predkozku na zalud, zvlecie sa mu sama a zalud sa mu odkryje ... keď si to porovnám so sebou, vždy je tam ta možnosť “pohrať” sa s predkožkou, on tu možnosť už nemá, ale zasa, čo sa týka hygieny a praktickosti - myslím si, že je na tom on lepšie omnoho viac, ako jeho rovesníci alebo neobrezany

Tony (St, 19. 6. 2019 - 14:06)

Teď je otázkou, kolik z nich má ten domeček na žaluda vodpižlaný.

Vanda (St, 19. 6. 2019 - 12:06)

Loni jsme byli na nuda v Chorvatsku a tam to bylo tak půl na půl s předkožkou a bez ale všimla jsem si že se zase začínají holky a i mladé zarůstat upravovat klín bylo vždycky suprové Holátka se mi moc nelíbí sama mám bobříka lehce zastřiženého.

J (Ne, 16. 6. 2019 - 08:06)

Nedávno jsem viděl necenzurované video, nějaký protest naháčů na kolech v Anglii. A holý žalud tam nebyl ani jeden.

Pavla (Ne, 16. 6. 2019 - 07:06)

Můj muž má předkožku stále přes žalud ale když se mu postaví tak sama se stáhne za žaluda a tam zůstane a když mu rukou pomůžu zpět ji stáhnout a tak sem a tam až do výstřiku.

Tony (Po, 10. 6. 2019 - 12:06)

Mě takle stál po stažení od malinka až do mých třiceti let. Ale dá se na to zvyknout a pak už nestojí.

Lenka (Po, 10. 6. 2019 - 11:06)

Ahoj,
mám dva kluky 10 a 12 let a byly jsme teď na nudě se opalovat a koupat a rozhodla jsem se,že je oba dva naučím,aby si nechali staženou předkožku za žaludem.Jenže když jsem jim to řekla a udělali to,tak u nich došlo k erekci a to na nudě u takhle velkých kluků vypadá blbě.jak udělat to,aby jim tolik nestál po tom stažení?

Valerie (Ne, 16. 6. 2019 - 08:06)

Nejde to nijak udělat. Kluci v tomto věku, hlavně ten starší, jsou již většinou plni sexu, myslí na to pořád. Vím to, neboť náš syn má 12 a půl. Již vloni jsme byli týden u vody a klukovi stál každou chvíli. A to přitom určitě nejméně dvakrát denně onanoval. Takže nejde to nijak zařídit, aby takoví kluci neměli erekci.

luci (Čt, 20. 6. 2019 - 09:06)

Jde , ale je to hloupost , kluci jsou prostě samci a jejich sexuální probuzení se erekcí a nutkáním k vyprázdnění žláz projevuje . Je to přirozený proces a není potřebné a vůbec nezdravé do něho zasahovat.

Valerie (Čt, 20. 6. 2019 - 13:06)

Lenka se ptá, jak to udělat, aby těm klukům tolik nestál po tom stažení. Ty luci, píšeš, že to jde. No to teda nevím, jak by to mohlo jít. Pozoruju to u syna už přes dva roky a ten má erekci, když to trochu přeženu, skoro pořád. Skutečně nevím, jak by to šlo udělat, aby ji měl, dejme tomu, méně často. Pouč mě, luci.

Vlasta (Út, 2. 7. 2019 - 09:07)

Můj syn to taky míval od dvanácti mu stál skoro pořád a vyřešili jsme to tak že si ho honil i třikrát denně.V šestnácti si našel holku a bylo po problému.

Vlaďena (St, 3. 7. 2019 - 04:07)

Mám dceru a syna, on je taky v tom věku, ale vůbec by mě nenapadlo, že bych s ním o něčem takovém mohla promluvit. A ještě mu poradit aby onanoval častěji. S dcerou je to něco jiného, ale taky jen do určité míry. Ale v každé rodině je to jinak a je jen dobré když se děcka mohou rodičů zeptat na cokoliv a obráceně.

Valerie (Út, 2. 7. 2019 - 11:07)

Ten náš bude mít 13 a vím zcela jistě, že onanuje v posteli každé ráno a pak večer před spaním. Teď o prázdninách když je doma, tak ráno si to dělá i dvakrát. Zjistila jsem to podle množství spermií, které si utírá do prádla.

Steve (Út, 2. 7. 2019 - 11:07)

Asi se nudí a má málo aktivit když furt jen myslí na sex. uspokojení. 1x za 2-3 dny by mělo bohatě stačit.

Valerie (Út, 2. 7. 2019 - 12:07)

Jsem ráda, že má aspoň to prkno a každý den chodí s kámošema na ta hřiště. Jak vím od přítelkyně, tak její syn je na tom stejně. Ten už měl 13 a co ho zajímá, tak to je jenom to, co má mezi nohama. Takže většina kluků toho věku je na tom stejně.

Steve (Čt, 20. 6. 2019 - 16:06)

Zřejmě bude sexuální maniak po mamince. ;-)

Tony (Pá, 7. 6. 2019 - 21:06)

Chtěli byste vidět moji předkožku? Nejsem obřezaný. Ale jenom v Kristu a s Kristem.

Reklama

Přidat komentář