Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

Můj Bůh (Čt, 9. 5. 2019 - 16:05)

Nebo mě může můj Bůh zkoušet, jestli když dostanu do rypáku, nezačnu pochybovat! Klasická zkouška! Neznamená to, že není dost silný nebo silnější než ostatní bohové! Kdepak! Jen test vůle!

Rakato (Čt, 9. 5. 2019 - 18:05)

Ti, co věří na testy vůle, se nedožívají dlouhého věku. Jen zbožné přání slabých a zbabělých, ze kterých silní bohové dělají otroky.

Víra (Čt, 9. 5. 2019 - 18:05)

To je jen tvá víra. Skoro všechno je jen víra. I věda věří, že jí neklame okolní svět, že to není nějaký matrix, že se to neodehrává ve snové světě, jasný důkaz chybí. Skoro vše je jen víra, i věda. Pravděpodobnost toho neznáme, důkaz nedůkaz. Většína důkazů jsou nejisté důkazy.

Rakato (Čt, 9. 5. 2019 - 21:05)

Z takovou filosofií se divím, že vůbec jdeš do toho udělat těsto na štrůdl, když je všechno v takové obrovské nejistotě a neurčitosti. Do podobného relativizování všeho se většinou pustí někdo, komu se už z hlavy vyvanuly všechny rovnice a poučky o zákonech přírody. Vsadím se, že už nevíš, co říká Archimedův zákon.

Můj Bůh (Čt, 9. 5. 2019 - 16:05)

Rakato, tak to být nemusí, křesťané teď dostávají do rypáků od muslimů a ateistů, znamená to, že existuje Alláh nebo žádný bůh? Můj Bůh na mě může být i nasraný. S tím počítej.

Rakato (Čt, 9. 5. 2019 - 18:05)

Jehova není žádný silný bůh, Abram uctíval hoha hor, Jehova samotný je jen syn nejvyššího kanánského boha Ela. Není divu, že prohrává. Možná by mu dal na budku i Hérakles, ale tím si nejsem jistý.

Můj Bůh (Čt, 9. 5. 2019 - 12:05)

Vše může být matrix! Logika. Dobrou :)

Můj Bůh (Čt, 9. 5. 2019 - 12:05)

Jisté důkazy pro to nemam, ale vy také ne. Ani pro evoluci nemáte.

Můj Bůh (Čt, 9. 5. 2019 - 12:05)

Můj Bůh se jmenuje Sudak a je mocnější než Jehova, než váš Jahve, ale i než Ježíš a duch svatej. Oni mu čistí jeho boty, metaforicky řečeno. To on ovládá svět. Jehova přišel, když už se duch vznášel nad vodami. Už přišel skoro k hotovému, stvořil sice člověka, ale na pokyn Sudaka, Nadboha. Vodu a ducha stvořil Sudak. Na počátku nebylo slovo, ale Sudak.

Rakato (Čt, 9. 5. 2019 - 15:05)

Není těžké zjistit, který bůh je mocnější. Když ti dá křesťan do rypáku, tak Jehova.

Návštěvník (Čt, 9. 5. 2019 - 11:05)

a vydrží víc mozek nebo ledvina?

Návštěvník (Čt, 9. 5. 2019 - 10:05)

Nápad Evropské komise: https://m.youtube.com/watch?v=juXQfuyUJCQ

Rakato (Čt, 9. 5. 2019 - 12:05)

Normálně bych řekl: Dobrá recese. Ale dnes si už nejsem jistý ničím, pokud jde o stupeň úpadku EU. Konečně - negrofilie EU je známá už delší dobu, když odmítala chránit své hranice před nájezdy negrů, a ještě podporovala dementy, kteří odlovovali negry z gumových člunů v libyjských vodách.

Dotaz (Čt, 9. 5. 2019 - 09:05)

Je možné, že když někdo dlouhodobě pije alkohol, že se mu sníží kognitivní funkce?

Rakato (Čt, 9. 5. 2019 - 12:05)

To je tutovka, že chlastem rušíš jeden neuron za druhým, jde jen o velikost dávky. Ale to mi nevadí. Já nemám rád lidi, co jsou na urovni debila a přetvařují se, že jsou chytří. A dělají to třeba celý život. To je docela zákeřné.

Dotaz (Čt, 9. 5. 2019 - 11:05)

proč používáš můj nick Dotaz? Snížili kognitivní funkce?

Tony (Čt, 9. 5. 2019 - 10:05)

To je naprosto individuální. Každý má své orgány, tedy i mozek, jinak stavěné. Co jednomu neublíží, to druhého odrovná.

D (Čt, 9. 5. 2019 - 07:05)

Není v České republice povinnost, že se schizofrenie musí léčit?

? (St, 8. 5. 2019 - 23:05)

Co by si vzal mladý bouček na starém cirkumfetišistovi Jirkovi?

Tony (St, 8. 5. 2019 - 21:05)

Smutné je gay akce i to, gay chat cz rychly prachy kluci, Bratislava ...
https://daliparodial.online/-n7zwyFqNoc7Dus1VX80qXnci9FmauinTGEyua1O3q2GRG...
Malou honeni gay gay perverz Marie ve Filipově czech gay Lída Baarová. .... Jmenuji se Lukáš gay cruising praha mi 23 par hleda kluka mám hnědé hledám ..... Banska Shtiavnica, Banskobystricky psie oči nahy gay, Podolinec, Presovsky ...

Reklama

Přidat komentář