Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

Návštěvník (Ne, 19. 5. 2019 - 09:05)

Buzici, nelezte do diskuze o Bohu, máte svoje fóra.

Buzík Robin (Ne, 19. 5. 2019 - 09:05)

Jsem nepřiznaný buzík. V každém hledám buzíka. Jsem posedlý buzicismem, protože se mě to osobně týká a je to můj problém. U každého, kdo byl posedlý vyhledáváním buzíků, se vždycky časem přišlo, že to dělal, protože byl sám buzík. Je to tak i se mnou. Jsem buzík Robin, V hlavě mám místo mozku matrix. Váš buzík Robin.

Tony (Ne, 19. 5. 2019 - 08:05)

Jsem prase bez názoru. Kam vítr tam plášť. Zkurvím se s každým. Chrocht chrocht.

Tony (Ne, 19. 5. 2019 - 08:05)

Básním tu každý den o tom, že bych chtěl učit tělocvik na prvním stupni. Chtěl bych kontrolovat penisy malých chlapcům.

Tony (So, 18. 5. 2019 - 23:05)

Děláš tam ze sebe totální gumu, ale časem jsem zjistil, že tvoje příspěvky mají hodně co do sebe-------------------Ale jak nám říkal kdysi jeden učitel na základce: "Chytrému napověz, blbého kopni."

hm (Ne, 19. 5. 2019 - 05:05)

běž si už vykecávat svoje osobní konflikty jinam

Dawkins je gay (So, 18. 5. 2019 - 22:05)

je to buzík, ženu si vzal jako Mrtvička, jen kvůli okolí

Návštěvník (So, 18. 5. 2019 - 22:05)

To je ale zcela něco jiného, než měl Dawkins na mysli.

Rakato (Ne, 19. 5. 2019 - 14:05)

A koho zajímá absolutizujici Dawkins? Až se nám přitíží a doktoři nás odepíšou, nakonec stejně všichni skončíme u samolečitele a budeme využívat jeho zkušenostní medicínu, shromážděnou předky.

Tony (Ne, 19. 5. 2019 - 15:05)

Můj guru on není ale na OSACRu se ho dovolávají dost.

Návštěvník (So, 18. 5. 2019 - 21:05)

Kritika ájurvédské medicíny
Vědec Richard Dawkins zcela otevřeně ájurvédskou medicínu kritizuje a říká: Myšlenka, že starověkost je to samé jako nahromaděné vědomosti v průběhu let, je zcela mylná ...oživení ájurvédy v této době je to samé jako pokoušet se zastavit krvácení pijavicemi

Rakato (So, 18. 5. 2019 - 22:05)

Zase někdo, kdo neslyšel o hirudoterapii? O zázračných slinách pijavic? Blíže zde: http://www.pharmapoint.cz/zajimavosti/hirudoterapie-lecba-pijavicemi/

Tony (So, 18. 5. 2019 - 21:05)

Na to by ses musel zeptat hinduistických kněží. Na starém formátu, který skončil před 7 měsíci, tu byli jako vedoucí serveru ještě uvedeni MUDr Klaudysová a MUDr Frej, jako lékaři praktikující ajurvédu.

Rakato (So, 18. 5. 2019 - 21:05)

Řešíte tady kraviny, a o jednu podstatnou věc se nikdo nezajímá: Je server, na kterém běží Doktorka, vysvěcen? ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Mám dojem, že ne a že se nám tady na síti proto potuluje satan, a svádí naše nevinné duše. Křesťané, vzpomeňte na Ježíše i Joba - ti satanovi odolali. Nepodlehněte jeho svodům! Jinak máte po nirváně!

Tony (So, 18. 5. 2019 - 21:05)

Probudit se po zemí v rakvi je horší. V plamenech to máš za sebou rychle.

Návštěvník (So, 18. 5. 2019 - 20:05)

V pražském krematoriu Strašnice se za rok zpopelní na pět tisíc nebožtíků.
Zpopelňování trvá zhruba 70 minut, záleží ovšem také na velikosti zemřelého. Proces zpopelňování je plně řízen počítačem a zaručuje dokonalé zpopelnění zemřelého.

„Po obřadu zajede rakev za kovové dveře, kde stojí vlastně už na výtahu, který rakev sveze do žároviště, což je prostor, kde jsou dvě kremační zařízení. Samotná kremace začíná, když je v horní části zařízení mezi 750-800 stupni Celsia a dole v dopalovací komoře 850 stupňů,“ vysvětlil Novinkám ředitel Pohřebního ústavu hl. m. Prahy Julius Mlčoch. Obsluha pecí zkontroluje, že došlo k dokonalému zpopelnění, pak vypne hořáky, vyjme z hlavní komory ostatky a vychladí je. V nádobě, která je součástí zařízení, tzv. kremulátoru, se provede úprava zpopelněných ostatků.

„Kremulátor je v podstatě takový kulový mlýn, kde se pomocí koulí při otáčivém pohybu najemno rozdrtí kosterní ostatky, které jsme vyjmuli z kremačního zařízení, a ty se přes děrované víko přesypou do urny, která stojí pod tím,“ popsal Mlčoch.

Rakato (So, 18. 5. 2019 - 21:05)

Mlčok cudně zamlčel, že za pracovní místo spalovače mrtvol se platí těžké peníze, protože se tak dostaneš ke zlatu z nebožtíků. A také neřekl, jaké problémy mu působí obezita, protože při morbidní obezitě se mu přehřívá a vybuchuje pec, a spalování nebožtíků se tak stává rizikovým pracovištěm. Vlastně si to zlato spalovači mrtvol zaslouží, protože při spalování riskují své životy. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Já bych do pece bez jehly do srdce nešel, protože nevěřím lékařům. Už mnohokrát se sekli a pak se nebožtík probudil v plamenech.

Rakato (So, 18. 5. 2019 - 14:05)

Připadám si tady jako na Hello Kitty pro dospělé. Je to jen pro psychicky odolné a vyžilé zoufalce, kteří čekají na smrt a nudí se. Hanba vám, zm.di!

Návštěvník (So, 18. 5. 2019 - 14:05)

Matrix, nezlob, nebo zase dostaneš 210 V, jako posledně

Tony (So, 18. 5. 2019 - 08:05)

Jsem úplně normální. Mám morbidní obezitu, alkoholismus, který mi devastuje mozek a ledviny, od rána do večera vysedávám na buznaseznamce s alkoholickým nickem. Zajímám se o předkožky cizích mužů a chlapců. Vydávám se za křesťana, ačkoli pošlapávám a ignoruji celý Nový zákon.

Reklama

Přidat komentář