Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

Touha (Po, 13. 5. 2019 - 00:05)

Jo tak Rakato, tak kdyby svět věděl, která varianta je správná (a asi těch variant bychom našli víc než tyto dvě), tak se světu ubyde jedno celkem zásadní téma k rozumování

Rakato (Po, 13. 5. 2019 - 17:05)

Křesťané se zpronevěřili božím příkazům, protože hereticky zpodobňují své bohy, Jehovu, Satana, Ježíše, anděly. Ale písmo říká jasně (Ex 20, 4-5): "Nezobrazíš si Boha zpodobením ničeho, co je nahoře na nebi, dole na zemi nebo ve vodách pod zemí. Nebudeš se ničemu takovému klanět ani tomu sloužit….“ --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Odpadlící! Vy vůbec nemáte Ježíše zobrazovat, a to platí o to více, že neznáte jeho podobu. Jste nepoučitelní, pořád sděláváte modly, kterým se klaníte, už chybí to příslovečné zlaté tele, aby byla vaše zpupnost vůči bohu dovršena. Marie, stovky svatých, dokonce Ježíš, i Jehova v Sixtinské - za to vás čeká zatracení. -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nicméně, pokud ateista chce znát Ježíšovu podobu, může ji jen trefit s určitou pravděpodobností, a nápad vědců odvodit ji od rasového typu tehdejších obyvatel Palestiny, se mi zdá dobrý. Malý tmavý s černými kudrnatými vlasy - takový by asi váš Ježíš. Nelíbí? Přejděte ke germánským bohům, všechno to byli (až na Lokiho) hezcí modroocí blonďáci. Dtto řečtí bohové.

Návštěvník (Ne, 12. 5. 2019 - 20:05)

"Učení které v Bibli nenajdete." Ano, protože to je učení otce lži.

Návštěvník (Ne, 12. 5. 2019 - 21:05)

Proč? Co tě vede k tomuto názoru? Ty myslíš, že vše co není ohledně Krista v Bibli je lež? Tolik věříš těm, kteří určili, co v Bibli má a co nemá být?

Návštěvník (Ne, 12. 5. 2019 - 22:05)

1. Ježíš Kristus nebyl uctívač Slunce jako pohané a proto nemohl přivítat východ Slunce. Uctívání Slunce=satanismus. 2." Šťastni jsou ti co se otevřeli Slunci." Cože??? :-D 3. Ježíš Kristus by nikdy neřekl: "jste světlo světa". Bible: "Soud pak je v tom, že světlo přišlo na svět, ale lidé si zamilovali více tmu než světlo, protože jejich skutky byly zlé. Jan 3,19 Tím světlem je Ježíš Kristus, ne my. Opět satanismus, který všechno otáčí. 4."Šťastni jsou ti co našli ráj v sobě samém." 5."Blažení jsou ti co našli poklad v sobě samém." 6."JÁ- je jméno věčnosti." Co prosím? :-D atd.atd.atd.atd. Bible: "Jsou to falešní apoštolové, nepoctiví dělníci, přestrojení za apoštoly Kristovy. A není divu, vždyť sám satan se převléká za anděla světla; není tedy nic překvapujícího na tom, že se jeho služebníci převlékají za služebníky spravedlnosti."

Rakato (Ne, 12. 5. 2019 - 23:05)

A já navíc věřím, že ve větě "Blahoslavení chudí duchem." se skutečně mluví o debílcích.

Návštěvník (Ne, 12. 5. 2019 - 21:05)

Kdybys znal Bibli, tak bys taky hned věděl, že tohle učení tam vůbec ale vůbec nesedí. Je to jako bys tvrdil, že Ježíš Kristus vyučoval evoluční teorii.

Návštěvník (Ne, 12. 5. 2019 - 13:05)

Toto vám média neukážou: https://youtu.be/aq6Ch-b-3mI

Rakato (Ne, 12. 5. 2019 - 18:05)

Pravda, evropská média se vyhýbají islamizaci Evropy jako čert kříži. Jen samé bláboly o podružných věcech, dementní Francouzi s oblibou básní o jakémsi francouzském dědictví, ale že Evropa už skončila, jen o tom ještě neví, o tom ani slovo. Lidi jsou ukolébaní do blažené nevědomosti, a přitom jim možná za zadkem vyrůstá další muslimácké ghetto. No a až se probudí, tak jim viníci toho všeho - korektnostní přiblblíci - řeknou, že všichni musíme přinášet oběti.

Rakato (So, 11. 5. 2019 - 13:05)

Já jsem proklel sám sebe? :o

kvakato (So, 11. 5. 2019 - 11:05)

https://www.youtube.com/watch?v=Vla9wJfgT-g

ale prosím neproklínat, jsem hotovej i bez toho .. .-)

Rakato (Pá, 10. 5. 2019 - 22:05)

Ahoj, jak píše náštěvník, někdo se za mě poslední dobou vydává.

Rakato (Pá, 10. 5. 2019 - 23:05)

Falešná sketo, zhyň!

Souhlasím (Pá, 10. 5. 2019 - 11:05)

Já například pociťuji hodně velkou přítomnost mimozemšťanů.

Rakato (Pá, 10. 5. 2019 - 18:05)

A já zase mimoňů.

Analytik (Pá, 10. 5. 2019 - 10:05)

Ne ve všudypřítomnost, ale v hodně velkou přítomnost. :)

Víra (Čt, 9. 5. 2019 - 23:05)

Já nevím, zda existuje Jehova nebo jiný bůh. Můžu jen věřit.

Rakato (Pá, 10. 5. 2019 - 14:05)

To máš lepší věřit v duchy předků, jak se věřilo původně - ti stojí vždy s tebou, a je to rodina, ne cizák Jehova, kterému křesťané pod nátlakem říkají otec. Také se ti nebude do života montovat Kristus se svými úchylnostmi jako je kanibalismus a "Nastav druhou tvář." --------------------------------------------+----
Duchové se spokojí s oltáříkem někde v koutě, zapálíš svíčku a máš spojení.

Víra (Čt, 9. 5. 2019 - 21:05)

Vy to děláte také tak, jen si to nechcete přiznat.

Rakato (Čt, 9. 5. 2019 - 23:05)

Muži se chovají většinou racionálně a logicky (i když je pravda, že ženy tu logiku někdy hůře chápou). Proto jsou tak dobří ve vědě a technice. Svou teorií relativity to vlastně dokazuješ. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ale abych ti pomohl v tvé ošidné situaci, uvažuj takto - tvé zpochybňování všeho ti nepřináší užitetek, spíše tě směřuje k doktoru Chocholouškovi. To nemůžeš potřebovat, a proto se vrátíš nohama na zem a řekneš si - Jehova přece stvořil hmotu, takže jako křesťanka žiji ve hmotě, a ne v matrixu.

Reklama

Přidat komentář