Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Rakato (Čt, 16. 5. 2019 - 14:05)

Dobrou pravici nenajdeš, ani kdybys prstíčkem hrabal. Všechno jen nestátotvorní dacani, kteří u vlády kritizují šmahem všechno - to dobré, i to špatné. Možná přišel čas založit znovu stranu mírného pokroku v mezích zakona, a nadzvednout stranickému smetišti mandle. Také by možná pomohla neziskovka, která by začala strany známkovat z pohledu konzervativního voliče. Jako ve škole, anebo dávat černé a bílé puntíky jako v mateřské školce. Protože dnes se strany v médiích hodnotí hlavně samy a jsou to jen samé slabomyslné invektivy.

Návštěvník (Čt, 16. 5. 2019 - 10:05)

ČSSD FOREVER! Rullez! Budeme dvojciferní!

Návštěvník (Čt, 16. 5. 2019 - 10:05)

Je vybaven stejnými povahovými rysi jako jeho pán Klaus.Tedy lstivý, ještitný, jakoby macho, přitom skrytě zřejmě homosexuální, nebo si na homosexuála hrající skrz svou ješitnost.

Návštěvník (Čt, 16. 5. 2019 - 10:05)

Takže vše nej výsledku ČSSD v eurovolbách !A evropo neblbněte a nevolte patolízala Klause Zahradila kancléřem Evropy, to by byla sebevražda.

ODS-jiskry (Čt, 16. 5. 2019 - 10:05)

Chybí nám nové kapitalistické kádry, děláme nábor.Ozvěte se, trestní bezúhonnost, politická loyalita podmínkou. Sami školy zařídíme, doškolíme na Plzeňských právech.
Nechcem vzdělané z VŠ ale nepopsané Kindly.

Návštěvník (Čt, 16. 5. 2019 - 10:05)

Každý miliardář si platí své prostředníky (či komplice) v politice, kteří za něj jdou případně k soudu, nebo do vězení. Nejinak tomu je u Křetínského.
Platil patrně za to, že se nebudou měnit daňové zákony v jeho neprospěch, tzn. ještě před registračními pokladnami, ještě před přísnými daňovými kontrolami.
Prostě všichni platili přes konkubínu rodině Nečase, aby nic neměnil a udržel status quo a všichni mohli dál hrát tu daňovou únikovku.

Návštěvník (Čt, 16. 5. 2019 - 10:05)

Ono to zní šileně, že někdo si zaplatí , aby se neměnili zákony, ale miliardář prostě nekupuje pohledávky, rohlíky, ale platí rovnou tvůrce trhu.

Rakato (Čt, 16. 5. 2019 - 13:05)

Ono to zní šileně? Ale no tak ... V Americe z toho už dávno lobbisté udělali legální byznys.

Návštěvník (Čt, 16. 5. 2019 - 09:05)

Nevím jak se mi to mohlo stát. Chtěl jsem vidět film Dívka mých snů a asi jsem napsal podvědomě Skulina (zamyslel jsem se ) a stáhl se mi film Trhlina, já si toho nevšiml a pustil jsem si ho a čumim jak Brkoň jak nezaměstanný vysokoškolák , se v rámci absolventské praxe dostane do pracovní čety, která vyklízí budovu bývalé psychiatrie....

Rakato (Čt, 16. 5. 2019 - 13:05)

Nedivím se tvému zklamání, protože Trhlina je jen odvar amerických psychiatrických trháků. Bylo jich mnoho a u některých se ženy počůraly strachy. (Ty ses u Trhliny asi nepočůral, že? Tak vidíš, jak píšu - vodvar.)

Hymna novočechů (Čt, 16. 5. 2019 - 09:05)

Chudáci, žebráci, nemaj co na práci, nemaj do čeho píchnout, revizoři je nechaj venku chcípnout. Děkujem štědrý den, za okny radujem z svíčky vánoční, ryby sváteční, ti lidi jsou tak hodní, že koukat nás nechali, kosti nám hodili...

Návštěvník (Čt, 16. 5. 2019 - 09:05)

Sladké mámení, zemřel autor tohoto hitu ,které zazpívala Studénková v skvělé komedii Poledňákové z nedávných dob sedmdesátých let. JIž odešel i hlavní herec Satinský, další hlavní herec Postránecký a drsňák a sportovec Nový již není co za mlada.
Na pohřbu autora hitu Sladké mámení textaře Vladimíra Poštulky se chlapák Janda rozhodl, že ještě ten den sepíše závěť, aby všichni dostali svůj díl a nehádali se o dědictví a nesoudili po jeho smrti. Tak tomu říkám jednání chlapa...

Ty (Čt, 16. 5. 2019 - 10:05)

si o chlapském jednání můžeš nechat jen zdát

Návštěvník (Čt, 16. 5. 2019 - 09:05)

Asi na příště na tu demonstranci na Staromák přijdu a bude nás 20 001!
Bulsara, tedy lžíce, kterou protéká stále méně masa v omáčkách a konzervách a párkách od Agrofertu již mi nevoní.

Rakato (Čt, 16. 5. 2019 - 13:05)

Dobrá demonstrace tě vnitřně uspokojí. Také máš pocit, že je to lepší než sex? Projevíš názor, odventiluješ se, najdeš nové přátele. Kdybys měl problém s nápisem na svůj transparent, ozvi se. Jsem v tom fakt dobrý. (Prozatím asi máš na tyči jen červené trencle, ne?)

Návštěvník (Čt, 16. 5. 2019 - 09:05)

Žralok zuby má jak nože, a z Kubery čiší smrad,,Paroprase ach můj bože, kdo dokáže, že je Kočkovrah!
Až povezou ODS na lafetě, ó to bude pěkné, ó to bude pěkné,
až nazujou jim papírové boty, až i Mirka Němcová pochopí, že nejede do roboty...

Návštěvník (Čt, 16. 5. 2019 - 09:05)

Miliadáři drží při spolu v společném a hádají se jen o zakázky. Nikdo nepude proti křetínskému v médiích, oni nejdou ani proti Babišovi, protože na revanš by jel Babiš a Mafra po nich teď taky.

Rakato (Čt, 16. 5. 2019 - 13:05)

Na tebe až příliš moudrá slova. Přeji ti, aby ti to vydrželo.

Návštěvník (Čt, 16. 5. 2019 - 09:05)

K mladému se nejlíp hodí waltz v plesu v opeře, starému katafalk a věnec smuteční.

Rakato (Čt, 16. 5. 2019 - 13:05)

Náhodou - jak je starých čím dál tím více, jsou to cenní voliči, takže když jim sáhneš na bezplatné obroučky, máš po popularitě v národě. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nicméně i pro tvůj přístup: Staří, uvolněte místo mladým." mám pochopení, protože už je hodně slintajících pajdajících přestárlých, kteří neví, jaká bije. A to přitom píšu s čistou hlavou a při vědomí, že do pojízdné židle musíme dříve nebo později všichni.)

Reklama

Přidat komentář