Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

aladin (Čt, 16. 5. 2019 - 16:05)

"Policejní důstojník pomáhal Pirátům, čeká ho vyhazov od policie".....Čemu se divíte, vždyť to jsou SOROSOVY Piráti !!! Využijí kohokoliv, aby se dostali k moci, chraň nás PánBůh před Sionisty !!

aladin (Čt, 16. 5. 2019 - 16:05)

"Prima
Odpolední zprávy"....EU nám zdevastovala zemědělství a proto bude dražší maso, jsou to fašisti a jediné řešení je vystoupit z EU !!!

Rakato (Čt, 16. 5. 2019 - 17:05)

Nechoď, Vašku, s pány na led,
mnohý příklad známe,
že pán sklouzne
a sedlák si za něj nohy zláme.

aladin (Čt, 16. 5. 2019 - 16:05)

"Prima
Odpolední zprávy"....Petříčku, umej si tu hnědou hlavu !!! Já být Ondráčkem, tak te pošlu do prdele !!!

Rakato (Čt, 16. 5. 2019 - 12:05)

Jakpak je dnes u nás doma? Tj. v neziskovkách? Pohoda a dobrý příjem. Viz komentář Neviditelného psa k neziskovce "Slovo 21". (Hrají to pořád na betla.): http://neviditelnypes.lidovky.cz/spolecnost-kolik-stoji-neziskova-vecere-fpd-/p_spolecnost.aspx?c=A161202_230138_p_spolecnost_wag

Rakato (Čt, 16. 5. 2019 - 12:05)

„Kdo nepere bílé prádlo s barevným je rasista.“ (Ellen „Schnappsie“ Kaltwasserová)

Návštěvník (Čt, 16. 5. 2019 - 10:05)

Hrábě či kníže Hrabě von Teplitz und Kounitz prý financuje Milion Chvilek pro demokratůru!

Návštěvník (Čt, 16. 5. 2019 - 10:05)

Umíráček zvoní pravici, sbohem a šáteček!

Rakato (Čt, 16. 5. 2019 - 14:05)

Dobrou pravici nenajdeš, ani kdybys prstíčkem hrabal. Všechno jen nestátotvorní dacani, kteří u vlády kritizují šmahem všechno - to dobré, i to špatné. Možná přišel čas založit znovu stranu mírného pokroku v mezích zakona, a nadzvednout stranickému smetišti mandle. Také by možná pomohla neziskovka, která by začala strany známkovat z pohledu konzervativního voliče. Jako ve škole, anebo dávat černé a bílé puntíky jako v mateřské školce. Protože dnes se strany v médiích hodnotí hlavně samy a jsou to jen samé slabomyslné invektivy.

Návštěvník (Čt, 16. 5. 2019 - 10:05)

ČSSD FOREVER! Rullez! Budeme dvojciferní!

Návštěvník (Čt, 16. 5. 2019 - 10:05)

Je vybaven stejnými povahovými rysi jako jeho pán Klaus.Tedy lstivý, ještitný, jakoby macho, přitom skrytě zřejmě homosexuální, nebo si na homosexuála hrající skrz svou ješitnost.

Návštěvník (Čt, 16. 5. 2019 - 10:05)

Takže vše nej výsledku ČSSD v eurovolbách !A evropo neblbněte a nevolte patolízala Klause Zahradila kancléřem Evropy, to by byla sebevražda.

ODS-jiskry (Čt, 16. 5. 2019 - 10:05)

Chybí nám nové kapitalistické kádry, děláme nábor.Ozvěte se, trestní bezúhonnost, politická loyalita podmínkou. Sami školy zařídíme, doškolíme na Plzeňských právech.
Nechcem vzdělané z VŠ ale nepopsané Kindly.

Návštěvník (Čt, 16. 5. 2019 - 10:05)

Každý miliardář si platí své prostředníky (či komplice) v politice, kteří za něj jdou případně k soudu, nebo do vězení. Nejinak tomu je u Křetínského.
Platil patrně za to, že se nebudou měnit daňové zákony v jeho neprospěch, tzn. ještě před registračními pokladnami, ještě před přísnými daňovými kontrolami.
Prostě všichni platili přes konkubínu rodině Nečase, aby nic neměnil a udržel status quo a všichni mohli dál hrát tu daňovou únikovku.

Návštěvník (Čt, 16. 5. 2019 - 10:05)

Ono to zní šileně, že někdo si zaplatí , aby se neměnili zákony, ale miliardář prostě nekupuje pohledávky, rohlíky, ale platí rovnou tvůrce trhu.

Rakato (Čt, 16. 5. 2019 - 13:05)

Ono to zní šileně? Ale no tak ... V Americe z toho už dávno lobbisté udělali legální byznys.

Návštěvník (Čt, 16. 5. 2019 - 09:05)

Nevím jak se mi to mohlo stát. Chtěl jsem vidět film Dívka mých snů a asi jsem napsal podvědomě Skulina (zamyslel jsem se ) a stáhl se mi film Trhlina, já si toho nevšiml a pustil jsem si ho a čumim jak Brkoň jak nezaměstanný vysokoškolák , se v rámci absolventské praxe dostane do pracovní čety, která vyklízí budovu bývalé psychiatrie....

Rakato (Čt, 16. 5. 2019 - 13:05)

Nedivím se tvému zklamání, protože Trhlina je jen odvar amerických psychiatrických trháků. Bylo jich mnoho a u některých se ženy počůraly strachy. (Ty ses u Trhliny asi nepočůral, že? Tak vidíš, jak píšu - vodvar.)

Hymna novočechů (Čt, 16. 5. 2019 - 09:05)

Chudáci, žebráci, nemaj co na práci, nemaj do čeho píchnout, revizoři je nechaj venku chcípnout. Děkujem štědrý den, za okny radujem z svíčky vánoční, ryby sváteční, ti lidi jsou tak hodní, že koukat nás nechali, kosti nám hodili...

Návštěvník (Čt, 16. 5. 2019 - 09:05)

Sladké mámení, zemřel autor tohoto hitu ,které zazpívala Studénková v skvělé komedii Poledňákové z nedávných dob sedmdesátých let. JIž odešel i hlavní herec Satinský, další hlavní herec Postránecký a drsňák a sportovec Nový již není co za mlada.
Na pohřbu autora hitu Sladké mámení textaře Vladimíra Poštulky se chlapák Janda rozhodl, že ještě ten den sepíše závěť, aby všichni dostali svůj díl a nehádali se o dědictví a nesoudili po jeho smrti. Tak tomu říkám jednání chlapa...

Reklama

Přidat komentář