Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

Rakato (Ne, 12. 5. 2019 - 23:05)

A já navíc věřím, že ve větě "Blahoslavení chudí duchem." se skutečně mluví o debílcích.

Návštěvník (Ne, 12. 5. 2019 - 21:05)

Kdybys znal Bibli, tak bys taky hned věděl, že tohle učení tam vůbec ale vůbec nesedí. Je to jako bys tvrdil, že Ježíš Kristus vyučoval evoluční teorii.

Návštěvník (Ne, 12. 5. 2019 - 13:05)

Toto vám média neukážou: https://youtu.be/aq6Ch-b-3mI

Rakato (Ne, 12. 5. 2019 - 18:05)

Pravda, evropská média se vyhýbají islamizaci Evropy jako čert kříži. Jen samé bláboly o podružných věcech, dementní Francouzi s oblibou básní o jakémsi francouzském dědictví, ale že Evropa už skončila, jen o tom ještě neví, o tom ani slovo. Lidi jsou ukolébaní do blažené nevědomosti, a přitom jim možná za zadkem vyrůstá další muslimácké ghetto. No a až se probudí, tak jim viníci toho všeho - korektnostní přiblblíci - řeknou, že všichni musíme přinášet oběti.

Rakato (So, 11. 5. 2019 - 13:05)

Já jsem proklel sám sebe? :o

kvakato (So, 11. 5. 2019 - 11:05)

https://www.youtube.com/watch?v=Vla9wJfgT-g

ale prosím neproklínat, jsem hotovej i bez toho .. .-)

Rakato (Pá, 10. 5. 2019 - 22:05)

Ahoj, jak píše náštěvník, někdo se za mě poslední dobou vydává.

Rakato (Pá, 10. 5. 2019 - 23:05)

Falešná sketo, zhyň!

Souhlasím (Pá, 10. 5. 2019 - 11:05)

Já například pociťuji hodně velkou přítomnost mimozemšťanů.

Rakato (Pá, 10. 5. 2019 - 18:05)

A já zase mimoňů.

Analytik (Pá, 10. 5. 2019 - 10:05)

Ne ve všudypřítomnost, ale v hodně velkou přítomnost. :)

Víra (Čt, 9. 5. 2019 - 23:05)

Já nevím, zda existuje Jehova nebo jiný bůh. Můžu jen věřit.

Rakato (Pá, 10. 5. 2019 - 14:05)

To máš lepší věřit v duchy předků, jak se věřilo původně - ti stojí vždy s tebou, a je to rodina, ne cizák Jehova, kterému křesťané pod nátlakem říkají otec. Také se ti nebude do života montovat Kristus se svými úchylnostmi jako je kanibalismus a "Nastav druhou tvář." --------------------------------------------+----
Duchové se spokojí s oltáříkem někde v koutě, zapálíš svíčku a máš spojení.

Víra (Čt, 9. 5. 2019 - 21:05)

Vy to děláte také tak, jen si to nechcete přiznat.

Rakato (Čt, 9. 5. 2019 - 23:05)

Muži se chovají většinou racionálně a logicky (i když je pravda, že ženy tu logiku někdy hůře chápou). Proto jsou tak dobří ve vědě a technice. Svou teorií relativity to vlastně dokazuješ. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ale abych ti pomohl v tvé ošidné situaci, uvažuj takto - tvé zpochybňování všeho ti nepřináší užitetek, spíše tě směřuje k doktoru Chocholouškovi. To nemůžeš potřebovat, a proto se vrátíš nohama na zem a řekneš si - Jehova přece stvořil hmotu, takže jako křesťanka žiji ve hmotě, a ne v matrixu.

Víra (Čt, 9. 5. 2019 - 21:05)

Ale protože nevím, co všechno může být matrix, raději z okna neskáču, věřím částečně ve své zkušenosti, ale ne bezpodmínečně, uvědomuji si jejich relativitu a vše dělám na základě své víry a pocitů, tak to je, rozum to jen odůvodňuje zpětně.

Rakato (Čt, 9. 5. 2019 - 22:05)

Kdybych měl to neštěstí a musel bych se pohybovat v tvé přítomnosti, když byl vzala do ruky v kuchyni nůž nebo něco jiného ostrého, utekl bych z bytu, protože bych netušil, co s tím nožem uděláš - ukrojíš si kus vánočky, anebo mě zapíchneš? Když na ženu přijde hysterie z toho, že je vnitřně nejistá jako ty, nikdo si není jistý životem. Kolik mužů už takto v kuchyni nožem zemřelo!

Víra (Čt, 9. 5. 2019 - 21:05)

", komu se už z hlavy vyvanuly všechny rovnice a poučky o zákonech přírody. " I tyhle zákony mohou být matrix.

Rakato (Čt, 9. 5. 2019 - 22:05)

A tebe to fakt baví? Dnes jsou už hry na takové úrovni, že např. ve Skyrimu máš pohled na přírodu lepší než z okna. a kdo chce více virtuality, může se nechat zavěsit, narazit brýle, a může létat jako pták. Takže co? Možná matrix, ale nic jiného nemáme, tak si přece nehodíme mašli kvůli tomu, že ty jsi zrovna v depresi. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mimochodem - matrix je regulerní kosmologická teorie, takže jsi ani nepřekvapila. Panenko Mario sedmibolestná!

Můj Bůh (Čt, 9. 5. 2019 - 16:05)

Test pevnosti mé víry! Dobrou a někdy! :)))))))

Reklama

Přidat komentář