Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

Návštěvník (St, 8. 5. 2019 - 18:05)

A ty zkazky o tom, že mi zařídí vyhazov, mi už psalo hafo pobožných. Třeba wolek a další. Nikdo nikdy nezjistil školu, kde pracuji a i kdyby zjistil, tak mu to bude, bobkovi k ničemu. Ředitelka je ateistka jako poleno. A mého přítele nejenže zná, ale můj přítel jí dělal obklady, koupelnu. Klidně ať píše bobek ministrovi. Brzy pro něj přijede sanitka.

Návštěvník (St, 8. 5. 2019 - 18:05)

Ale je to bobek z osacr. Bobek už tu psal kvantum svých matrixových sraček. Bobek mě hlavně nudí. Schizofrenie vede k opakování se, zacyklení. Kdysi propagoval cyklický vesmír, tehdy to byly první příznaky, že mu jebe. Pak se už zacyklil úplně a dneska bez léčby skončil na kolovrátku, kterým se dokola ukájí.

Vuvuzela (St, 8. 5. 2019 - 16:05)

A to co zde píše proti věřícím je hanobení. Min. za toho ho hned vyhodí.

Rakato (St, 8. 5. 2019 - 17:05)

Odkus jsi vylezla, pomstychtivá Vuvuzelo? Prozatím jen čtu, jak tady troubíš proti Návštěvníkovi. A nějakou inteligentní poznámku také umíš? Jahve tě nezajímá?

Vuvuzela (St, 8. 5. 2019 - 16:05)

Adresy škol včetně emailů jsou na netu, ono to dorazí na správné místo, pedofil do školy nepatří, hlavně na základku :(

Vuvuzela (St, 8. 5. 2019 - 16:05)

Jirkovu fotku z netu posílám to stovek škol na Moravě a ve Slezku, oni si ho už najdou. A policie podle IP adresy :)

Návštěvník (St, 8. 5. 2019 - 15:05)

Schizofrenie končí často sebevraždou a tobě se to zhoršuje, bobku. Už to máš za pár.

Návštěvník (St, 8. 5. 2019 - 15:05)

Zase jsi nespapal prášek, matrixi

Karel (St, 8. 5. 2019 - 15:05)

A z ateistů tě prý už vyhodili, je to tak? :)

Rakato (St, 8. 5. 2019 - 16:05)

Co pořád všichni šijete do Návštěvníka (+dalších deset nicků)? Hlavně s ním je tady sranda. Nikdo z vás není tak vtipný. (Kdybys byl po ruce, pohladím tě po hlavičce, Návštěvníku.)

Karel (St, 8. 5. 2019 - 15:05)

Navíc nejvíc energie sem investuješ ty sám. Na Granu se ti smějí. :)

Návštěvník (St, 8. 5. 2019 - 15:05)

Bobek. Tolik energie a emocí do toho dává a výsledek stále nula. Tomu se říká stagnace.

Návštěvník (St, 8. 5. 2019 - 15:05)

Bela Buzoši, král buzíků a jeho matrix. Úsměvné.

Vuvuzela (St, 8. 5. 2019 - 14:05)

Jj, to je on, Jirka "Yamaha Roland", má i youtubový kanál, kde hraje ty strašné cajdáky. Je to pederast, pedofil na chlapečky, píši trestní oznámení na policii a do jeho školy, ale nemůžu sem psát podrobnosti. Jirka je ročník 1973 a žije ve vesnici ve Slezku.

Vuvuzela (St, 8. 5. 2019 - 13:05)

Přesně tak! Ať už ho Hvězdnou nechá být!

Tony (St, 8. 5. 2019 - 13:05)

Nemůžu uctívat Ježíše, protože nemá předkožku

Rakato (St, 8. 5. 2019 - 12:05)

Začínám si tady u Jehovy připadat jako v žumpě. Návštěvník se už zcela utrhl ze řetězu a píše vše, co mu jeho pudy vyplaví na povrch. Chce to vymítače ďábla, a pak jako pokání pořádnou flagelantskou řežbu ve sklepe, až z Návštěvníka bude stříkat krev.

Návštěvník (St, 8. 5. 2019 - 11:05)

Tondo, to tys mi volal a prosil mě, abych s tebou něco měl, to ty jsi, bobku, tvrdil, že jsi opilá troska, brečel jsi mi do telefonu, jak vše stojí za hovno, ty nemáš v hlavě pořád, v tvém věku je to smutné. Natržená ledvina, nadváha, možná i cukrovka, do toho flaška tulamorky denně a 5piv. Už si ujasni, co od života vlastně chceš a svou ideologii si nech pro svojí starou, jestli jí ještě máš, náš bisexuálku. Podívej, ty nejsi lepší jen proto, že máš ideologii a že ho strkáš do své staré jednou za měsíc, možná méně. Proto nejsi lepší než jiní lidé. Nelez mi do ložnice a já tobě také nepolezu. Líbí se mi mladí kluci a co jako?

Návštěvník (St, 8. 5. 2019 - 12:05)

Člověče dej hlavu pod tekoucí studenou vodu a tento proces opakuj třikrát denně. Snad se ti v té tvé hlavě rozsvítí. Ty si vážně myslíš, že se chováš normálně. Najdi mi tady stejného člověka jak jsi ty, abych změnil názor. Pokud nenajdeš, tak je to jasné.

Návštěvník (St, 8. 5. 2019 - 08:05)

Jen si vynucuješ pozornost. Už ti to je všechno jedno. I negativní pozornost hledáš. Hlavně, když ti někdo napíše a okomentuje tě. Tak žadoníš o pozornost. Klidně se svlékneš a ukážeš, jak z tebe čouhají hadičky, když sis rozbil ledvinu a jsi hospitalizovaný v nemocnici. Alkoholiku, ty sis už dávno pošlapal jakoukoli důstojnost. Nikdo by se tebou nezabýval, kdybys stále nedolejzal.

Reklama

Přidat komentář