Reklama

Bratr masturbuje s mým prádlem

Kačula (Pá, 30. 1. 2004 - 15:01)

Tak musim říct, že většina z vás je asi nenormální.Pochopim to, když někdo čuchá ke kalhotkám své přítelkyně, ale ke kalhotkám vlastní ségry nebo dokonce mámy????Je mi z vás na blití a z těch holek co to o svejch brachách vědí mi je taky špatně.To už spolu můžete rovnou šukat.To by vám taky přišlo normální?Zamyslete se nad sebou vy incesťáci!Fuj!Existujou určitě nejací doktoři, snad vám pomůžou držim palce.Nemyslim si to jen já.Dívali jsme se na vaše příspěvky tady v práci a dost jsme se nasmáli a pak jsme se z vás poblili.

Návštěvník (So, 17. 8. 2019 - 02:08)

V práci???? Tak to asi moc nepracuješ,když máš čas na tyto stránky,,,

david (Út, 27. 1. 2004 - 23:01)

Ja sem to zkusil s pradlem svy pritelkyne az potom, co sem cetl tuhle rubriku. Nic moc...

Jiri (Po, 19. 1. 2004 - 00:01)

Vůbec jsem dodnes netušil, že existuje tahle diskuse, takže jsem se nasmál! Teprve teď jsem pochopil, proč mne v jiných diskusích obviňovali, že se tvářím jako seriózní diskutér a zatím o fórum vedle vykládám prasečiny:o))) Takže tímto dávám najevo, že nejsem totožný s Jirkou, který v této debatě dosud vystupoval. Já s kalhotkami své sestry ani matky neonanoval:o) Nemoralizuji, v létech puberty, kdy je vybití vzdálené, se dějí různé věci. Nicméně mně tohle tedy nikdy nebralo - rozhodně mne nelákaly výměšky matky či sestry, ba dokonce žádné... i když nepopírám určité pubertální sexuální vazby na sestru (samozřejmě, že jen fantazijní). Připadám si mezi vámi paradoxně jako nenormální! :o))), ale připouštím, že asi perverzní jsem, když jsem si dal práci to číst:o)))Když už jsem tady, tak připojím svůj názor:O tom, že fetišismus není přímé přirozené sexuální uspokojení, nemůže být, myslím, pochyb. Takže jde o odklon od normálního způsobu uspokojení, tudíž o deviaci. Ale možná to slovo deviace zní příliš zlověstně, takže mi to nemějte za zlé. Abych se vyhnul Vaší nenávisti, uvádím, že jde o jednu z nejméně nebezpečných deviací. Navíc, pokud jinak člověku neovlivňuje negativně ostatní oblasti a kvalitu jeho života, tak v podstatě ani není moc důvod tuto úchylku potlačovat. Myslím, že většina praktikujících má tuto atrakci jako náhradní řešení a že je skutečně po zahájení svého sexuálního života opustí. On když je člověk zahnán svými hormony do kouta, tak dělá fakt leccos, co jinak lze jen stěží pochopit. :o) Podle mého názoru ale problém má ten, kdo není schopen toto náhradní řešení posléze nahradit plnohodnotným sexuálním životem. Tam se totiž patrně zrání osobnosti zcela nezdařilo a může se to projevit i v ostatních oblastech života - v psychologickém vývoji osobnosti.

jack (Ne, 18. 1. 2004 - 20:01)

to ostravak: to co jsi popisoval jsem uz videl na jedny strance s erotickejma povidkama. nechapu proc to vydavas jako svoje?jinak kdyz u nas byla jednou mamina kamaradka bylo ji 31, ma uzasne velky kozy aspon 5 a sexy baculatou postavu, tak sem ji taky vlez do pradla vyndal krajkovy tanga a cichal k nim a strikal.p.s. nechapu jak nekoho muzou vzrusovat matciny kalhotky, to se me primo hnusinazdar

XYZŽ (Čt, 4. 12. 2003 - 14:12)

Ó děkuji za radu já nejsem prasátko, jen to dělám rád na neobvyklých místech, je to tak vzrušujici. Nedávno jsem to dělal se sousedkou na parkovišti u krematoria, to byl zážitek lepší neš ve výtahu nebo v na rozhledně.... Doporučuji to zkusit.

Tom (Čt, 4. 12. 2003 - 14:12)

Ať žije hygiena...Tak si jí aspoň utři kapesníčkem.Nebo si to, prasátko, nech stékat po nohách :-((

?? (Čt, 4. 12. 2003 - 11:12)

Ale v obchoďáku v kabince sprcha není, rovněž v prostředcích MHD, co s tím?

Jana (Čt, 4. 12. 2003 - 09:12)

Nevím, jak ty, ale já nejsem prase a po souloži se sprchuju..

Zizza (St, 3. 12. 2003 - 21:12)

Chcete aby bratr dal pokoj vašemu prádlu? Tak mu připomeňte, že po souloži vytéká do prádla i něco, po čem se asi oblizovat nebude...

ON (St, 3. 12. 2003 - 16:12)

Kdyby jsi neměla Mirko rozpory v tom co bylo dnes a co bylo před týdnem,tak bych Ti jako zkušený muž/ i když né co se týká dívčích kalhotek/, ale co se týka vzrušování nás mužů,tak bych ti asi napsal to přehlédni a neřeš to.Ty taky při mastrubaci se pohybuješ v nějakých představách.On si představy naplní trochu více materiálně.Ty když si večer sundaváš kalhotky,neříkej,že si někdy k nim nečichneš. A vo tom to je.

Petra (St, 3. 12. 2003 - 15:12)

Mirko bylo to dnes nebo před týdnem?

mirka (St, 3. 12. 2003 - 14:12)

Dnes jsem načapala svého přítele jak v koupelce onanuje v kalhotkách mésestry.Koš na prádlo byl vysypaný a kalhotky na zemi.Řekl mi, že to dělá vždy kdy je u nás a použité prádlo mé sestry ho prý strašně rajcuje - nemůže si pomoct.Tak jsem mu vynadala a on odešel.Zatím je to týden, je v Praze a nevím co bude když se opět objeví.

August (Ne, 30. 11. 2003 - 23:11)

ahoj,zajima diskuze:-)ja jsem ucil mesic na jedne skole tlecvik a kdyz jsem mel volnou hodinu, tak jsem sel do divci satny a hledal kalhotky. holky si je na telak bohzuel skoro zadny neprevlikaji, ale dvoje jsem nasel. z satny je videt do telocvicny (naopak ne) a tak jsem si ho honil cichal k nim, trel se o ne a dival se na holky jak cvici. skvelej zazitek.kdyby si chtela o tom nejaka holka mailovat, at mi napise...

Vlhka (So, 14. 3. 2020 - 19:03)

Ja chci

XYZŽ (St, 26. 11. 2003 - 17:11)

Honit si ptaka u zaparenych kalhotek to je super, jan by tam melo byt vic toho bileho svinstva, to bych sezral. Lidi sukejte, bude valka....

Zvrhliik (St, 26. 11. 2003 - 12:11)

Ostravak: hahaha :-) 16ce napoprvy do analu?? :-) zkus to nekdy a pak napis jaky to bylo :-))

YYY (So, 22. 11. 2003 - 14:11)

Tvé opsané a dojemné příběhy ti vydá kterékoliv nakladatelství, ale my onanujeme nad kalhotkami ségry, tedy o tom diskutujeme.

Petr (Pá, 21. 11. 2003 - 14:11)

Ostraváku ty jsi vůl.

Nino (Pá, 21. 11. 2003 - 13:11)

Ostravak, prestan tu vypisovat sprostosti. Tema je - Brat masturbuje s mojim pradlom. A nie - Ako sa Ostravak naucil citat a potom precitane prepisoval do nespravneho fora.

Reklama

Přidat komentář