Reklama

Ježíš Kristus, Boží Syn

Rakato perlí (Út, 7. 5. 2019 - 18:05)

Rakato perlí: "Ty Návštěvníku moc nevykukuj, protože zde máš také máslo na hlavě. Ta nezdravá stydlivost mladších generací jde na tvoje triko, protože už slyším, jak jako učitel něco potichu a nesměle kuňkáš ve třídě o milostném životu, a nevezmeš si k tomu ani nástěnný obraz a ukazovátko.". ------ neřekl bych, že je mladá generace stydlivá. Když jsem před pár lety učil na druhém stupni, tak mi devaťačky psaly na skype vzkazy a návrhy. Jedna devaťačka mi poslala na email svoje fotky ve spodním prádle a k tomu mi napsala: Pane učiteli, já ráda dělám zakázané věci. Ať to myslela vážně, nebo jen s holkami udělala sázku, tak každopádně dnešní mladí, zejména holky, jsou velmi sebevědomé. Dokonce bych řekl, že se to výrazně otočilo. Za nás kdysi byly holky stydlivé a kluci byli odvážnější. Teď je to naopak. O žádné nezdravé stydlivosti mladé generace nic nevím. Naopak přijdou mi, že srší sebevědomím. Zejména dívky. A chodí zmalované, jako by přišly odněkud z privátu. A to jsou teprve na základce.

Rakato (Út, 7. 5. 2019 - 22:05)

V té znalosti mladých jsi pro mne autorita. Respekt! ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Celé to uvažování o sexu začalo tvou poznámkou, že kdybych se zeptal ženicha, zda měl sex s nevěstou, dal by mi do držky. Dobrá, tak bych se zeptal nevěsty - podle tvého vysvětlení holky nejsou tak stydlivé. Takže jako oddávající bych informaci měl, pravděpodobně vždy kladnou, a mohl bych oddávat jak na běžícím pásu. A novomanželé by mi nelhali, když by tvrdili, že se znají se vším všudy.

Návštěvník (Út, 7. 5. 2019 - 18:05)

Nejvíce nedůstojné pro člověka je, když věří na vymyšlené nadpřirozené sračky a dokonce se začne podle nich chovat. Je ponižující v dospělém věku věřit na mluvícího hada. Mluvíš snad se svým hadem v teráriu? Odpovídá ti lidským hlasem? Co, cocote? Je ponižující věřit, že panna bez pohlavního styku může otěhotnět a porodit. Ty jsi snad vyrobil dítě bez semene? Je ponižující věřit, že jde přežít v břichu velryby 3 dny. Zkus to, ty cvoku. Je ponižující věřit, že lze přejít Rudé moře suchou nohou. Je ponižující a nedůstojné v dospělém věku věřit, že někdo chodil po vodě nebo se vznesl do oblak jako Majka z Gurunu. Pobožní, věřte si na ty vaše cocotské pohádky, ale nenaparujte se u toho. Po světě chodí hodně šílenců a vypravěčů pohádek, ale zrovna vy, pohádkáři s pohádkovou biblí, jste z nich asi nejpitomější a neotravnější.

Návštěvník (Út, 7. 5. 2019 - 18:05)

Jirko, já jsem se nechválil, že jsem dobrý člověk a nepsal jsem, že že jsem nic špatného neudělal. To sis vycucal odněkud. Nevím, kde to chodíš cucat, prozraď zdroj tvých fantazií? Asi chlastáš? Nebo píšeš pod vlivem drogy. Psal jsem, že biblický Jehova/Hospodin a biblický Jošua jsou horší postavy než jsem já. I když jsou jen vymyšlené, jsou horší. Já jsem na rozdíl od Jehovy/Hospodina nikoho nikdy neutopil, ani jsem nevyhlazoval národy. Ani jsem nepotřeboval, aby mi někdo obětoval. Nejsem magor. A na rozdíl od Jošuy já nevyhrožuji, že přijdu jako zloděj v noci. Nedělám přepadovky. Když třeba děcka mají psát prověrku, tak jim dopředu řeknu, kdy se bude psát a z čeho bude. Jošua chce chodit jako zloděj v noci, já ne. Jošua dále říká, že přišel postavit otce proti synovi, matku proti dceři snahu proti tchýni. Já ne. Jošua chce v rodinách šířit sváry a rozdělení. Já ne. Dále Jošua říká, že bude posmrtně mučit ty, co nebudou vyznívat jeho ideologii. To je přece psycho. Normální vyrovnaný jedinec nepotřebuje, aby lidi papouškovali jeho ideologii a už vůbec nevyhrožuje. Takže, Jirko, Jak Jehova/Hospodin, tak Ježíš jsou dva psychopati. A nasycení 5000 osob z kouzelné ošatky dáváš za příklad slušného chování? Esoterické čarování? Které je samozřejmě vymyšlené. Jirko, jsi vůl. Škoda slov. Ty nemůžeš být nepobožný. Jsi mimoň.

Návštěvník (Út, 7. 5. 2019 - 16:05)

Bobku, to je velmi podstatné, že vzduch = částečky hmoty. Tys nám chtěl nakukat, že je to nic. A ještě jsi nám, bobku, chtěl nakukat, že atom je taky nic, páč kromě hmoty je tam hodně mezer. Ale to už jsme si řekli, že jsi Jirka Mezera, páč jsi hlavně z mezer. Jirko, z tvého psaní se dá vyvodit, že těch mezer máš opravdu hodně.

Návštěvník (Út, 7. 5. 2019 - 15:05)

Mimochodem kdyby ses ženicha skutečně zeptal, nebo vyšetřoval, zda už měl sex s tou dívkou, tak by ti po právu přistála pěst mezi oči. Páč co je ti po tom.

Rakato (Út, 7. 5. 2019 - 17:05)

Gynekolog se o všem, i o styku, informuje sám při prohlídce dívky. Taťkové dříve, místo dnešního přihlouplého rozhovoru o včeličkách, bez dlouhých řečí zavedli syna do bordelu, kde mu to vysvětlily profesionálky. Jde to tedy i jinak, bez prudérnosti. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Ty Návštěvníku moc nevykukuj, protože zde máš také máslo na hlavě. Ta nezdravá stydlivost mladších generací jde na tvoje triko, protože už slyším, jak jako učitel něco potichu a nesměle kuňkáš ve třídě o milostném životu, a nevezmeš si k tomu ani nástěnný obraz a ukazovátko. Hlavně když tady jsi hrdina a řešíš prostitutky kolem Václaváku.

prudérní

7.4. (Út, 7. 5. 2019 - 17:05)

Ti co zvládnou svátost manželství až do konce života by zasloužili metál.

Rakato (Út, 7. 5. 2019 - 18:05)

Celoživotní výdrž v manželství je zhovadilý asiatský mýtus, kterým zaplevelila hlavy ubohých Evropanů církev. Občas se to sice stává, ale jen výjimečně a jen proto, že se sejdou dva hodně hodně tolerantní lidé s averzí k životním změnám. Ostatní se jen přetvařují, že jsou věrní, a přitom se peleší o sto šest, vždy třetina dětí jsou kukačky, a už polovina dětí má dva tatínky (tj. polovina manželství se aspoň jednou rozvedla). To je realita. Takže svátost manželství? Jen nesmyslné kutňácké zbožné přání. A jen proto, že sami kutňáci nemohou mít sex, tak jej nechtějí dopřát ostatním. Jak ohavné! (Naštěstí na ně jejich ovečky v tomto ohledu hážou bobek a peleší se podle své přirozenosti.)

Rakato perlí (Út, 7. 5. 2019 - 15:05)

"Předmanželský sex je nutnost. Já bych z radnice vyhnal ženicha nebo nevěstu, kteří jej neměli, a to úplně stejně jako účetního, který by se mi hlásil o místo, a neměl praxi."----------- Už zase z toho cítím diktát a cpaní se do životů, notabene ložnic druhých. Ať si to každý zařídí podle sebe. Církev by chtěla předmanželský sex zakázat, Rakato zase přikázat. Já ani jedno. Ať si každý dělá v soukromí co chce, pokud neporušuje zákony země, je to v pořádku.

Rakato (Út, 7. 5. 2019 - 17:05)

Zase sketa, která se neodvažuje přihlásit se ani pod svým nickem. Nuže ubožáku, rozeberme si tvůj názor. Před starostou i před knězem novomanželé slibují, že znají svůj zdravotní stav a že se budou respektovat a podporovat (nebo tak nějak to je). Jak se ale mohou znát bez sexu? A přitom hlavně mladí v něm vidí alfa a omegu svého spárování. Pokud jeden z nich není příliš velký fanda sexu, pak si prostě nebudou rozumět. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
V podstatě se to dá shrnout tak, že bez předchozího sexu oba při obřadu částečně lžou, když tvrdí, že se znají. Naštěstí většina mladých má rozum a zkouší to už od třinácti. Jen pro náboženské fanatiky, kteří sex nemívají, je svatba krokem do neznáma. Dobře jim tak.

Návštěvník (Út, 7. 5. 2019 - 13:05)

Jirka si myslí, že když atom není složen jen z částic, ale i z volného prostoru, že to je nic. Asi by Jirku uspokojilo, kdyby byla hmota natěsnána maximálně na sebe. Zřejmě považuje za hmotu pouze neutronové hvězdy nebo černé díry, jinak nic. Tedy ani sebe. Jirka není z hmoty. Je z mezer, jak sám přiznal. Je to prostě Jirka Mezera.

Jirka (Út, 7. 5. 2019 - 21:05)

Ne že to není nic, ale prostě to co vnímáme smysly člověčími, vypadá úplně jinak pod tím drobnohledem. V tom je ta zajímavost. Mně se líbí, jak někdo řekne; na tom není nic zajímavého, je to tak a takto a je to vyřešené.

Rakato (Út, 7. 5. 2019 - 14:05)

Jirka vlastně deklasuje sám sebe když hlásí, že všechna hmota, tedy i on sám, je jen bezcenná prázdnota.

Návštěvník (Út, 7. 5. 2019 - 11:05)

Jirko a ohledně dobra a zla - k tomu ti taky řeknu svoje. Pro jsou zlem lidi, co mají sklony k unifikaci a k diktování jediného směru. Tam mám rozlišovací hranici. Jsou lidi, co jsou demokratičtí naturelem a jsou lidi, co jsou totalitní naturelem. Na základce jsme měli učitelku matiky a když jsi vypočítal příklad správně jiným způsobem než to nadiktovala ona, tak tě ztrestala nebo se ti vysmála. Muselo být po jejím. A není divů, že to byla taky komunistka a světonázor měla taky unifikovaný. Mně když se stane, že žák vypočítá příklad jinak, než jsem jim dal návod, tak ho pochválím a dávám ho všem na příklad originálního myšlení. Netrestám, odměňuji diverzitu a pluralitu. Tady je pro mě dělící čára mezi dobrem a zlem. Zlo je jednoznačně totalitarismus, unifikace. Dělá to náboženství, dělali to nacisti, dělali to komunisti, teď to dělá Evropská Unie. V každé době se najdou lidi, co chtějí jiným diktovat, jak mají žít. Ideologie jsou tím zlem. Všechny jednotící ideologie jsou zlem. Islám to samé.

Jirka (Út, 7. 5. 2019 - 20:05)

Hvězdoslave Jirko, zcela ti rozumím a věřím ti, že si přeješ spravedlnost. Ale zlo má daleko více forem než jenom v ideologiích. Ale například taková anarchie je veliké zlo, to si málokdo uvědomuje.

Rakato (Út, 7. 5. 2019 - 22:05)

Anarchie je zlá věc, ale všichni se rádi dívají na filmy o ní. Nejlepší je ta postapokalyptická.

Rakato (Út, 7. 5. 2019 - 14:05)

Pokud vedeš žáky k vlastnímu myšlení, tak tě chválím, nicméně a) jsi jeden z mála, b) osnovy ti moc prostoru nedávají. A tak zatímco anglosaské školy jsou na vlastním myšlení žáka postavené, ty české vychovávají jen samé schematické hlupáčky, kteří s obtížemi občas vykoktají vlastní větu. A inkluze potopila české školství do kanálu ještě více. České školství přežije s nesníženým intelektem a neumenšeným sebevědomím je velmi nadaný a psychicky odolný žák. (Většinou se to podaří jen psychopatům.)

Návštěvník (Út, 7. 5. 2019 - 07:05)

Protože bezdůvodně jsem ještě nikdy nikoho nenapadl a ze zásady nikdy neútočím jako první.

Jirka (Út, 7. 5. 2019 - 19:05)

Hvězdoslave Jirko, bezdůvodné napadení neexistuje. I deviant má důvod k sexuálnímu napadení, i schizofrenik a všichni ostatní. Také politik má důvod krást. Všechno je zdůvodněné, chápeš to.

Reklama

Přidat komentář