Reklama

Ježíš Kristus, Boží Syn

Jirka (Út, 7. 5. 2019 - 23:05)

Ono ti to už psalo více lidí. Ale co na tom, byly to jen prázdné dunící a emocionálně nevyrovnáne a blabla nádoby. Ty jsi vyrovnaný dokonale, pokora a pýcha stojí vedle sebe jako podle vodováhy. I přiznat chybu umíš. Bohužel v životě ne tu svoji.

Rakato (Út, 7. 5. 2019 - 13:05)

Dobrá lekce pro Jirku. Ale co tohle: "Vakuum má odpudivé účinky,..." ? Vakuum je sice podivné, viz jeho kvantová pěna, ale odpudivé účinky? -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Elektrošoky jsou pro křesťanské fanatiky dobrá cesta, jak se vrátit do reality. Určitě humánnější než lobotomie. Máš můj obdiv.

Jirka (Út, 7. 5. 2019 - 06:05)

Jirko, to je ale demagogie co tady předvádíš, i tvoje argumenty jsou vůbec jednoduché, na to abys něco vyvrátil. To co píšeš přece nikdo nepopírá, ale ani to nic co píšeš, nedokazuje, tzn mluvíš o něčem jiným. Optimální vakuum je sice něco, ale není v něm obsažena žádná částice -ani záření ani hmoty, a my se tu přece nebavíme o tom, jestli je něco ničím, (zlo také není ničím, když ho vnímáš), ale o tom zda je hmotné povahy. Že cítíš molekuly vzduchu na své kůži? Ale jak je to možné, že je cítíš, když ty molekuly jsou složeny z atomů, které jsou složeny většinově z prázdnoty, podobně jako vesmír. To není tak jednoduché jak vidíš. Jednodušší však už je pochopit, že tvá dekonverze a následný odpor ke křesťanství, je kvůli tvojí opačné orientaci, nesmířil ses asi s tím, že Bible sodomii zakazuje, a sám sis začal nalhávat, že Bible je nesmyslná. Já jsem Bibli taky nezavrhnul jenom proto, že jsem se chtěl nadále ožírat, smilnit, mít prospěch na úkor jiných a podobně. Prostě jsem uznal, že to co jsem doposavad dělal, dobré není. Pochopil jsem totiž, že to nejsem já, kdo určuje univerzální morálku, i to, že jsem byl do té doby nemocný. I ty jsi nemocný Jirko, i když jiným způsobem. Každý totiž, kdo si myslí, že je zdravý už nemocný je.

Rakato (Út, 7. 5. 2019 - 13:05)

Nejsem si jistý, který ubožák psal tuto zprávu, když v ní Jirka oslovuje Jirku. Pokud to není opilecký překlep, musí to být dobrý magor. ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Potvrzuje to i tato jeho věta: "Že cítíš molekuly vzduchu na své kůži? Ale jak je to možné, že je cítíš, když ty molekuly jsou složeny z atomů, které jsou složeny většinově z prázdnoty, podobně jako vesmír." Tento pravděpodobný Jirka se už dostal ve svém náboženském šílenství zcela mimo realitu, a to nejen proto, že neuznává hmotnou podstatu vzduchu, ale mekoce cosi o tom, že hmotu nelze uchopit, protože je to v podstatě prázdnota. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Je smutné sledovat postupný kolaps rozumu u člověka, který se zpočátku jevil jen jako normální Ježíšův fanda. Zajdi za psychiatrem, ale nejprve si vezmi sedativa, protože uslyšíš hrozné věci.

Jirka (Út, 7. 5. 2019 - 21:05)

Víme, že máš delší vedení, ale Jirka je celkem časté jméno. Stejně tak např. Jan, Josef apod.

x×××××x (Po, 6. 5. 2019 - 22:05)

●●●●●●●●●●●●●●●

Návštěvník (Po, 6. 5. 2019 - 21:05)

Jiná forma hmoty neznamená, že to není hmota. Jsou to fotony. Foton se dá zachytit, změřit.

Jirka (Po, 6. 5. 2019 - 22:05)

Ty hlavně vůbec nebereš v úvahu fakt, že hmota je z 99% prázdný prostor. Kdybys znal poměr velikosti atomu a jeho jádra, nebyl bys tak přesvědčen o tuhé hmotě. Hmota v podstatě hmotou není, je vyplněna převážně prázdným prostorem. Stejně tak by tě jistě nenapadlo, že vesmír je takřka dokonalé vakuum.

Návštěvník (Po, 6. 5. 2019 - 21:05)

Záření je jen proud částic. Je to jiná forma hmoty. Je to hmota, co letí vysokou rychlostí. Pak tu je ještě plazma, další skupenství nebo forma hmoty.

Záření = hmota (Po, 6. 5. 2019 - 21:05)

https://cs.wikipedia.org/wiki/Elektromagnetick%C3%A9_z%C3%A1%C5%99en%C3%AD

Jirka (Po, 6. 5. 2019 - 22:05)

Záření je více druhů, ale je, a může být definované jenom to, co se podařilo detekovat. Detektorem, který byl jiný před padesáti lety, jiný je dnes a jiný bude za padesát let. Ale jak si můžeš myslet, a už jsem o tom psal, kde se bere dobro a zlo, v které nepochybně věříš, jestliže je myšlení člověka pouhým nahodilým pohybem částic? Tady máš rozkol v tom co tvrdíš, když je vše jenom hmota a k tomu mrtvá a bezcílná. By mě zajímalo jak bys chtěl pomocí částic popsat třeba vědomí.

Návštěvník (Po, 6. 5. 2019 - 21:05)

Světlo i teplo jsou druhy záření. Jirko, existuje celé spektrum záření. Jsi nevzdělaný. Je to všechno hmotné povahy.

Návštěvník (Po, 6. 5. 2019 - 21:05)

A je srandovní že Pavel z Tarsu se rozhodl bojovat proti nadzemským duchům. Kdežto Ježíš se rozhodl bojovat proti tchýním. "Nemyslete si, že jsem přišel na zem uvést pokoj; nepřišel jsem uvést pokoj, ale meč. Neboť jsem přišel postavit syna proti jeho otci, dceru proti matce, snachu proti tchyni;" Jeden blbec bojuje proti neexistujícím představám ve své hlavě a další blbec bojuje proti členům vlastní rodiny. Náboženství = odpad. Bible = hnůj.

Jirka (Po, 6. 5. 2019 - 21:05)

Vždyť i aktivita Slunce jakožto hvězdy hlavní posloupnosti má významný vliv na Zemi, faunu, flóru, živly a není v tom žádná esoterika. Světlo i teplo, tma a chlad jsou defakto nehmotní a ne ucho pitelní a přesto tolik vlivní činitelové.

Rakato (Út, 7. 5. 2019 - 00:05)

Jsi více mimo, než jsem si myslel. Světlo je záření, tedy jen forma hmoty, teplo je buď infračervené záření, nebo rozvibrované molekuly nějaké hmoty, chlad jsou snížené vibrace molekul hmoty. S takovými představami o světě, jako máš ty, bych i já uvěřil v čerta nebo Jehovu.

Návštěvník (Po, 6. 5. 2019 - 21:05)

Stromy ve větru se hýbají, protože na ně působí hmota - molekuly plynů, vzduchu, konkrétně dusíku a kyslíku a dalších plynů. Měsíc má vliv na příliv a odliv, ale je to opět hmotné povahy. Není to žádná esoterika. Je to obyčejná gravitace. Radioaktivita je také hmotné povahy. Všechny druhy záření jsou fotony a další částice. Jirko, jsi nevzdělaný, proto pobožný.

Jirka (Po, 6. 5. 2019 - 22:05)

Zapomněl jsi na myšlenku, a připsat jí taky hmotný zdroj - mozek že. Jenomže tys vůbec nevyřešil tento problém; jestliže je energie vlastností hmoty, tak zdaleka nemůžeme říct že energie neexistuje. Takže jsi nijak nevyvrátil, to co jsem psal a to co stojí Bibli. Mimoto kdybys byl odkázán jenom na svoje smysly, těžko bys uviděl molekuly vzduchu. Další věc je, že i kdyby se jednalo o sebemenší, byť pořád hmotné energetické částice, stále budou působit a nemusí se zachytit žádným přístrojem. Tys mi nakonec vůbec nic nevyvrátil. Kromě toho o gravitaci, se toho stále hodně neví. Ty to máš jednoduše vyřešené možná sám u sebe, ale ono to tak jednoduché není.

Rakato (Út, 7. 5. 2019 - 00:05)

Inteligence se definuje jako schopnost správně reagovat na vnější prostředí, tzn. správně vyhodnocovat fakta a správně na ně reagovat. Z tohoto pohledu jsi nemyslící bytost.

Jirka (Út, 7. 5. 2019 - 05:05)

Viz výše

Návštěvník (Po, 6. 5. 2019 - 21:05)

V případě konverze u narkomanů a gamblerů je to sice vytloukání klínu klínem, ale ten nový náboženský klín není tak společensky nebezpečný. Páč křesťanství je už vyměklé na rozdíl od islámu.

Reklama

Přidat komentář