Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Klára (Ne, 12. 5. 2019 - 18:05)

Miško samozřejmě že jsem to nepsala já. Můj styl a obsah uvažování už jistě znáš. Bylo to na chaloupce zajímavé. Libor nakonec spal s námi v jedné místnosti se ségrou a mamča spala jinde. To noční čůrání jsme si hned dohodli, že se nic neděje a že komu se bude chtít tak se bez stydění vyčůrá do nočníku a ty druhý budou v klidu a nebudou se koukat. Ségra potřebovala kolem půl pátý a já slyšela jak to z ní jde hodně ven do nočníku a chtělo se mi z toho víc a pak jsem se vyčůrala taky. Libor spal nebo dělal že spí a nepřipojil se a tak se to zvládlo. Byli jsme před tím v hospůdce na posezení a zahráli si kuželky a něco jsme popili, ale nikomu z nás špatně naštěstí nebylo. Jen jsme se s Liborem trochu courali cestou domů a nechali mamču a ségru jít napřed a já se pak venku s Liborem hodně vyčůrala a on by chtěl i víc, ale bylo to takový blbý a tak mi jen pipinku hladil při čůrání rukou a měl ji samozřejmě dokonale mokrou a tedy pochcanou,ale jemu se to líbilo. On se pak taky vyčůral a asi to pak vydržel až do rána- ale než odjel tak mi řekl, že slyšel, že obě jsme hodně čůraly do nočníku, ale ani se tajně nekoukal a hned spal dál. Včera jsme byli odpoledne před bouřkou v lese a tam jsme si dopřáli čůrání v klidu, já jsem si schválně nechla pipinku plnou a pod takovým skalním převisem jsem ihned udělala větší louži a on chtěl rychle proniknout do mé pipinky ve stoje, já už měla nožky lehce roztažený a pipinku připravenou ale zase byl tak vzrušenej, že to nestihl a postříkal mi pipinku celou zvrchu .Bylo by to hezký mít jeho v sobě ale dnes dopoledne už pršelo a bylo chladno a doma to nešlo. Tak snad příště. Libor měl dopoledne depku a svěřil se mi, že mám moc hodnou maminku a že při tom musí o to víc myslet na tu svou a chtěl se projít ven, protože se mu moc chtělo bulit a nechtěl aby ho mamča nebo ségra tak viděly. Víš ,já jsem mu řekla ale, že my jsme zase přišly o otce, kterej byl zlej a šlo nám o život a taky mi táta chybí ale nesmutním, protože ten ,co jsme ho měly byl zlej. Libor bulil za barákem,ale na to se postupně trochu uklidnil a po obědě odjel snad v pohodě. Ve čtvrtek jedeme do Turnova k tomu odborníkovi a jsem ráda, že tu nabídku ode mne nakonec přijal. Včera jsem si všimla v hospůdce, že mu alkohol moc nechutnal a to nedělal pózu před mamčou. Měl dvě piva a malou vodku a říkal, že kdyby si dal víc, určitě by to nesnesl a mohl by udělat blinkací nehodu a tak se kontroloval a to je dobře.
Cesta z chaloupky byla dnes složitá, protože jsou různý omezení a tak jsme si musely zastavit na čůrání cestou, protože se nám všem i mamče chtělo hodně a počůraly jsme vydatně u jednoho lesa u silnice smrkové jehličí a tak je to tam od nás tak pohnojený, že tam třeba vyrostou houby. Jenže už si nepamatuji, kde to bylo. Miško tak takhle alespoň v kostce byl uplynulý víkend s Liborem a spol.

Hynek (Ne, 12. 5. 2019 - 17:05)

Nějakej úchyl si tady hraje na Kláru. Každýmu je to jasný hned!

Znalec (Ne, 12. 5. 2019 - 17:05)

Tak tohle je samozřejmě jasnej fake.

Miška (Ne, 12. 5. 2019 - 16:05)

Klárko??? To je určitě blbost. Tady si někdo dělá asi srandu,ne?

Klára (Ne, 12. 5. 2019 - 16:05)

Je to pravda.

Klára (Ne, 12. 5. 2019 - 16:05)

Libor čural nejen sem mnou, ale i s mou mamou.Te se Libor tak zalíbil, že mu dovolila do její baculky i zasunout a vystříkat ji.Moc se jí to líbilo a chce si to ještě zopakovat.

ikk. (Ne, 12. 5. 2019 - 15:05)

Souhlas. A jinak Klárko jaký bylo čůrání s Liborem a Miško co tvoje baculka?

Host (Ne, 12. 5. 2019 - 15:05)

Kokote nevymáchanej. Neotírej se o slušný holky!

Návštěvník (Ne, 12. 5. 2019 - 14:05)

Jejda, ten kokot hrající si na skupinu chcáčů tu furt je... :-(

Miška (Ne, 12. 5. 2019 - 12:05)

Ahoj Klárko, tak se budu těšit na nové zážitky. K nám z toho Berlína zatím na poštu nic nepřišlo. Je tam ode mne odkaz ,aby ho zachytili, tak uvidím.

Vtipálek (Ne, 12. 5. 2019 - 12:05)

Znáte ten suprovej vtip o český poště? Můžu vám ho poslat, ale nevím jestli vám dojde.

Klára (Ne, 12. 5. 2019 - 11:05)

Miško myslím na tebe,pojedeme domů už po obědě, protože je chladno a pak ti napíšu více. Hodně nových věcí. Zatím Pa.

Tony (Ne, 12. 5. 2019 - 03:05)

*Jsme napojený na sebe Miško, teď jsem jen koukla a vidím od tebe vzkaz. Pojedeme za chvíli na chaloupku ke Šluknovu *

Pocházím od tamtud, přímo z Rožan, což je vesnice tři kilometry severně od Šluknova, přímo na německých hranicích, takže vím, jak je v těch končinách mizerné internetové spojení, takže chápu, že Klárka o tomto víkendu nic napsat nemůže, i kdyby chtěla. Jenže různá internetová hovada tu rádi píšou nesmysly. O ní i o Liborovi Já jsem tu v tom Berlíně momentálně osamocený, a tak jen žasnu.

Miška (So, 11. 5. 2019 - 21:05)

Ahoj Klárko. Jen ti posílám pozdrav. Byla jsem s holkama venku a teď jsem přišla . Myslím na tebe a Libora a těším se, až mi napíšeš, jak jste prožili víkend. Hezký večer.

Tony (Ne, 12. 5. 2019 - 03:05)

Miška@Klára

Děvuchy, přišlo vám to z toho Berlína, nebo zase Česká pošta zklamala jako obvykle. Mě to vaše čůrací story vůbec nezajímá, už jsem starý děda, jen tak z nudy jsem sem nakoukl a zaujaly jste mě, protože máte dobrá srdíčka. Pokud to nedošlo, tak mě to mrzí, ale jak má něco dojít s takovou nepřesnou adresou.

M (So, 11. 5. 2019 - 15:05)

Já se z vás snad pochčiju. Dal sem si jedno pivo k rannímu obědu no fajn k obědu v 14 hodin a šel bych zas spát. Moc sem toho nenaspal, šel sem spát pozdě k ránu.

Tony (So, 11. 5. 2019 - 17:05)

Když byly nasavrky.

Vtipálek (So, 11. 5. 2019 - 09:05)

Libor bleje a Klára na něj sere.

Host (So, 11. 5. 2019 - 09:05)

Prostě kadila a to hovno muselo být taky mohurný jako to její chcaní, až se jí zadek mohl protrhnout ,jak musela šíleně kadit.

Klára (So, 11. 5. 2019 - 08:05)

Já jsem nepsala,že mi bylo ráno špatně. Tak copak jsem asi na to záchodě kromě čůrání dělala?

Reklama

Přidat komentář